google maps navigasyon türkiye versiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
google maps navigasyon türkiye versiyonu
Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz Google Maps uygulaması harita ve yön tarifi konusunda Türkiyede sorunsuzca çalışmasına rağmen Navigasyon özelliği normalde çalışmamaktadır. Bu paylaştığım apk dosyasını kurduktan sonra telefonunuzda Google Haritalar paketine bağlı an 4 uygulama (Maps, Navigasyon, Rehber ve Latitude) cihazınıza kırılmış olarak ikinci defa yüklenecektir. Yani bu uygulamaların hem orjinal hem kırılmış sürümlerini göreceksiniz. Kırılmış olan sürümlerle Navigasyonu çalıştırmayı denediğiniz zaman eskisi gibi "Bölgenizde kullanılamaz" hatasını almayacaksınız ve navigasyonun keyfini çıkartacaksınız

Daha önce forumda epeyce karışık bir yöntem] bunu aşmanın yolunu anlatmıştı bir arkadaş. benim paylaştığım bu basit yöntemi ise hiç görmemiştim o yüzden paylaşmak istedim. Tarafımdan bizzat test edildi kullanılabiliyor hem de t10 gibi sıradan bi telefonda bile kifayetli ama bunun için internet bağlantısına ihtiyaç var.

Kurulum talimatı:
aşağıdaki apk dosyasını telefona yükleyin hepsi bu
yalnız çalıştırırken dediğim gibi ikişer tane simge olacak navigasyon ve maps için orjinal olanın simgesine basarsanız yine hata alırsınız, kırılmış sürümün simgesini açarsanız hata almadan kullanırsınız...

İndirme linki:

Bu dosya şu an halihazırdaki en güncel Google Maps sürümü olan 6.4.0 ile uyumludur... Paylaş: [URL=' Maps 6.4.0 (Navigasyon özelliği Türkiyede çalışan özel sürüm)

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: 34tango, levo_23, systemchi ve 3 diğerleri

gnctrk

gnctrk

Üye
hiç deneyen yok mu? interneti çok kullanıyor mu bir de eski versiyonu kaldırıp mı kuracaz? 6.4 versiyonu marketten mi indirecez?

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
ben denedim yalnızca bunu kutrman yeterli eğer kullandığın romda halihazırga google maps varsa bunun ile birlikte iki tane google maps oluyor ama yoksa sadece bunu kurunca tek google maps oluyor ve rahatlık la kullanabiliyorsun.iki tane olursa eskisini çalıştırırsan yine hata verir ama bu son kurduğunu çalıştırırsan hata vermez ve navigasyonu rahatlıkla kullanabilirsin

drsb

Üye
bu uygulama apk, 6.4.0 maps sürümüiçin mi? benim telefonumda google maps 5.8.0 sürümü mevcut yani bu dediğiniz apk yı kurarsam sorun olur mu?

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
drsb kardeşim hiç bir problem olmaz bu ayrı bir program olarak kuruluyor
gönül rahatlığıyla kurup kullanabilirsin

----------Eklendi @ 00:58:20 ---------- Yazıldı @ 00:54:46 ----------

benim internet sınırsız bilmiyorum ne kadar kota dan yediğini ama bunu direk kurarsan kullanabilirsin

msy29

Üye
xperia mini pro da sorunsuz çalışıyor tek yapman gereken indirip kurman ve çok ay kota yiyor

corus54

corus54

Üye
Dogrudur beyler çalişyor ama 2 tane google maps var olsun ıdare edecegız eline saglik

quiet_young55

quiet_young55

Üye
Sygic gibi harika program varken buna gerek yok. Google marketi açtı artık yavaş yavaş programlarını Türkiyeye açması lazım...

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
sygic haritası çok kapsamlı değil size igo tavsiye ederim

gnctrk

gnctrk

Üye
ben denedim yalnızca bunu kutrman yeterli eğer kullandığın romda halihazırga google maps varsa bunun ile birlikte iki tane google maps oluyor ama yoksa sadece bunu kurunca tek google maps oluyor ve rahatlık la kullanabiliyorsun.iki tane olursa eskisini çalıştırırsan yine hata verir ama bu son kurduğunu çalıştırırsan hata vermez ve navigasyonu rahatlıkla kullanabilirsin

malesef bu da hata veriyo navigasyonda :( rootsuz olmuyo mu yoksa?

kurt_3780

Üye
arkadaşlar bende yükledim dedikleri gibi 2 adet google haritası oluyor son yüklediğimle giriyorum
navigasyon açılıyor adres falan herşey tamam navigasyona başlıyor ama 1 dk sonra
hata veriyor (google maps hatadan dolayı zorla kapatıldı diye) tekrar giriyorum son adrese
devam ediyor ama tekrar aynı hatayı veriyor konuyu açan arkadaş sorunun neden kaynaklandığını
söyleyebilirmi acaba..

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
telefonundan olabilirmi
bende ideos x5 var ve sorın yok

---------- Eklendi @ 18:56:21 ---------- Yazıldı @ 18:54:39 ----------

ben sadece paylaştım kullanıyorum da sebebi hakkında açıkçası başka bi fikrim yok. yararlı olabileceğini düşündüğüm için bulduğum bir şeyi paylaştım

kurt_3780

Üye
Telefondanmi bilemiyorum htc evo 3d kullaniyorum ama telefondan olacağini sanmiyorum
igo kullaniyorum sorunsuz şekilde paylaşimin için teşekkürler
belki bir fikrin vardir diye sorayim dedim yinede teşekkür ederim.

[alikan]

[alikan]

Üye
Telefondanmi bilemiyorum htc evo 3d kullaniyorum ama telefondan olacağini sanmiyorum
igo kullaniyorum sorunsuz şekilde paylaşimin için teşekkürler
belki bir fikrin vardir diye sorayim dedim yinede teşekkür ederim.

Ben programı kurdum ve sorunsuz çalıştı evo 3D de hatta official Google Haritada da aktif oldu navigasyon olayı. Yalnız şöyle official Google Maps'te iken yer aratırsanız navigasyon devreye giriyor fakat direk official Navigasyon açarsanız çalışmıyor. Orjinal Google Maps üzerinden de navigasyon denedim oldu. Ayrıca Kurt kardeşim ö.m için teşekkür ederim cvp yazdım ama msj haznen dolmuş gönderemedim teşekkür ederim ilgine sağolasın. iGo nun ekran görüntüsünü konum bulma hızını ve navigasyona bağlanma hızını merak ediyorum, iyi mi acaba.?

by_kus1975

Üye
    Konu Sahibi
telefonun hızlı ise igo kullanabileceğin en iyi navigasyon

---------- Eklendi @ 22:48:00 ---------- Yazıldı @ 22:47:29 ----------

istersen maxicepte igo içinb link var

[alikan]

[alikan]

Üye
Bu navigasyonun sesli yönlendirme özelliği yok mu.?

fatih_123

Üye
s2 de navigasyon sorunsuz ama hızı göstermiyor ve sesli yönlendirmesi yok

68ümmet

Üye
xperia mini pro da sorunsuz çalışıyor tek yapman gereken indirip kurman ve çok ay kota yiyor

s.a. arkadasim bende indirdim benim telefonumda x10 mini pro ama kuramadim officesuite veye hotmail istiyo ama girince kurmuyo sen nasil yaptin cvp yazarsan sevinirim simdiden tesekkurler.

certac

Üye
Kısaca sesli yonlendirme yoksa ben buna navigasyon demiyorum:)

kilisecini

Üye
yinede teşekkürler :)

Üst Alt