GTA San Andreas Modern Mod Mobile 2016 (Cleo Modlu Rootsuz Yeni Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

kobejames

kobejames

Üye
teşekkürler ama bişey sorcaktım bu modern mod un hilelisi yok mu silah hilesi can hilesi fln yada yapabileceğim bi program var mı?

umuthan26

umuthan26

Üye
Ben bu oyunu 0 dan yüklemek istiyorum ne yapmam gerek yazılanlar kafamı karıştırdı ve hiç bişey anlamadım sade ve yalın bir şekilde bu oyunu yüklemek için ne yapmam gerektiğini anlatabilecek olan varmı ?

:tşk:

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

tgrl kaplan

tgrl kaplan

Üye
teşekürler

McBoltt60

McBoltt60

Üye
#Z@gor suan ki turkce dil destegi yok ..
Eger turkce dil dosyasini indirip bu dosylari yapistirdik ustune tr dil dosylarini yapistirdik... Diyelim acilabilir mi??
Hem tr dil destegi olursa iyi olur diye dusunuyorum.
Olursa link vss oluyor diye bilgi lendirir isen burdayim..

abidikkabi3341

Üye
Ya ben e tap4 sen indirdik dosyayı atarken yani gta3 klasörünüze atarken hata alıyorum ve apk açılmıyor destekleniyor yardim pls lütfen

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Ya ben e tap4 sen indirdik dosyayı atarken yani gta3 klasörünüze atarken hata alıyorum ve apk açılmıyor destekleniyor yardim pls lütfen
Gta3 le ugrasma deim
Ben de etab 4 yuklicektim
Tel. Yukledim ki bir % doldu
Oyunu kapa ac tekrar dolma oldu
Sildim..

priv.boy

priv.boy

Üye
Usta apk nerede

eXTreMe_

Üye
ya şu obb dosyaları nerde öle bir dosya yok oyunun videosunu izliyorum orda play storedan indiriyor ücretli sonra obb yi alıyor bu verdiğiniz linklerin içinde OBB dosyaları yok

asrefsd

Üye
kardeş apk kuramıyom öyle bir uygulama açıcı yok diyor
biri şunun kurulumunu bana en ince ayrıntısına kadar anlatabilirmi

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun v1.08 güncellemesi yapıldı ve indirme linkleri konudaki ilk mesajıma eklendi. İyi oyunlar.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Oyunun v1.08 güncellemesi yapıldı ve indirme linkleri konudaki ilk mesajıma eklendi. İyi oyunlar.
Size bi fikir vermek olursa GTA 4 deki arabaları koyabilme şansınız varsa iyi olur.
Acaba
Mümkün mü
Eger olursa hem çok sevinicem hem zevkle oynayacağım!??!?!!??!!

Z@gor

Z@gor

Üye
    Konu Sahibi
Size bi fikir vermek olursa GTA 4 deki arabaları koyabilme şansınız varsa iyi olur.
Acaba
Mümkün mü
Eger olursa hem çok sevinicem hem zevkle oynayacağım!??!?!!??!!

Merhabalar, bunun olabilmesi için tüm arabaları tek tek convert yapıp dosya boyutlarını düşürmek gerekiyor bu da hayli uzun, yorucu ve zaman isteyen bir iş bu yüzden yapabilme şansım olmadığını üzülerek ifade etmek isterim.

• Beğen
Tepkiler: McBoltt60
McBoltt60

McBoltt60

Üye
Merhabalar, bunun olabilmesi için tüm arabaları tek tek convert yapıp dosya boyutlarını düşürmek gerekiyor bu da hayli uzun, yorucu ve zaman isteyen bir iş bu yüzden yapabilme şansım olmadığını üzülerek ifade etmek isterim.
Anlıyorum..
Keş ke mobileGta4 çıksa. Soruma cevap verdiğin icin teşekkürler..

Misafir

ABİ BEN KURDUM SİYAH EKRAN VAR ACILMIYOR

ALİgenc6655

ALİgenc6655

Üye
Teşekkürler Emeğinize Elinize Sağlık

• Beğen
Tepkiler: Z@gor
Rygebin

Rygebin

Üye
Gayet güzel mod ama Gm 4G'De bir türlü gta kasmadan edemedi :(

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye

"Note 2 Denemesi"
Tüm MaxiCep Ailesi Adina Teşekkür Ederim Kardeşim ;)

• Beğen
Tepkiler: Z@gor

erman12

Üye
Anıl arkadasin konusundan 1.5 once kurmak gerekir demissin yoksa calısmaz
guzel arkadasim anil ın konusunda linkler dosya bulunamadı diyor konunun uzerine konu

Üst Alt