Gooogle Play Yükleneme sorunu Acil Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alisami83

Üye
    Konu Sahibi
Gooogle Play Yükleneme sorunu Acil Çözüm
Merhabalar ustalarım,
Dün çinden bir android 4.04 telefon aldım aliexpresten star v1277 MTK1277 sistemli. telefon cok guzel calışıyor,
ancak uzerinde yuklu play store gelmedi bende indirip kurayım dedim ama ne yaptıysam çalıştıramadım. her versiyonu indirdim ancak çalışıyor. bi arkadaşın tavsiyesi ile system/apps klasorune anadosyayı kopyaladım ancak nafile.
acaba bu konuda bir fikri olan var mıdır? çözüm önerisi falan. üreticiye mesaj attım faktory reset yap dedi onu da yaptım ama nafile. telefon gercekten diğer uygulamaları cok guzel çalıştıryor. gps kurdum çalışıyor. wifi 3g goruntuu gorusme hepsi calışıyor. ancak google play store çalışmıyor.
ustalar cok yardımınıza ihtiyacım var.

cukuleaks

Üye
Aç telefonu yetkili servise bu bu bu de yolla. Sana duzeltip geri gondersinler en temizi bu. Baska yollarida var ama markasi aliexpertens bilmemne gibi bisey olunca o yollar kapaniyor. Yani bilinmedik marka almayin :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bence bunun için servise göndermenize gerek yok. Ben cihazımda Play Store varken Blackmart yada 1mobile gibi uygulamalar kullanıyorum. Pek ihtiyaç duymuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt