gpSP4Symbian v0.5: first beta (Yeni Touch Gba Emulatorü!) 5800,n97..

Sponsorlu Bağlantılar

deniz0123456789

deniz0123456789

Üye
bu sitede yüzlerce gba rom var.

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
hiçbir oyunu çalıştırmıyor BİOS u hatalı aramadıgım yer kalmadı bu biosu bulmak için.ama bulunmuyor eğer çalışanı varsa paylaşırsa sevinirim

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

TEKYUMRUK

TEKYUMRUK

Üye
bunun HİLE YAZILAN bi bölümü yokmu acaba cevaplarınız için şimdiden teşşekürler

--------------- Ekleme ---------------

hiçbir oyunu çalıştırmıyor BİOS u hatalı aramadıgım yer kalmadı bu biosu bulmak için.ama bulunmuyor eğer çalışanı varsa paylaşırsa sevinirim

çalıştırdım birazcık uğraşla ama bazı oyunları çalıştırıyor benim için önemli olan pokemona HİLE YAZMAK

--------------- Ekleme ---------------

çalıştırdım birazcık uğraşla ama bazı oyunları çalıştırıyor benim için önemli olan pokemona HİLE YAZMAK

bayramq

bayramq

Üye
arkadasım bende oyun tam acılacagı zaman kapanıyor neden olabılır menuye atıyor dırek yıne gırınce yıne aynısını yapıyor halledemedım

baha_07

Üye
merhaba acaba bu pro 5800xm calısıyor mu ?

м-т-η91™

Üye
ben 5800 da pokemon denedim çalışmadı program kuruluyor signed yapınca ama konudaki bios çalışmıyor.

pokemon emerald çalışıyor ses de sürüm çıkarsa olur inş.hız süper görüntü de çok iyi gayet keyifli oluyor.

baha_07

Üye
м-т-η91™;2602069' Alıntı:
ben 5800 da pokemon denedim çalışmadı program kuruluyor signed yapınca ama konudaki bios çalışmıyor.

pokemon emerald çalışıyor ses de sürüm çıkarsa olur inş.hız süper görüntü de çok iyi gayet keyifli oluyor.

Teşekkürler :)

deniz0123456789

deniz0123456789

Üye
Arkadaşlar çok güzel çalışıyor ben devamlı oynuyorum ve cok memnunum

м-т-η91™

Üye
yeni sürüm gelmiş arkadaşlar bakalım ses var mı varsa paylaşacağım.

bybilal

bybilal

Üye
teşekkürler

chopper29

chopper29

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Versiyonu Cikdida Kardes ama ses kalitesi simdilik Berbat ;) !

SavinMe

SavinMe

Üye
tesekkürler =)

Soneday

Soneday

Üye
Bu normalde PSP için Gba emulatörüdür,Psp'de gördüm ses çıkıyordu ama symbiana uyarlanmış,zartlı zortlu birkaç hata elbet olacaktır,bekleyim yeni versiyonların çıkmaasını beklicez.

vedatreis

Üye
kardeş çok saol sanki elimde gameboy var gibi ... gameboy hastası biri olarak beni acayip mutlu ettin saol :D:D:D:D

Soneday

Soneday

Üye
Bu uygulama betadan çıkarak 0.6 sürümüne yükseldi,birazdan paylaşırım...

м-т-η91™

Üye
evt 0,6 çıktı denedim ses arkadaşların dediği gibi kötü yeni sürümlerde düzelir.

Soneday

Soneday

Üye
м-т-η91™;2696647' Alıntı:
evt 0,6 çıktı denedim ses arkadaşların dediği gibi kötü yeni sürümlerde düzelir.

Ben şuan deniyorum,ama nedense bütün 3D EA Games oyunlarında renk sorunu oluyor,sesde gayet güzel...

м-т-η91™

Üye
ben pokemon oyunlarını ve elimde olan 4-5 gba romunu denedim ses iyi gelmedi .

kerim063

Üye
ben link falan göremiyorum.tşk ederim.

Üst Alt