T50 Güç tuşu olmadan açma

Sponsorlu Bağlantılar

Swriya

Swriya

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşu olmadan açma
Merhabalar abilerim,ablalarım,kardeşlerim ben öğrenciyim telefonum Türksel T50 mağlum öğrenciyim 4 senedir bu telefonla idare ediyorum 2 ay önce 2 ay telefonsuz kaldım kimseye ulaşamadım filan ekranı kırıldı yaptırdım 150tlye 1 hafta önce konuya gelirsek benim bu telefonun güç düğmesi 4 gün önce içine göçtü kitlendiğinde şarja takıp açıyordum ve telefon gece uyuya kalınca şarjı bitmiş kapanmış bende teknik servise götürdüm ve 50 tl civarında fiyat verdiler ben bayağı araştırdm çözümünü bulamadım sizden ricam bana yardımcı olabilirmisiniz? elimde olmadığından telefonu yaptıramıyorum içinde derslerimle ilgili, ailevi fotolar vb her şey var lütfen yardımcı olurmusunuz. tek ricam budur
Lütfen çok acil olmazsa konuyu açmazdım zaten :(

kralberk13

kralberk13

Üye
@SoulsEagle bilgin varmı ?
@Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Bu konuda marketten güç tuşu yerine geçecek çift tıkla ekran uyandırma vs uygulaması kullanabilirsiniz
Onun haricinde güç tuşunu yaptırmak zor değil basit bir şey ama para alırlar elbette yapacak bir şey yok ne yazık ki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ses Kısma Tuşuyla Desen Zor Hadi Hard Format Ekranı Desen oda Olmaz.Şarja Takınca Açılmıyordur Heralde? Reset Tuşu Zaten Ses Kısma ve Güç Oluyoda Oda İmkansız
WP Olsa Sıkıntı YOk Onu Tak Şarjsa Açılsın Ama Androidlerde Yapacak Bişey YOk 30 40 TLYe Yapmaları LAzım

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve teknognc
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Neredeyse imkansız bir kaç yöntem var aslında ama zor öncelikle telefonu açmali sonra rom degistirip sarj cihazini takinca acilan bir rom yuklemelisin(kapali olsa bile) bu tarz rom bulmasi zordur sonra telefon acilinca play storedan cift tiklamayla uyandiran program indirerek kullanabilirsin ama dedigim gibi oncelikle telefonu acmak gerek
(Belki tusun bastigi yer calisiyordur ama tusun sekli filan bozulmustur ondan oraya basamiyordur tusu sokup oraya bir sey bastirmayi deneyebilirsin ama sonuc olarak bir sey olmayabilir ve tusu soktugunle de kalabilirsin)

Üst Alt