Grafik Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

XxSamuelxX

Üye
    Konu Sahibi
Grafik Kartı
Arkadaşlar nokia 500 cihazıma evols yükleyecektim fakat forumda gezerken gördüm nokia 500 kullanan bir arkadaş evols yüklemeyin çok kasıyor yazmış bunu pek önemsemedim fakat daha sonra sorunun grafik kartından kaynaklı olduğunu söylemiş yani cihazı çok zorlandığında ekran çizgili olup kapanıyormuş yani uzun lafın kısası kasmasının grafik kartından kaynaklı olduğunu söylüyor.Ama bu ekranın çizgili olup kapanma sorunu bende de var ve ben zamanında anlamadığım için önemsememiştim taki bunu öğrendiğim zamana kadar yani bende burdan anladığıma göre benim grafik kartımda sorunlu yani sizce evolsu yüklesem kasma yapar mı şimdiden teşekkürler

Mcr21

Mcr21

Üye
Bence sen evolsu yükle bi sorun çıkarırsa ofw ye geri dönersin

• Beğen
Tepkiler: XxSamuelxX

XxSamuelxX

Üye
    Konu Sahibi
hocsm gene siz çok teşekkür ederim hocam peki hocam dediğiniz gibi yapacam fakat ilk başta hard format gerekiyormuş fakat benim telde kilit ve ses kısma tuşu bozuk başka nasıl atarım hardformatı

MaxipmaN

Üye
hocsm gene siz çok teşekkür ederim hocam peki hocam dediğiniz gibi yapacam fakat ilk başta hard format gerekiyormuş fakat benim telde kilit ve ses kısma tuşu bozuk başka nasıl atarım hardformatı
hard format için kodlu yöntem olduğunu sanmıyorum, 2 seneyi geçkin c6-01 kullandım denk gelmedim

Mcr21

Mcr21

Üye

@XxSamuelxX ayarlar>telefon>telefon yönetimi>orijinal telefon ayarları>veri sil ve geri yükle yolunu izle bir uyarı çıkacak tamam de hard format atmış olursun.

Soft format içinse ayarlar>telefon>telefon yönetimi>orijinal telefon ayarları>geri yükle yolunu izle

soft format atarsan sadece telefon ayarları silinir

hard format atarsan c ve e hafızası ve tüm programlar silinir

evolsu yüklersen hard format atarsan bile hack silinmez.

MaxipmaN

Üye
@XxSamuelxX ayarlar>telefon>telefon yönetimi>orijinal telefon ayarları>veri sil ve geri yükle yolunu izle bir uyarı çıkacak tamam de hard format atmış olursun.

Soft format içinse ayarlar>telefon>telefon yönetimi>orijinal telefon ayarları>geri yükle yolunu izle

soft format atarsan sadece telefon ayarları silinir

hard format atarsan c ve e hafızası ve tüm programlar silinir

evolsu yüklersen hard format atarsan bile hack silinmez.
benim bildiğim geri yükle ekran ayarlarını falan sıfırlar
veri sil geri yükle ise soft format demektir

Mcr21

Mcr21

Üye
benim bildiğim geri yükle ekran ayarlarını falan sıfırlar
veri sil geri yükle ise soft format demektir

denemekten zarar gelmez.Ama bence geri yükle soft,verileri sil ise hard formattır.
@XxSamuelxX tavsiyem ilk önce geri yükle sonra verileri sil ve geri yükle yapman

XxSamuelxX

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle yardımlarınız için teşekkürler fakat şimdi aklıma geldi evols için hack gerekli deil mi formatı atarsam hack silinmeyecek mi
birde benim bildiğim hard formatta telefon ilk kez alınmış gibi oluyor ve orj tel ayarlarına veri silerek geri yüklediğimde de öyle oluyor
yani büyük ihtimal veri sil ve geri yükle hard format olabilir

Mcr21

Mcr21

Üye
öncelikle yardımlarınız için teşekkürler fakat şimdi aklıma geldi evols için hack gerekli deil mi formatı atarsam hack silinmeyecek mi
birde benim bildiğim hard formatta telefon ilk kez alınmış gibi oluyor ve orj tel ayarlarına veri silerek geri yüklediğimde de öyle oluyor

Evolsu yüklersen hard formatta bile hack silinmez

dediğin gibi veri sil ve geri yükle hard formatla aynı şey oluyor.

XxSamuelxX

Üye
    Konu Sahibi
Ve son olarak biliyorum çok oldu ama :D ilk formatı mı atarsam iyi olur yoksa hafıza kartını biçimlendirirsem iyi olur ve ilginiz için teşekkürler
yunus emre onu biliyorum ama evolstan ÖNCE hard formatı atın diyor yani acaba evolsu yüklerken aynı zamanda hack demi yükleniyor

Mcr21

Mcr21

Üye
Ve son olarak biliyorum çok oldu ama :D ilk formatı mı atarsam iyi olur yoksa hafıza kartını biçimlendirirsem iyi olur ve ilginiz için teşekkürler

@XxSamuelxX kardeşim çok olurmu ya bizim görevimiz bu.Sana tavsiyem önce soft format at,sonra hard format at sonra e ve f sürücülerini biçimlendir.Tertemiz olur telefon ve sorunsuz biçimde flaşlayıp kullanırsın telefonu :)
yunus emre onu biliyorum ama evolstan ÖNCE hard formatı atın diyor yani acaba evolsu yüklerken aynı zamanda hack demi yükleniyor

evet.evolsu yüklersen hack yapmana gerek kalmaz evols kendinden hackli zaten

• Beğen
Tepkiler: XxSamuelxX

XxSamuelxX

Üye
    Konu Sahibi
Hocam vallahi ne kadar teşekkür etsem az dediğnizi yapacağım ve tekrardan çok teşekkürler :)

Üst Alt