Gta San Andreas v1.08 Modern Yama ve Türkçe yama Bir arada

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Gta San Andreas v1.08 Modern Yama ve Türkçe yama Bir arada
Oyun komple Türkçedir ve Modern yaması ile dahada bir güzel gözüküyor, herhalde fazla ayrıntıya gerek yoktur. Versiyon v1.08 dir

Oyunu oynamak için bütün paketleri bir klasör altında indirmeniz gerekmektedir, sonra, bilgisayarda yüklemek için 1. pakete inen dosyaya tıklayın, gta sa klasörü direk masaüstüne açılacaktır.

Türkçe yama burdan: GTA San Andreas Türkçe Yama Android v1.08 - MaxiCep
Türkçe yama linki zagor arkadaşımızdadn alınıtıdır

Modern mod yamasıda burdan alınmıştır: GTA San Andreas Modern Mod Mobil (Grand Theft Auto: San Andreas 1.08) - MaxiCep

Bu arada oyun cidden iyi bir donanımlı telefon yada tablet istiyor, bendeki lg g3 telefonumda bile orta ve yüksek grafiğe alınca, oyun inanılmaz kasılmaya başlıyor, gölgeleri ve araba yansımaları kapatınca, daha iyi oynatıyor.

Oyun içi video (bana aittir)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

KURULUM VİDEOSU
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Dosya şifresi : turancen
Android klasörünü olduğu gibi telefon yada tablet hafızasına atın, gta sa apk dosyasınıda herhangi bir yere atın, sonra yükleyin, bu kadar, iyi oyunlar dilerim
Toplam boyur 5 gb dır :D
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

omerboz54

omerboz54

Üye
lg g4 5.1 lollipop la uyumlu çalışırmı

omerboz54

omerboz54

Üye
Saol

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Bütün açıklamalar ilk mesajda eklenmiştir, lütfen soru soracağınız zaman ilk mesajı okuyun, eksik felan varsa ona göre sorularınızı alayım :)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Bu oyunun ōlümsüzlük hilesi yok mu

kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

j700iii

Üye
linki yenile la

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilecek beklemede kalın, kusura bakmayın

Son düzenleme:
atakanokur

atakanokur

Üye
Bilgilendirme için yazayım oyun s5 minide cayır cayır kasıyor. cihazımın açamadığı şeyde varmış demekki..

onurw58

onurw58

Üye
insan bu oyunları görünce android tel alası geliyor bıktım symbiandan:birak:

Koradam

Üye
Note 3 de bir kaç adım attıktan sonra durduruldu hatası veriyor.

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
Bu akşam yeni linkler geliyor ve yeniden çekilmiş bir oyun içi videosu gelecek :)

kralberk13

kralberk13

Üye
beklemedeyiz :)

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi
5 gb yer açın :D

Linkler eklenmiştir

Koradam

Üye
şifre var...

turancen

turancen

Üye
    Konu Sahibi

Koradam

Üye
Yükledikten sonra oyunun hangi telefon yada tablette açılıp açılmamışsa, bu konu hakkında bilgi verirsen sevinirim kardeşim :) iyi oyunlar
N9005 Note 3 de maalesef çalışmıyor. Oyun başlıyor kamera ile oynuyorum sorun yok fps düşmüyor fakat iş adım atmaya gelince ister grafik en düşükte olsun ister en yüksek oyun durduruldu hatası veriyor