Haber GRID Autosport yarış oyunu 26 Kasım'da Android'e geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
GRID Autosport yarış oyunu 26 Kasım'da Android'e geliyor
GRID Autosport yarış oyunu 26 Kasım tarihinde Android cihazlar için yayınlanacak. Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, TheNightMare., Buğra ve 1 kişi daha

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu mükemmel yarış oyununu nihayet androidde görmek ne güzel

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası aldım :))

Onur7934

Üye
Cihazım bu sürümle uyumlu değilmiş :D hadi oradan codemasters

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İos'a çıkalı 3 sene olacak, diğer platformlarda da millet oynayıp bitirdi. Daha hala codemasters android'te oyunu getirecek. Gelmesin istemiyoruz. Ayrıca şimdiden söylüyorum çoğu cihazda kasma donma sorunları yaşanacak. Çünkü oyun yüksek donanımlı telefonlar için yapılıyor. Ayrıca, hem para ile satıp hem de uygulama içi satın alma içeren bir oyun. Oyun firmaları ne kadar da uyanık oldular böyle. Ön kayıt yaptırsanız bile oyun 30 tl'nin altında satılacağını hiç zannetmiyorum.

İos'a çıkalı 3 sene olacak, diğer platformlarda da millet oynayıp bitirdi. Daha hala codemasters android'te oyunu getirecek. Gelmesin istemiyoruz. Ayrıca şimdiden söylüyorum çoğu cihazda kasma donma sorunları yaşanacak. Çünkü oyun yüksek donanımlı telefonlar için yapılıyor. Ayrıca, hem para ile satıp hem de uygulama içi satın alma içeren bir oyun. Oyun firmaları ne kadar da uyanık oldular böyle. Ön kayıt yaptırsanız bile oyun 30 tl'nin altında satılacağını hiç zannetmiyorum. Android 9 olmadıktan sonra boşuna kimse heveslenmesin. Android 8 desteği getirilmezse kimse oynayamaz ki zaten çoğu insan da oynayamayacak. Anca oyun çıktıktan sonra modlama ile alt android sürümlerinde de çalıştırılabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İos'a çıkalı 3 sene olacak, diğer platformlarda da millet oynayıp bitirdi. Daha hala codemasters android'te oyunu getirecek. Gelmesin istemiyoruz. Ayrıca şimdiden söylüyorum çoğu cihazda kasma donma sorunları yaşanacak. Çünkü oyun yüksek donanımlı telefonlar için yapılıyor. Ayrıca, hem para ile satıp hem de uygulama içi satın alma içeren bir oyun. Oyun firmaları ne kadar da uyanık oldular böyle. Ön kayıt yaptırsanız bile oyun 30 tl'nin altında satılacağını hiç zannetmiyorum.
Kasma donma sorunu olmayacak . Cihazınız uyumlu değil mesajını vermişler hemen .

triyaki43

triyaki43

Üye
Kaç yıldır bekliyorum gittim mi9t pro aldım birde snapdragon 855 işlemci var cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor hassss....😡😡😡

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kaç yıldır bekliyorum gittim mi9t pro aldım birde snapdragon 855 işlemci var cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor hassss....😡😡😡
Oyun 2014 yılında PC ve konsollara çıktı. 2017 de ios a geldi. 2 yıl gecikme ile Android platformuna getirdiler. Ancak çoğu insan bu oyunu oynayamayacak çünkü hem android surumu yüzünden hem de istediği teknik donanım yüzünden. Android 9 ise telefonun internetten APK ve data dosyalarını indirip deneyebilirsin. Codemasters çok üzdü. Şunu da belirteyim bu oyun yeni bir oyun değil. 5 senelik bir oyun. PC varsa PC de de oynayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: triyaki43
triyaki43

triyaki43

Üye
Oyun 2014 yılında PC ve konsollara çıktı. 2017 de ios a geldi. 2 yıl gecikme ile Android platformuna getirdiler. Ancak çoğu insan bu oyunu oynayamayacak çünkü hem android surumu yüzünden hem de istediği teknik donanım yüzünden. Android 9 ise telefonun internetten APK ve data dosyalarını indirip deneyebilirsin. Codemasters çok üzdü. Şunu da belirteyim bu oyun yeni bir oyun değil. 5 senelik bir oyun. PC varsa PC de de oynayabilirsin.
Pc de zaten yüklü ama mobilde de deneyimlemek istiyorum sürüm android 9 işlemci sd855 ram 6 gb çok merak ediyorum acaba neden uyumlu olamıyor? Oyunun apk data dosyaları internete düştü mü acaba nereden indirebiliriz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pc de zaten yüklü ama mobilde de deneyimlemek istiyorum sürüm android 9 işlemci sd855 ram 6 gb çok merak ediyorum acaba neden uyumlu olamıyor? Oyunun apk data dosyaları internete düştü mü acaba nereden indirebiliriz
İnternette var yaz oyunun adini sonuna APK da ekleyince çıkar zaten. Çok rahat oyunu çalıştırır için rahat olsun. Bu kadar eski bir oyun içinde hiç sinirlenmeye kızmaya gerek yok. Kaybeden onlar oldular.

• Beğen
triyaki43

triyaki43

Üye
İnternette var yaz oyunun adini sonuna APK da ekleyince çıkar zaten. Çok rahat oyunu çalıştırır için rahat olsun. Bu kadar eski bir oyun içinde hiç sinirlenmeye kızmaya gerek yok. Kaybeden onlar oldular.
Dün biryerden indirdim ama data dosyasını obb klasörüne attım oyuna giremedim fake falanmıydı bilmiyorum

triyaki43

triyaki43

Üye
İndirmek isterseniz linki bırakıyorum şuan işte olduğum için indirip deneme şansım yok
Not Patched Yet (Henüz yamalı değilmiş)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Biraz zaman geçsin modlu android 8 te çalışan sürümü de çıkar. Bu linkteki büyük ihtimalle çalışmayacaktır.

triyaki43

triyaki43

Üye
Az önce play store girdim oyun satın alınabilir görünüyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu fiyat ve yapımcı şirketin yaptiklarindan sonra üstüne para verseler alınmaz bu oyun. Beş senelik oyunu yeniymiş gibi tüm platformlara cikartiyorlar. Amaç belli zaten. Ne kadar çok para kazanırsak o kadar iyi. Codemasters benim için her zaman Colin McRae rally 2 olarak kalacak. Yazık gerçekten. İnsanlarla dalga geçmekten başka birsey değil. Akli olan almaz zaten. Git bilgisayarında oyna bedava.

• Beğen
triyaki43

triyaki43

Üye
Bu fiyat ve yapımcı şirketin yaptiklarindan sonra üstüne para verseler alınmaz bu oyun. Beş senelik oyunu yeniymiş gibi tüm platformlara cikartiyorlar. Amaç belli zaten. Ne kadar çok para kazanırsak o kadar iyi. Codemasters benim için her zaman Colin McRae rally 2 olarak kalacak. Yazık gerçekten. İnsanlarla dalga geçmekten başka birsey değil. Akli olan almaz zaten. Git bilgisayarında oyna bedava.
Çok tepki geldi sanırım satın almaya açmışlar açıkçası ben oyunu mobilde merak ediyorum belki satın alıp biraz oynayıp iade edebilirim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İnternetten indir kur ne 70 lira para vereceksin? PC dekinin aynısı. İlla oynicam diyorsan grid APK yaz çıkar karşına. Geri iadesi yoksa 70 kıran çöpe gider.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyun 10 dolar. Bizdeki fiyatı 70 TL! Bu nasıl bir kazık fiyattır arkadaş. Sakın satın alma. Paranla rezil olmaktan başka birşey değil.

• Beğen