Google play açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Google play açılmıyor.
Beyler telefon Galaxy Y.Sorun 3 haftadır oluyor...Tıklıyorum simgeye Bağlantı yok.Tkr dene yazıyor.Halbuki bağlantı var sadece google playi açmıyor telefon normalde internete giriyorum ama Google playa giremiyorum sizce neden?

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Beyler google play hala açılmıyor :)

x_volume

x_volume

Üye
Arkaplan Verisi Açıkmı ?

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda hiç bir root işlemi yok ama arkaplan verisi ne demek bilmiyorum ama google playi açınca görev yöneticisinde görünüyor.Açılmıyor bağlantı yok diyor ama diğer bütün siteleri açıyor neden böyle oluyor sizce..

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Beyler google play den soğuttunuz beni :D

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Deniyorum da karışık bir şeye benziyor yanlış yapmayalım sonra...

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Telefon şu an kardeşimde doodle jump oynuyor o bıraksın alıp yaparım teşekkürler..

BORİS

BORİS

Üye
uygulamalar tümü google playi devre dışı bırak sonra hesaplardan ayarları sıfırla de geri geliyor

hasanistan

hasanistan

Üye
uygulamalar tümü google playi devre dışı bırak sonra hesaplardan ayarları sıfırla de geri geliyor
ayarlar=uygulamalar=arkaplan verisi denen meleti aç sonra
wifi ni reset le sonra
ayarlar : hesaplar kısmı açık olmalı sonra
hala giremiyorsan
ayarlar = uygulamalar = çalışam servisler = tümü = orada google la alakalı ne varsa etkin mi bi gözden geçir
herşeye rağmen google play açılmazsa şansına ufak bir tebessüm at :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende de olmuştu temizden bi cm kurulumu yaptım şimdi iyi :D

MehmetAliToprak

Üye
Aynen yaa benim de Galaxy young şimdi google playi açmıyor. senin düzeldi mi?

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Benim ki düzeldi ya hortlattım gibi olacak ama 14 bin kişi bakmış yuh! :D

özalp45

Üye
Google play açılmıyor nedeni ??

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abicim ayarlar uygulana ayarlar secenek tuşundan tum uygulama tercihlerini sıfırla olur inşallah

Varol6363

Üye
Baglanti yok diyor biri bana detayli anlatabilirmiBnm tlfn glxy young root varmidirArkadaslar benimki oldu durun size anlatayim.....ayarlara gir..uygulamalara girip gogle play storeyi guncellemeden kaldirin.... Daha sonra ayarlar kismindan
Gizlilige grip fabrika ayarlarini sifirliyoruz ve hersey silinio snra tlfno kapatip acin
Yeni bir hesap kurun ve istediginiz oyunu yukleyin :-)

NEXUS

NEXUS

Üye
freedom yüklüyse onla alakalıdır.

ibrahim4552

Üye
Öncelikle s.a benim telefonum note2 ve içinde dn4 rom yüklü 2 gun öncesine kadar bi problem yoktu taki bugun google play e girene kadar bağlantı yok tekrar deneyiniz yazıyor internet bağlantım var rootlu ve freedom yüklü

Üst Alt