Google playden hediye kartı almak ücretsizz

Sponsorlu Bağlantılar

largo17

Üye
yardim lutfen arkadaslar Kod r15040578

Mehmet emin gençkurt

Üye
Arkadaşlar nerden alioz

ekincihuseyin13

ekincihuseyin13

Üye
e15470744 bu da benim kodum. Karşılıklı kod girilir.

Murat İşcen

Üye
DN46841 arkadaslar kodum bu yardimlasalim

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
a15476032 yardımlaşalım

jaymzhatefield

Üye
a163574450

MertDemir027

Üye
Lütfen birisi bana nasıl koda bakıcağımızı soylesin

Luck Star

Luck Star

Üye
5.06.2016 dayız hatırlatmak istedim :D

MertDemir027

Üye
Koda nasıl bakacağımızı soyleyin hepinize yardim edim lütfen

hakan7477

Üye
Kodum = h8917206

weqa34

weqa34

Üye
Ücretsiz olarak Google play store hediye kartı kodu almak herkes istemektedir. Bu yazımızda ücretsiz google play hediye kartı kodu kazanma yönetimini anlatacağım. Uygulama çok basit ve kullanışlıdır. Ücretsiz olarak para kazanabilir paranızı google play store hediye kartı kodu olarak alabilirsiniz veya paypal gibi ödeme yollarıyla da paranızı dolar olarak çekebilirsiniz.

Uygulama sadece android cihazlarımızda çalışmaktadır. Uygulama ismi Whaff Rewards’dır. Aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Apk dosyasını indirip android cihazımıza kuralım. Uygulamayı açtıktan sonra üst kısımda oturum aç yazısı veya login bulunacaktır. Facebook uygulamasına izin vererek whaff rewards’a giriş yapmış olacağız. Sizden davetiye kodu isteyecektir. EH09087 kodunu girdiğinizde otomatik olarak hesabınıza yani bakiyeniz de 0,50 amerikan doları eklenecektir.

Nasıl para kazanacağımıza gelirsek, uygulamanın bize sunduğu uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları indirerek dolar olarak para kazanabiliriz. Her uygulama yaklaşık 0,50 dolar vermektedir buda yaklaşık 1,25tl yapmakta. Ayrıca uygulama yüklemeden de para kazanmayı olanak sağlıyor uygulama. Örneğin facebook sayfasını beğenerek 0,10 dolar veya google play da 5yıldız vererek gibi bir çok da kolay para kazanma yöntemi vardır. Eğer arkadaşlarınızı davet ederseniz de her arkadaş başına 0,50 dolar vermektedir.

Kazandığınız bakiyelerinizi ödeme kısmından istediğiniz ödeme yöntemini seçerek paypal veya google play store hediye kartı kodu gibi ödeme alabilirsiniz. Uygulamada bazı yasaklar vardır. ödeme alabilmeniz için bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle her cihazda 1 hesap kullanabilirsiniz ve kesinlikle proxy yasaktır başkada yasak bulunmamaktadır.

Konu Güncelleme Tarihi 24.04.2016 (Güncel)

İNDİRME LİNKİ:
Ücretsiz olarak Google play store hediye kartı kodu almak herkes istemektedir. Bu yazımızda ücretsiz google play hediye kartı kodu kazanma yönetimini anlatacağım. Uygulama çok basit ve kullanışlıdır. Ücretsiz olarak para kazanabilir paranızı google play store hediye kartı kodu olarak alabilirsiniz veya paypal gibi ödeme yollarıyla da paranızı dolar olarak çekebilirsiniz.

Uygulama sadece android cihazlarımızda çalışmaktadır. Uygulama ismi Whaff Rewards’dır. Aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Apk dosyasını indirip android cihazımıza kuralım. Uygulamayı açtıktan sonra üst kısımda oturum aç yazısı veya login bulunacaktır. Facebook uygulamasına izin vererek whaff rewards’a giriş yapmış olacağız. Sizden davetiye kodu isteyecektir. EH09087 kodunu girdiğinizde otomatik olarak hesabınıza yani bakiyeniz de 0,50 amerikan doları eklenecektir.

Nasıl para kazanacağımıza gelirsek, uygulamanın bize sunduğu uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları indirerek dolar olarak para kazanabiliriz. Her uygulama yaklaşık 0,50 dolar vermektedir buda yaklaşık 1,25tl yapmakta. Ayrıca uygulama yüklemeden de para kazanmayı olanak sağlıyor uygulama. Örneğin facebook sayfasını beğenerek 0,10 dolar veya google play da 5yıldız vererek gibi bir çok da kolay para kazanma yöntemi vardır. Eğer arkadaşlarınızı davet ederseniz de her arkadaş başına 0,50 dolar vermektedir.

Kazandığınız bakiyelerinizi ödeme kısmından istediğiniz ödeme yöntemini seçerek paypal veya google play store hediye kartı kodu gibi ödeme alabilirsiniz. Uygulamada bazı yasaklar vardır. ödeme alabilmeniz için bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle her cihazda 1 hesap kullanabilirsiniz ve kesinlikle proxy yasaktır başkada yasak bulunmamaktadır.

Konu Güncelleme Tarihi 24.04.2016 (Güncel)

İNDİRME LİNKİ:

maykır

maykır

Üye
kod nerede bir türlü bulamadım

lvlurat

Üye
Benim kodum m20248164

Sakar2006

Üye
S19962534 benim kodum bu girin sizde bende kazanalaim

Osmanr

Üye
o20140779 benim kodum ama sizin kodlari yaziyorum 15.000 nanas fln yaziyo

hasanberatsentuna

Üye
Bu uygulamanın adı ne

Atomss54

Üye
Arkadaşlar kodumu veriyim siz benim kodumu girin 15.000 puanım olsun sonra bende sizinkine girerim c20596319 girenlerden Allah razı olsun
Appnana

Jan

Jan

Üye
Buda benim kodum HN92644

Sefatsfb

Üye
Kodu var isteyen alabilir y22549770

Hylazz88

Üye
Arkadaşlar şimdi size Google Play Store' dan bedava hediye kartı almayı anlatıcam.
Bu uygulama puan toplama sistemidir. Size gösterdiği uygulamaları indirip,kuruyorsunuz ve uygulamayı açmanız gerekli,uygulamayı 1-2 dakika kullanmanız lazım. Eğer böyle yapmazsanız puan toplayamazsınız. Zaten giriş yaptıktan sonra uygulama size otomatik olarak 10.000 puan ve her gün girişte 400 puan veriyor. 15.000 puan yaptıktan sonra get nanas kısmı var oradan kod yeri var oraya tıklayıp arkadaşınızın veya herhangi birinin appnana kodunu giriyoruz. Onu girince hem size hemde kodunu girdiğiniz kişiye 2.500 puan veriyor. Puan toplamak için get nanas kısmında ki önerdiği uygulamaları yukleyin ve girin. Puanları biriktirdikten sonra ana sayfada bulunan kartları alabilisiniz puanla kartın kodu üye olduğunuz e-mail adresinize gelecektir.
Link :
Not: Uygulamaya girdiğimizde sağ üstte login-register kısmı var oraya tıklayın ve e-mail adresinizle üye olun. Benim kodum : d4509738
Emeğe saygı.. Alıntı Değildir !!
Not 2: Arkadaşlar bir kod girdikten sonra ikinci bir kod girbilmek için 5 kişi sizin kodunuzu girmesi gerekli. Nasıl olsa hem size 2.500 hemde ona 2.500 puan gidiyor. Benimde koduma 5 kişi göndersin yoruma isteyen varsa atsın bende atarım.
H22690502

• Beğen
Tepkiler: öömmeerrr

Üst Alt