gPsp 0.6.1 GBA Emulatörü (artık beta değil,ses fixlendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
gPsp 0.6.1 GBA Emulatörü (artık beta değil,ses fixlendi)
Arkadaşlar,yeni versiyonu hayırlı olsun,v5 için dokunmatik gba emulatörüdür,performansı vbagx'den daha iyi.

Resmi sitesindeki birkaç bilgi;
Kod:
[U]Yenilikler;[/U]
-Deneysel ses..
-Tuş takımları artık gecikmeli değil.Nezaman basarsanız o an o tuş işler.

[U]Performans arttırma işlemleri;[/U]
-Oyunu ZIP formatı ile load ederseniz daha iyi performans elde edebilirsiniz.
-Emulatörü telefon hafızasında kullanmanız tafsiye edilir.
-Telefonun sensör özelliğini negatifleştirin.
-Ramı sıkıştırın.
-Ses sorunu yaşarsanız,oyunu açtıkdan sonra menüye girerek sesi tekrar kapatıp açın.
Benden ufak bir tafsiye,A butonunu Kırmızı tuşa,B butorunu kamera tuşuna ayarlarsanız bildiğiniz gameboydan bir farkı kalmaz,şiddetle bu ayarlar tafsiyemdir,ben öyle kullanıyorum ;) ...Ve kullandığınız parmağın tırnağını uzatın :D

Bu versiyonda,grafik sorunu ve ses sorunu düzeltilmiş ve artık beta değil 31 August 2010'da güncellenen versiyonu bizim için iştah açıcı :)

İyi oyunlar ...

Önce QT'yu ardından Gpsp'yi kuruyoruz;
Qt indirmek için

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ahmet 3579, AnKaRaLi dıablo, monopolycity12 ve 31 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:tşk: Güzel Paylaşım

bayramq

bayramq

Üye
Segaa emulatoru var bırde picodrive onuda ekleyebılırmısın bende var ama kullanamıyorum anlamadım

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Segaa emulatoru var bırde picodrive onuda ekleyebılırmısın bende var ama kullanamıyorum anlamadım

Akşama onu araştırıcam,telefonumda deneyip ekliyecem,araştırmadan etmeden paylaşım yapmayı sevmem ve aklımdaydı zaten bu pico drive...

memocih

Üye
kolay gelsin kardeşim 8910 hd de çalışma olanağı var mıydı?

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler deneyip sonucu buraya yazarım :oke:

bayramq

bayramq

Üye
Ayrıca bu emulatör süper ve sesin çıkması güzel oldu teşekkür ederim bir kez daha emeğine sağlık kardeş

estami

Üye
Oyunları içindemi yoksa oyunları verecekmisin üstadım..?

gdogrucan

Üye
serftika hatasi diyo .s

samurai jack65

samurai jack65

Üye
Arkadaş saolasında bu sertifika hatasını neden veriyor ben yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim en azından eki sertifikalandıramazmısınız acaba?

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş saolasında bu sertifika hatasını neden veriyor ben yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim en azından eki sertifikalandıramazmısınız acaba?

Telefonu hacklemen gerekiyor,gerekli bilgileri sitede bulabilirsin...

labtek_ilker

Üye
tesekkur ederım emu için kardeşim fakat dosya da qt bileşeni eksil dıye hata verıyor.yukledım fakat acılmıyor emulator.bırde 2 sorum olucak 1.cisi sensor u nasıl negatıflestırıcez 2.cisi oyun dosyalarını hafıza kartında nereye atmamız gerekıyor emulatorun gormesı için.şimdiden teskkurler.

samurai jack65

samurai jack65

Üye
öncelikle paylaşım için sağol yalnız sertifika sorun oldu acaba siz sertifikalandırabilirmısiniz? rica etsem

--------------- Ekleme ---------------

öncelikle paylaşım için sağol yalnız sertifika sorun oldu acaba siz sertifikalandırabilirmısiniz? rica etsem
yani telefonu hecklemek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

liwlek

liwlek

Üye
n80 de çalışır mı?? nasııl çalışır ve bikaç oyun eklersen sevinirim..

~Skipper~

~Skipper~

Üye
paylaşım için teşekkürler fakat serftika hatası veriyor.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Qt hatası veriyor garam ne yapacaz ne eksik bizde birde bu emülatör psp oyunları oynatırmı

ThE_kOnT

ThE_kOnT

Üye
Gt Yi Yükledim Emülatörü yükledim herşeyi yaptım Ama Bi türlü çalıştıramadım......
Menüde Simgesi çıkıyor tıklıyorum ama açılmıyor...

NanjaMonja

Üye
Merhaba
Emulatorü kurdum biosu gösterdim romu gösterdim fakat şöyle bir sorun var oyun açılıyor ana ekrana geliyor oyunu başlatıyorum ve orada takılıyor takılıyor derken oyun başlıyor fakat başlatma ekranı bir türlü gitmiyor arkadan gelen seslerden oyunun başladığı anlaşılıyor. Sorunun çözümünü bilen var mı?

Üst Alt