GÖRÜNTÜLÜ CHAT PROGRAMI ( İMİCHAT ) cepten cebe

Sponsorlu Bağlantılar

b£q+@$--67--

b£q+@$--67--

Üye
saolasın kardeşim güzel paylaşım :)

Auto

Üye
n96 da çalışıyomu

03kaptan

Üye
ya bu programlar niye n 95 8 gb desteklemiyooooooooorrrrrrrrrr

psikoalper

psikoalper

Üye
sadece 3G telefonlara özgü bir durum mu?

elalem20

Üye
emeğine sagluk..

silop_kms

silop_kms

Üye
tesşekkürler eline sağlık

SANCAK07

Üye
yeni versiyonu var daha güzel.tavsiye ederim

--------------- Ekleme ---------------

cihazın hackli değilse kuramazsın ben N95 8 gb de kullanıyorum gayet güzel bi pro. Pc versiyonu da var cepten pc ye görüntülü olabiliyor

--------------- Ekleme ---------------

imiChat_s60-2nd_v1.11.1186 yeni versiyonunu buraya eklerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum

ali_ergezer

Üye
iyide bana Nokia 6500 proqramları alzım lütfen bulanlar bana cewap yazsın ..

rıdvan_20

Üye
elelrine saglık

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Sagol DEnicem...

sertac80

sertac80

Üye
teşekkürler

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar bu imichat programını ben kullanıyorum çok güzel bisy.Forumda paylaşılmış ama kimse doğru düzgün yazmamis deneyimini.Ben anlatıyorum,

bu programı görüntülü konuşulacak iki tlfna da yüklemeniz gerekiyor. Sis ve sisx şeklinde var galiba.Telefonunuza uygun olanı yükleyin.
Mesela bende N70 var abimde 6630 var ikimiz de yükledik.Programın içinde tlfn rehberiniz var.Ordan arayacağınız kişiyi seçip arıyorsunuz.Ama karşıda mutlaka program yüklü olmalı..
Karşıya uyarı gidiyor telefon çalıyor.Açınca karşılıklı olarak kameralar açılıyor iki taraf birbirini görebiliyor.Aynı msn gibi karşılıklı msjlasilabiliyor. Eğer konuşmak isteyen olursa arama (yes) tuşuna basılı tutup 10 saniye ses kaydediyor tuşu bıraktığında ses karşı tarafa gidiyor.Karşı taraf da aynı şekilde cevap verebilir ama ses ve görüntüler karşıya 5 saniye falan sonra gidiyor.

GELELiM üCRETE..
eğer bu programı wifi adsl ile falan kullanırsanız ücret ödemezsiniz. Ama normal internet ile kullanırsanız,
dakikada yaklaşık olarak 200 kb harcıyo.Bu da vodafonda dakikada 1 kontor eder.Turkcelli bilmiyorum.Ben vodafon internet paketi kullanıyorum.

Program hakkında başka sorusu olan varsa bana e-mail atabilir ;)
[email protected]

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık.

salih_123

salih_123

Üye
6630 vs 6600 birbirine bağlarmı

35cihan35

35cihan35

Üye
Hacı dehşet birşey ya biraz içeriğine daldım super japon kadınlara türk slm'i verdik sevindiler =) işi ileteyim türk odası açarız cam'da görüşme devi oluşturmak manyak siteyi eklemen paha biçilemez hadsiz teşekkür ederim

altinelmas

altinelmas

Üye
n95 yok sanırım listede ama yinede deneyeceğim.

fyg50

Üye
aslında görüntülü arama olmayan telefonlarda görüntülü arama gibi olur :D ama 6600 için olsaydı süper olurdu

ahmet fen

Üye
ya iyde kabera acmıyo

tuncer24138

tuncer24138

Üye
eline sağlık kardeş.bir sorum var mesafe önemlimi iki telefon arasında.cevaplarsan sevinirim.şimdiden sağol dostum.