[GÜNCELLENDİ] N8 S^4 Xeon 3.5.1 - SaYKo Edition 111.040.1511 TÜRKÇE - 05.03.2013 (215MB BOŞ YER)

Sponsorlu Bağlantılar

emrah674

Üye
malesef kardeşim benim olmaz.
sorunu tekrar anlatırmısın kardeşim baştan ?

phoenix hata veriyo yazılım güncelle veya yazılım yenile deyince önce ERROR: Failed to set phone to flashmode sonra gelen sayfada
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. bu yazı çıkıyo lütfen yardım bi kaçkez başka başka portlarda denedim olmadı

mete_901

Üye
yüklemeyi yaptım herşey yolunda fakat bütün sim kart numaralarım silinmiş yapabilecek birşey varmı acaba?

emre.koc

emre.koc

Üye
sim kartta numara silinmez flashla kardeşim sim hafızasına bak iyice

karapardus

Üye
Telefonum N8-00
Ellerinize sağlık güzel bir cfw olmuş.
Rompatcher içeriğindeki patchleri ne iş yaradığını yazabilirseniz çok iyi olur.
Change-DeviceID-->
Change-Menu Layout-->
Lock-Applications-->
Lock-Wifi-Gprs-->
Other-Improve Sensor-->
Sound-Bass Booster-->
Sound-Improve EQ-->
Sound-Improve Speaker-->
Sound-MaxVolumeHeadset-->
vs. üzerlerine tıklayınca yeşil olduğunda devreye hemen giriyor mu?
Bu konuda bilgim noksan bilgi verebilirseniz memnun olur.
Kulaklıkdaki sesi bir türlü yükseltemedim.Swype--> C ye ve E ye kurup denedim bir türlü çalışmadı. Telefonda not yazmaya çalıştığında mavi çizgi çıkıyor ama yazdıklarını yazmıyor. Birde telefon donup kalıyor. Rompacher da bir şey yapmak gerekiyor mu?

YELEREN

Üye
kara pardus kardeşim swype bu cwf hazırlandığı günkü güncel yazılımdı. swype yi güncel bir sürümünü indirip kurman gerekiyor

şahin_yıldız32

Üye
nasıl yükleyeceğim cfw yi ilk defa yükleyeceğimde yardımcı olurmusunuz ? Birde bu cfw yi yükleyince unsigned yazılımları yükleyebilirmiyiz.

pzero

Üye
Tüm widgetler & zip manager, X-plore, Winrar, Ekran ışığı, Mif editör, Battery info Mini, Rotasyon gibi programları paylaşırmısın.

emrah674

Üye
wifi hassasiyeti için ne yapmalıyım

pzero

Üye
bu cfwde emeği geçen paylaşan müslüman din kardeşimiz kim ?

zileli1984

Üye
BU CFW Yİ NASIL YUKLERIZ HOCAM

celilcemre

celilcemre

Üye
çok güzel kardeşim. X-plore eski sürüm. Kilme ve bazı ingilizce uygulamalar var. Bunları silmek istiyorum. Ama olmuyor. Yardımcı olurmusun?

tavukk

Üye
Evet ya Bende sürümü indirdim ama güncelleme denilen şeyi Bilmem. Nasıl yapıldığına dair türkçe anlatımli bir video atsanız. Sizlere zahmet.

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Nokia c6-01'E OLurmu

celilcemre

celilcemre

Üye
N8 uyumlu

Birx

Üye
yükleme için nasıl bir yol izlenmeli , hangi progamlar kullanılmalı ?
hard format sonrası maps vs herşey gitti, sanırım hepsi geri gelecek ,
teşekkürler

pzero

Üye
DLNA dosyasını paylaşırmısınız ?

Üst Alt