[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)

Sponsorlu Bağlantılar

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

YELEREN

Üye
emeğine sağlık bu arada benim ve kendi telefonunu kobay olarak kullandığın için Allah razı olsun iyiki denemişim denemeseydim hergün telefonu duvara vuracak bahane bulrdum.

(Not: temayı değiştirdiğimde bazı klasörlerin sarı olmasından nefret ediyorummmmm)

• Beğen
Tepkiler: cyazici
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık bu arada benim ve kendi telefonunu kobay olarak kullandığın için Allah razı olsun iyiki denemişim denemeseydim hergün telefonu duvara vuracak bahane bulrdum. (Not: temayı değiştirdiğimde bazı klasörlerin sarı olmasından nefret ediyorummmmm)
Buraya yükleme yapmadan önce benim için deneme yapmayı kabul edip eksikleri, hataları benimle paylaştığın için Allah razı olsun kardeşim.

akflat

Üye
kardeşim emeğine sağlık kusursuz bir cwf hazırlamışsın

• Beğen
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
plenken

plenken

Üye
Emeğinize sağlık. Neredeyse aradığımız herşey elimizin altında. Bundan iyisi can sağlığı. Bizlerle paylaştığınız için yürekten teşekkürler.

• Beğen
cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
Emeğinize sağlık. Neredeyse aradığımız herşey elimizin altında. Bundan iyisi can sağlığı. Bizlerle paylaştığınız için yürekten teşekkürler.

İyi dilekleriniz için ben teşekkür ederim.
Kullanmaya başladıktan sonra olumlu/olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız iyileştirme yapmam açısından faydalı olacaktır.
Umarım memnun kalırsanız.

kacali

Üye
Öncelikle emeğin için teşekkürler.
Bende haritalar uygulaması açıldı fakat yer bulmayı yapmadı tek hatalı işlem buydu bilmiyorum başkasındada oldumu

TCK014530

Üye
kardeşim deniyorum ama olmuyor nokia yazısı çıkıyo ama açılmıyor

eshot96

Üye
teşekürler cfw çok güzel düzenlemeler yapmışsın çok güzel olmuş ellerine sağlık...

cyazici

cyazici

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle emeğin için teşekkürler.
Bende haritalar uygulaması açıldı fakat yer bulmayı yapmadı tek hatalı işlem buydu bilmiyorum başkasındada oldumu

Konumlandırma yöntemlerinden dolayı yerinizi bulamıyor olabilir. Bende bir sıkıntı yok çünkü.
Başkasında da benzer sıkıntı olup olmadığını bilmiyorum.

kardeşim deniyorum ama olmuyor nokia yazısı çıkıyo ama açılmıyor

Tüm dosyaları indirip indirmediğinizi tekrar kontrol edin ve dead flash atın.

teşekürler cfw çok güzel düzenlemeler yapmışsın çok güzel olmuş ellerine sağlık...

Güle güle kullanın.

petek67

Üye
arkadaşım,eline sağlık.bu forumdaki hemen hemen tüm cfw leri kullanmış birisi olarak en hoşuma giden bu cfw.yukarıda bahsedilen konumlandırma sorunu bendede oldu fakat,açık havaya çıkıp 1 dk.içerisinde konumumu buldu.effektler güzel fakat,telefonu çok kasıyor.bir kez kitlenme sorunu yaşadım.efektleri kapattım şu an sorun yok gibi.hava durumu uygulamasıda bazen 'henüz mevcut değil' ile karşılaşıyorum.zil seslerine bayıldım.deniz üstü köpürür,bunu kullanıyorum.tekrar eline sağlık.yüklediğime değdi.sağol.

YELEREN

Üye
bende şu anda herhangi bir sıkıntı yok efektlein kitlemesi filan gibi, hava durumu güncellemesi internet üzeerinden yapılıyor belli aralıklarla güncellediği için o anda bağlantınız olmayabilir.

emre.koc

emre.koc

Üye
indirdim yüklüyorum :)

mydonose13

Üye
internet desteği olsa dahi gps konum bulmuyor maalesef!

emre.koc

emre.koc

Üye
Ben deneyip sonucu yazarım size öyleyse.

mydonose13

Üye
Ben deneyip sonucu yazarım size öyleyse.

teşekkür ederim, yüklemede ve kullanımda bir hata yaptığımı düşünmüyorum ama eğer sizde düzgün çalışırsa -ki çevrimiçi durumda 10-15 saniye gibi bir sürede konumu bulması gerekiyor- tekrar yükleyeyim cfw yi.

EDIT: Sorunu hallettim, haritaları tamamen kaldırdım, kalan dosyaları sildim, ovi suite ile güncelleme yaptım, sonrasında sorun halloldu. Tekrar teşekkürler ilgilendiğin için.

emre.koc

emre.koc

Üye
teşekkür ederim, yüklemede ve kullanımda bir hata yaptığımı düşünmüyorum ama eğer sizde düzgün çalışırsa -ki çevrimiçi durumda 10-15 saniye gibi bir sürede konumu bulması gerekiyor- tekrar yükleyeyim cfw yi.

EDIT: Sorunu hallettim, haritaları tamamen kaldırdım, kalan dosyaları sildim, ovi suite ile güncelleme yaptım, sonrasında sorun halloldu. Tekrar teşekkürler ilgilendiğin için.

bende de aynı sorun oldu . Dediğiniz gibi yapınca düzeliyor galiba haritalar da konum da bir sıkıntı var . Ne demek rica ederim . Biraz geç yazdım Kusura bakmayın .

Üst Alt