Gülerken Ağlayabilmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheCower

TheCower

Üye
    Konu Sahibi
Gülerken Ağlayabilmek
Derin yaralar açılan kalbin, herşeye rağmen içindeki mutluluğu dışa yansıtma çabasıyla uğraşa dalmasıdır. Oysa ki içindeki mutluluğu bastıran bir kırgınlık ve yahut bir nefret vardır ki bu asıl bahsetmek istediğim şeydir.

Öyledir ki, her tebessümünde ayrı güzellikler saçan bir simadan aynı anda göz pınarından kanlar akar. Yüzün gülse, kalbin ağlar. Aslında bu bir yetenektir.. Ben mutluyum diyebilmektir. Içindeki unutmak değil de hatırlamamaktır. Bunu yapabilen kişi gülerken ağlayabilendir. Gül ele ne de güzel yakışır. Ancak dikenleri ele takışır. Acıtır.. Çok tutarsan mutlaka kanatır.

Işte dostlar: Hayatta mutlaka gül tutan elimiz gibi, sevgi besleyen kalbimiz de acıyabilir. Acıtan yârenler utansın. Gülerken ağlamak belki acıları gizlemektir, ancak söküp atamamaktır. Yüreğiniz acır, kalbiniz sızlar.. Her ne olursa olsun.. Siz siz olun, kendiniz olun. Kalbinizi kendi iradeniz ile tanıştırın, barıştırın. Sadece gülün. Gülerken ağlamak elinizde olmasa da ağlarken gerçekten gülebilmek sizin elinizde. Her güldüğünüzde beni hatırlayın.

Nihat Alim

Beyler, bayanlar; yazarlığa soyundum(kimse yokken). Devamı gelecek inşallah. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tuba

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bide ben becerebilsem o dediğini ama olmuyor yada zor

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
ayyy ameliyat olduğumda komedi filmi izlerken haliyle gülmeye başladım ve dikişlerimin ağrısındanda bi taraftan ağlıyodum :D:D:D bak aklıma geldi yine canım acıdı..

TheCower

TheCower

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...