[Güncellendi!!]Lucky Nokia v1 / Rm-356 v60 custom firmware! [[x-scarface]]

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Müco ilgilendiğin için teşekkürler kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar ve -Akıncı
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Arada çıkar öyle alışman lazım kendi hatalarından dolayı cihaz sıkıntıya girince akıllarına gelen ilk iftira ile suçun başkalarına atılması alışılageldik bir durumdur kardeşim boşver takılma sen ben yorum bile yazmıyorum o üslubu takınan insanlara :)

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar ve -Akıncı
RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
sa ustam ellerine sağlık çok güzel bi cfw olmuş lakin benim gözler biraz bozuk olduğu için fontu değiştirmek zorunda kaldım profil isimlerinin yanındaki simgeler bozuldu onları düzeltmek istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar ve x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim iyi kullanımlar ancak simge atamalarının hepsi fontla paralel olarak ayarlandı başka fontlarda o karakterler olmadığı için böyle bir hata meydana gelmiş kullandığınız fontu cfw ye uyarlamanız gerekmektedir bu ise uzun ve meşakatli bir iştir saygılar.
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar
RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
simgeler olmasa da olur benim için yazılar düzgün olsun yeter şimdi bir şey denedim bakalım olursa olur inşallah olmazsa yardımınızı bekliyorum :)

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Rica ederim iyi kullanımlar ancak simge atamalarının hepsi fontla paralel olarak ayarlandı başka fontlarda o karakterler olmadığı için böyle bir hata meydana gelmiş kullandığınız fontu cfw ye uyarlamanız gerekmektedir bu ise uzun ve meşakatli bir iştir saygılar.
İyi forumlar.

Sanırım mesajımı görmediniz. Ilk sorum şu : ışık hassasiyeti modunu kapatabilir miyiz?
2) Forumda konusu mevcut olan Baidu türkçe klavye sorunsuz yükleniyor mu?
3)Galeride istediğimiz klasörleri tarama gibi bir mod var mı?
Teşekkürler saygılar

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Sanırım mesajımı görmediniz. Ilk sorum şu : ışık hassasiyeti modunu kapatabilir miyiz?
2) Forumda konusu mevcut olan Baidu türkçe klavye sorunsuz yükleniyor mu?
3)Galeride istediğimiz klasörleri tarama gibi bir mod var mı?
Teşekkürler saygılar

Kusura bakmayın görmedim :utan

Işık hassasiyet modu derken ne demek istediniz daha açık anlatırmısınız?
Baidu klavye yükleniyormu deneyemem çünkü symbian cihaz kullanmıyorum malesef deneyip bilgilendirirseniz sevinirim en azından yüklenmez ise sorunun kaynağını araştırabiliriz.
Galeride istediğimiz klasörleri tarama modu var ancak siz farklı klasör ayarlaması istiyorsanız rofsa modu düzenleyip atmanız gerekir var olan mod;
Lucky ve gizli isimli klasörleri gizli tutar music te müzik okunur vs.

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye

Baidu klavye yükleniyormu deneyemem çünkü symbian cihaz kullanmıyorum malesef deneyip bilgilendirirseniz sevinirim en azından yüklenmez ise sorunun kaynağını araştırabiliriz.
Galeride istediğimiz klasörleri tarama modu var ancak siz farklı klasör ayarlaması istiyorsanız rofsa modu düzenleyip atmanız gerekir var olan mod;
çalışır niye çalışmasın:hmmm dosya sorunlu olmazsa çalışması lazım

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye

Ilginiz için teşekkürler.
Işık hassasiyeti modu derken ekran sensörünü kastettmiştim ışık parlaklığındaki azalış artış oluyor güneşte veya karanlıkta.
Baidu yu deneyeceğim.
Galeri modu anlaşıldı

• Beğen
Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Merabalar.. ben bu güncellenmiş sürümü 1 hafta önce yükledim kullandım gayet güzel olmuş ama bi kaç hatasını gördüm.. yeniden başlat yerine ekran ve tuşları kilitle yazıyor.. tuşlar kitliyken orta menü tuşuna bastğımda çıkan büyük saatin orada cevapsız çağrılar ve mesajlar gözükmüyor.. ha bide güvenlik kodu nedir bulamadım

- - - Eklendi - - -

Merabalar.. ben bu güncellenmiş sürümü 1 hafta önce yükledim kullandım gayet güzel olmuş ama bi kaç hatasını gördüm.. yeniden başlat yerine ekran ve tuşları kilitle yazıyor.. tuşlar kitliyken orta menü tuşuna bastğımda çıkan büyük saatin orada cevapsız çağrılar ve mesajlar gözükmüyor.. ha bide güvenlik kodu nedir bulamadım

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye
güvenlik kodu 12345 olmalı deneyin bi

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Ilginiz için teşekkürler.
Işık hassasiyeti modu derken ekran sensörünü kastettmiştim ışık parlaklığındaki azalış artış oluyor güneşte veya karanlıkta.
Baidu yu deneyeceğim.
Galeri modu anlaşıldı

Ayarlar/Telefon/Ekran bölümünden ışık sensörü seviyesini veya Ekran tasarruf zamanını ve Ekran ışığı kapatma süresini ayarlayabilirsiniz.

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Yeniden başlat bölümünü caps atarmısız?
Güvenlik kodu 12345 olarak sıfırlanmıştır.
Bildirimler eklendi tuş kilidine böyle birşey olması muhtemel görünmüyor diğer arkadaşlarda da böyle sorunlar var ise telafi edilir :hmmm

• Beğen

zerkara

Üye
CFW için teşekkürler. Rofs nedir merak ettim? İlk defa bir konuda geçiyor ya da ben ilk defa görüyorum.

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
CFW için teşekkürler. Rofs nedir merak ettim? İlk defa bir konuda geçiyor ya da ben ilk defa görüyorum.

Rofs cihazın rom hafızasıdır bir başka değimle cihazın komuta merkezidir.

• Beğen

zerkara

Üye

Rofs cihazın rom hafızasıdır bir başka değimle cihazın komuta merkezidir.

Cevap için çok teşekkürler. İnşallah çok fazla hatayla karşılaşmam. Güzel duruyor. Ancak müzik çaların görünümünü beğenmedim. Buradan söylemek kolay da daha iyisi yapılabilir diye düşünüyorum. Umarım yeni ROM'da daha da güzelleştirirsiniz :)

• Beğen

Üst Alt