LG E 612 Optimus L5 Güncel ROM Listesi (15.01.2016)[Son Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben l5 i satıp yeni telefon alıcam fakat L5 II ve L7 arasında gidip geliyorum. sizce hangisini almalıyım , l7 her açıdan üstün gibi görünüyor ama işlemcisi L5 II ye gore daha eski , sizin görüşleriniz neler paylaşırsanız sevinirim

Ekran cozunurlugu ayni sanirsam.
boyutu 0.3 inch buyuk l7'nin
ram ayni
l5-2 powervr 531 kullaniyo
l7 adreno 200
sahsen l5-2 alirim adreno 200 baya eski...

alperwan

Üye
Ikisinden de vazgectim :D ustune 150 tl daha koyup general mobile discovery almak daha mantikli geldiarkadaslar telefon sim kartimi gormuyor , bazen geliyo bazen kafasina gore gidiyo , ayni sorunu yasayan ya da cozumunu bilen var mi

crushed2

Üye
dostum bu gapss ı yükleyince tel in dokunmatiği gidiyor yardımm

doa64

doa64

Üye
arkadaşlar kullandığım cihaz bu arka kapağın altında kasasında e610/612(f) yazıyor bir sürü rom denedim fakat hiçbiri stabil çalışmadı önerisi olan yada deneyen varsa bana ulaşabilir mi?

?

Yönetici tarafından düzenlendi:

hyavuzas

Üye
arkadaşlar kullandığım cihaz bu arka kapağın altında kasasında e610/612(f) yazıyor bir sürü rom denedim fakat hiçbiri stabil çalışmadı önerisi olan yada deneyen varsa bana ulaşabilir mi?

?
suan ilk sayfadki ilk rom calisiyor gappsi falan hersey stabil calismayan bi ozellik yok

doa64

doa64

Üye
Tekrar deneyeceğim teşekkürler

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
    Konu Sahibi
CM11 beta 7.1 ve PA 4.1 eklendi. Yakında Slimkat eklenecektir. Takipte Kalın.

UlaSimsek

Üye
4.4.4 çin gapps var mı

iblah60

iblah60

Üye
kardeş vermiş olduğun rom ları yükledim güzel bi şekilde sonra tel romdan açıldı
sıkıntılar...
1.tel romla beraber ilk açıldığında wi-fi açık pozisyonda oluyor
2.rom yükleme işlemini tekrar yaptım ve bu seferde hattı tanımadı telefon
hepsini denedim ama olmuyor.

mp2934

mp2934

Üye
arkadaşlar android için en iyi ve resimli yani albüm kapaklı müzik indirme uygulaması nedir

deneysim

Üye
Ben bu cihazda herşeyi yaptım boatloader kilidi, root,cwm yükleme herşey tamam, ama bir türlü cwm den yüklemek ivin indirdiğim zipli dosyaları sd karta taşıyamadım. Ext2 alanı vesaire......Allah aşkına bu zipli dosyayı sd karta nasıl taşıyorsunuz. Lakin install zip from sd kart bölümune giriyorum zipli disya yok. Biri yardımcı olsun lütfen...saygilar...tesekkurler.

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
Ben bu cihazda herşeyi yaptım boatloader kilidi, root,cwm yükleme herşey tamam, ama bir türlü cwm den yüklemek ivin indirdiğim zipli dosyaları sd karta taşıyamadım. Ext2 alanı vesaire......Allah aşkına bu zipli dosyayı sd karta nasıl taşıyorsunuz. Lakin install zip from sd kart bölümune giriyorum zipli disya yok. Biri yardımcı olsun lütfen...saygilar...tesekkurler.
"install from external sd card" seçeğini denermisin ?

deneysim

Üye
Bu telefona bir türlü rom kuramadım. Allah aşkına biri rom kurmam için gerekli dosyaları bulamadım. Install zip from sd card diyorum zipli dosyayı yüklüyorum sonrada gapps yüklüyorum. Telefon brick oluyor. Nerde yanlış yapıyorum?

Üst Alt