Çoklu Paylaşım Güncel Symbian ^ 3 Oyun Arşivi ve Symbian 3 Oyun Emülatörleri

Sponsorlu Bağlantılar

Konumu yararlı buldunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 11 84.6%
  • Hayır

Kullanılan: 1 7.7%
  • Emin değilim.

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefonun ekranında üst bar aşağıya inmiyor. Bir de ekran kendi kendine hareket ediyor. Arka plandaki uygulamalara zor erişiyorum.
Telefonu değiştirmek için ne bekliyorsun o zaman? Param yok filan deme kardeşim ikinci el bir nokia telefon bulursun kendine kullanmak için.

Cadillac34

Üye
Ekran ve hoparlör sorunum var. İkisini yaptırabilirsem benim için iyi. Ama ekranın neden böyle sorun yaptığını anlayamadım. Acaba yazılımla alaka olabilir mi? C6-01 Belle Refresh.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ya o kadar masraf yapacağına o para ile yeni telefon alırsın zaten 150-200 lira arası. Git bir tane N8 al kendine. Letgo'da var. Çok iyi telefon. Üstelik kendi içinde 16 gb hafızası var.

Cadillac34

Üye
Ya o kadar masraf yapacağına o para ile yeni telefon alırsın zaten 150-200 lira arası. Git bir tane N8 al kendine. Letgo'da var. Çok iyi telefon. Üstelik kendi içinde 16 gb hafızası var.
Bana diyeceğine kendin alsana? :D N8 yok diye üzülüyordun. :D

Benim tamire vereğim masraf derdinde değilim telefon yapılsın yeter ki.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bana diyeceğine kendin alsana? :D N8 yok diye üzülüyordun. :D

Benim tamire vereğim masraf derdinde değilim telefon yapılsın yeter ki.
Ben şu anda N73'ü satışa çıkardım. Bu saatten sonra N8'e ihtiyacım yok. 200 liradan aşağı satan yok.

M@cros

M@cros

Üye
Teşekkürler.

Cadillac34

Üye
Güncel yazılım olmayınca oynamak zor tabii.
Tron Legacy oyunun içinden Nokia Smart İnstaller'i çıkardım ve öyle kuruyorum. Bu seferde telefona uyumlu değil uyarısı verdi.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Güncel yazılım olmayınca oynamak zor tabii.
Tron Legacy oyunun içinden Nokia Smart İnstaller'i çıkardım ve öyle kuruyorum. Bu seferde telefona uyumlu değil uyarısı verdi.
Kardeşim ben senin yerinde olsam elindeki tüm telefonları elden çıkartıp temiz giriş seviyesi de olsa android telefon alırdım. İnan bana bu konuya bakan bile yok.

Cadillac34

Üye
Kardeşim ben senin yerinde olsam elindeki tüm telefonları elden çıkartıp temiz giriş seviyesi de olsa android telefon alırdım. İnan bana bu konuya bakan bile yok.
Yeni telefon almayı düşünmüyorum. Elimdeki telefon yeter bana. Eğer ne zaman tam bozulursa o zaman değiştiririm. Ekran ve hoparlör sorunu var. Onları tamir ettirebilirsem olur. Bir de şu oyunları çalışsa. Başka oyunlar var mı? Konuyu güncelleyecek misin?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yeni telefon almayı düşünmüyorum. Elimdeki telefon yeter bana. Eğer ne zaman tam bozulursa o zaman değiştiririm. Ekran ve hoparlör sorunu var. Onları tamir ettirebilirsem olur. Bir de şu oyunları çalışsa. Başka oyunlar var mı? Konuyu güncelleyecek misin?
Konuyu güncellemeyeceğim. İlgi yok.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yapma ya. :( Sanki Android ve İOS'ta çok mu oyun var?
Kardeşim bende oyun oynamıyorum inan bana telefonum öyle duruyor. Sadece pokemon izliyorum ve müzik dinliyorum. Bir ara güncellerim konuyu tekrar.

anlgms06

anlgms06

Üye
ppsspp linki kırılmış yenilerseniz sevinirim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Symbian 3 lü telefonda PSP oyunları oynanmiyor. Çoğu android telefonda bile daha doğru düzgün PSP oyunları oynanmiyor. PSP emulatorunu yuklesen bile işine yaramaz

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
anlgms06

anlgms06

Üye
Symbian 3 lü telefonda PSP oyunları oynanmiyor. Çoğu android telefonda bile daha doğru düzgün PSP oyunları oynanmiyor. PSP emulatorunu yuklesen bile işine yaramaz
Bizimki meraktan s4 de full fps alıyorumda drdiğim gibi sadece merak bide oyunkar tam ekran olmuyor n8de

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bizimki meraktan s4 de fu ll fps alıyorumda drdiğim gibi sadece merak bide oyunkar tam ekran olmuyor n8de
symbian 3 için yazılmış doğru düzgün emülatör yok zaten. Bende de vardı n8.

• Beğen
Tepkiler: anlgms06

Cadillac34

Üye
ppsspp linki kırılmış yenilerseniz sevinirim
PSP emülatörünü bu linkten indirebilirsin. Ama Symbian telefonlarda PSP ile .iso oyunlarını oynamak imkansız.

• Beğen
Tepkiler: anlgms06