Gt-i8150 Nee (norveç) I8150xxlmb Orjinal Rom. Performans Süper Şarji Oldukça Tavsiye Ederim

Sponsorlu Bağlantılar

enginizmir

enginizmir

Üye
google marketten apn yaptm sonra elle dedğinz ayarları yaptm 3g açık .. aveaya da kayıtlıyım yok olmuyor.. video arama yapamassnz sesli aramak istermısınz diyor.. lanet olsn yaw :D

KELGER

KELGER

Üye
kardeş görüntülü görüşme ile 3g internet farklı.
görüntülü görüşme için apn ye falan gerek yok.
apn internet için 3g olsun olmasın.
Seninkinde ve karşıdakinde 3g yazıyorsa video araması yapabilirsin.

ceydonmez

ceydonmez

Üye
gps calısmıyor,biri hemen buldu diyoru ama bende o kadar cok bekledim halde bulmadı

KELGER

KELGER

Üye
kardes linki baska siteden verme imkanın var mı ?
yada upload edebilir misin ?

ousta

ousta

Üye
gps calısmıyor,biri hemen buldu diyoru ama bende o kadar cok bekledim halde bulmadı

Ben sygic 11.2.6 kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor sanada bunu tavsiye ederim igo da denedim sygic çok çok daha iyi. gps çalışıyor sorun yok.

ceydonmez

ceydonmez

Üye
Ben sygic 11.2.6 kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor sanada bunu tavsiye ederim igo da denedim sygic çok çok daha iyi. gps çalışıyor sorun yok.
denemekte fayda var ;)

fuathan

Üye
kardesim cwm den yukleme yapamiyizmi bunu illa odinmi lazim pc yasakta .d

mnyak94

Üye
Rom u yüklemeyi düşünen arkadaşlara önerim.
yukarıda yazanların hiçbirine inanmayın telefon size nasıl geldiyse öyle devam ediyor ne performans ne şarj süresinde olumlu bir sonuç var arkadaş ne içmiş emin değilim ama xxbl4 den gözle görülür bir farkı yok.Şarj yine 1 gün anca gidiyor.yani sırf bunun için root atacak arkadaş falan varsa atmasın kesinlikle.

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
yukarıda yazanların hiçbirine inanmayın telefon size nasıl geldiyse öyle devam ediyor ne performans ne şarj süresinde olumlu bir sonuç var arkadaş ne içmiş emin değilim ama xxbl4 den gözle görülür bir farkı yok.Şarj yine 1 gün anca gidiyor.yani sırf bunun için root atacak arkadaş falan varsa atmasın kesinlikle.

Benim ne içtiğim seni ilgilendirmez.En başta forum kurallarına göre yazmasını öğren.Bilmiyorsan konuşmayı daha bilmiyorsan, forumlara girip yorum yazma
---- Bu forumda yazanlar burdaki konuda dahil tamamen tavsiye niteliğindedir. Sen bilmezsin ama biz bu forumdakiler çeşitli kaynaklardan romlar bulup yükleyip deneyimlerimizi paylaşıyoruz.Deneyim anlayabildinmi deneyim paylaşıyoruz..
Kaldıki kimseye yükle illa yükle diye birşey diyemeyiz o sorumluluğu kimse alamaz.Benim telefonumun şarjı 1.5 gün gidiyor çok rahat gidiyor.. sen telefonu kullanmasını bilmiyorsan öğrende sonra konuşş...
Romla ilgili Samsung Wonderin modelin Turkiye yazılımı
GT-I8150 TURKİYE rom VERSİYON (I8150XXLB4) 2.3.6 çıkış tarihi 28.02.2012
GT-I8150 NORVEÇ rom VERDİYON ( I8150XXLMD) 2.3.6 romun çıkış tarihi 21.09.2012
sen gözle birşey göremedin ama ben yazlımda 7 aylık bir fark görüyorum.Türkiye Romunda en az 10-12 program çalıştırıyor.
Sen gözle göremedin ama I8150XXLMD romda çalışırken hafızada 3-4 program çalışırıyor.
Bu liste uzar gider. Unutmadan ben bu rom yüklendikçe para falanda kazanmıyorum..
sana tavsiyem gölge etme yeter..

KELGER

KELGER

Üye
cok iyi konusmus sun.
fark yokmus.7 ayda nasi fark olmaz.
ben daha kurmadım ama hafta ici denemeyi düşünüyorum.

ousta

ousta

Üye
Aynen kendini bilmeyenler telefon kullanmayı da bilmiyor sanırım adam gibi kullan gör farkı. Biz bu farkı yaşayanlardanız. Telefonum şuan o kadar seri ki doldurdum yazılımları kasılma denilen bir şey yok. şarjı da türkiye sürümüne göre çok çok daha iyi...

erdi_s

erdi_s

Üye
Kardes burda polemik yapilcak bi durum yok. Bi kere Norvec yaziliminda uzun suredir ülkemiz icin bekledigimiz Value Pack guncellemesi var. Fark olmamasi mumkun degil. Ben henuz yuklemedim. Daha dogrusu daha once rom yuklemedigim icin cesaret edemiyorum henuz. Ona ragmen yazilimin Turkiye romundan iyi oldugu apacik ortada

KELGER

KELGER

Üye
value pack nedir

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi

kardeş value pack türkiye için şubat ayında yayınlanan romun 4 uncu ayda güncenlenmiş hali.Ben o güncellenmiş halini kullandım ama kesinlikle norveç romu çok daha ileride çok daha stabil çok daha güncel..

- - - Eklendi - - -

kardesim cwm den yukleme yapamiyizmi bunu illa odinmi lazim pc yasakta .d
kardeş benim bildiğim maalesef odinle yükleyecen orjinal rom..

fuathan

Üye
farkı hissettim saol kardesim bahaneyle actim pcyi .d kardesim bide bu root olmuyo nasil yapcam update.zip cwm ile yukluyom olmuyo bu olmuyomu yoksa

enginizmir

enginizmir

Üye
Arkadaşar bu romda görüntülü konusamadgm için once slovakya sonra en son TÜRKİYE romunu kurdum malesef ki hala goruntulu arayamıyorum... sorun nedir anlayamadm .. apn ayarlı 3g işareti var sınırsız internet var veri paketim etkin.. bi tek şey kaldı müşteri hizmetlerini aramak.. ondan önce birinden sim kartlarını değiişp denicem başka neyden olabilir ki ?:S

furuko1231

Üye
kaydırması sorunlu aşagıya kaydırırken bırkere dokunmu durmuyyor xxlmd romun ana bant sürümü xxlmb değil

- - - Eklendi - - -

pardon bunun xxlmbside varmıi xxlmd olunca en son yanlışlık oldu zannettim

karahanliist

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşar bu romda görüntülü konusamadgm için once slovakya sonra en son TÜRKİYE romunu kurdum malesef ki hala goruntulu arayamıyorum... sorun nedir anlayamadm .. apn ayarlı 3g işareti var sınırsız internet var veri paketim etkin.. bi tek şey kaldı müşteri hizmetlerini aramak.. ondan önce birinden sim kartlarını değiişp denicem başka neyden olabilir ki ?:S

kardeş ben konuşuyorum ve hatta az önce yine konuştumm..Sorun sende olmayabilir aradığın kişide olabilir.
Mobil ağ ayarlarından şebeke modunda GSM/WCDMA seçili olacak. Sende de seçili olabilir. değiştirip tekrar eski haline getir. Kısaca şunu diyeyim bu rom orjinaldir görüntülü konuşmada mevcuttur ben sürekli konuşuyorum..

enginizmir

enginizmir

Üye
Arkadaslar slovakya norvec turkiye her romu denedikten sonra farkettm ki sorun ne telefonda nede romda :)) aradm musteri hizmetlerini kayıt olusturdular..sonra aradılar.. problem bizde kusura bakmayın dediler... goruntulu konusma askıda kalmıs kapatıp açın düzelir dedi ... ve düzeldi ... hadi hayırlı olsun..rom gayet güzel.. overclockk kernel orj romda kullanılabiliyormu.. ?? eger varsa öneriniz eklersenz sevinirim.. cm9 beta 2 1.8ghz ile 5000den fazla puan almıstımm :)) ama tabi stabil olsun o kadar hızlı olmasada olur. birde şu faceebok işine nasıl çözüm bulcaz arkadaslar 80-100 arası ram yiyor sadeece o olmasa bence sistemimiz rahat çalısıcak.. mesela tarayıcımızdan facebook adresine bir kısayol yaratsak ana sayfaya atsak nasıl olur.. sadece bildirimlerden haberimiz olmaz gayet rahatlar sistem düüşünyrm ne dersnz ?

- - - Eklendi - - -

Rehberde yada listede kaydrdıktan sonra dokunduğumda durması lazım ama akıyorrr akıyorr akıyorr durmuyor :) rom çok akıcı ondanmıdır nedir :) 2.3.6 Norveç romu mevcut ...

vedatarsav

Üye
Yükledim sonuçları bildireceğim.

Üst Alt