gPsp 0.6.1 GBA Emulatörü (artık beta değil,ses fixlendi)

Sponsorlu Bağlantılar

gokhanbakirci

Üye
way arkadas n97ye yukledım en son yuklemelerde hata werdı ve tel hafızası az dedı sonra.sımdı tum telefon hafızası dolu ve programı bulup sılemıyorum yok hıcbıyerde.yardım lutfennn sılmek ıstıyorum

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
way arkadas n97ye yukledım en son yuklemelerde hata werdı ve tel hafızası az dedı sonra.sımdı tum telefon hafızası dolu ve programı bulup sılemıyorum yok hıcbıyerde.yardım lutfennn sılmek ıstıyorum

Bununla kaldırabilirsin,Qt'yide silmeyi unutma...Sonra ikisini tekrar kurabilirsin,ama hafıza kartına =)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hocam benimde ziple ilgili bir sorunu vardı yardım...zipi görüyor ama açmıyor okumuyor...yardım yardım yardım yardım yardım yardım yardım!'!!!!!!!!:ağlarım:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
:sos:sos:sos:sos:sos:sos:soszip görüyor amma zipli oyunu açmıyor..

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
Teşekkürler

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ama zip...:bira2:

master1905

Üye
emulator için bios bulmadım yardımcı olabilirseniz sevinirm

fahat

Üye
Tsk cok ıyı

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya birtek ben mi zipleyemedim?:hmmmveya birtek bende mi zip açılmıyor?:hmmm

valla silecem bu proyu hem tel hafızasından 10 mb götürüyor hem her oyun çalışmıyor

scebro

Üye
sertifika hatası

0506tayfun

Üye
bu emulatör tam olarak ne yani ben daha yeni aldım telefonu 5800 ama bu emulatör ne anlayamadım :) neye yarıyo tam olarak ??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
bu emulatör tam olarak ne yani ben daha yeni aldım telefonu 5800 ama bu emulatör ne anlayamadım :) neye yarıyo tam olarak ??
bu bir gba emulatörü.yani Gameboy Advance oyunlarını oynamayı saglıyor.:oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

tamam zip sorunu çözdüm!:D:D:D

haluk1964

Üye
eline saglık

maddock

Üye
süpersin arkadaş, :naughty: ses gerekiyordu. sessiz olmuyodu. :oke:

Üst Alt