Google Maps N8 V4.01(1)

Sponsorlu Bağlantılar

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Google Maps N8 V4.01(1)

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: fatih7282, efecan3787, Coşkun paker ve 32 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler, ön izleme eklerseniz sevinirim..

• Beğen
Tepkiler: mcrunner
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi

Ayrıca bilgisayardaki gibi uydu ve sokak görünümleride var

• Beğen
Tepkiler: dayco

zallas

Üye
İnternet mi kullanıyor yoksa GPS üzerinden internetsiz mi ?

hadesperado

hadesperado

Üye
deneyeceğim, teşekkürler

worldank06

Üye
N8 lerde saten bu var ayrı bir programa gerek yok internet bağlantısı varken navigazsyona girin uydu görünümü diyin aynı şekilde çıkıyor ayrı bir programa gerek yok

posedon1980

Üye
şebeke istiyor programın açılması için ayrıca wlan baglantısı yok ???

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
N8 lerde saten bu var ayrı bir programa gerek yok internet bağlantısı varken navigazsyona girin uydu görünümü diyin aynı şekilde çıkıyor ayrı bir programa gerek yok
Bu onunla aynı şey değil sokak görünümleri de var demekki sen bilmiyorsun sokak görünümü nedir ve biraz kurcalarsan aralarındaki farkı da anlarsın

--------------- Ekleme ---------------

şebeke istiyor programın açılması için ayrıca wlan baglantısı yok ???
bir sefer şebekeye onay ver sonra program açılınca ayarlarsın

--------------- Ekleme ---------------

yada wi fi bağlantısı kur sonra programa gir o zaman wi fi ile girer

balkonkusu

balkonkusu

Üye
nokianın kendi ovi maps de tüm türkiye var mı yoksa bende mi yok anlamadım :) çankırı yok mesela bende :S

aa-tolga

aa-tolga

Üye
versiyonu kac 4, 4.1 hangisi?

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
Allah razı olsun...

casper18

Üye
balkonkusu selam kardeş, Bende Çankırılıyım, dediğin gibi Ovinin haritası çok az bilgi içeriyor. Benim bulunduğum ilçe haritada görünmüyor bile.

Ovide internet bağlantınız varsa Google maps gibi görüntü almanız mümkün.. Gps cihazı yerinizi tanımladığında uydu görünümü tıklarsanız internete bağlanarak oranın google maps gibi görüntüsünü getiriyor. Tabi bunu bir kez internete bağlandığınızda kendi kaydediyor, daha sonraki seferlerde internete gerek kalmadan google maps gibi görüntüleri görebiliyorsunuz... Ama dediğim gibi önceden gezdiğiniz yerleri görürsünüz eğer internetiniz yoksa.

balkonkusu

balkonkusu

Üye
ya çok da gerekli değil de aslında bazen lazım oluyo yürüme modu kullanışlı olabilir :) zaten aracım için navitech pxb 210 modelim var o yetiyo da artıyo bile ben n8 de şebeke felan kullanmıyorum sadece tümleşik ve yardımcı gps modunda kullanıyrum diğer türlü kontor yiyor

casper18

Üye
balkonkusu kardeş Garmin i kurdum. Süper çalışıyor... Engeç 1 dakika içinde uyduları buluyor, çok hızlı çalışıyor. Haritalarıda detaylı hale getirdiğinde 2000 nufuslı bir kasabanın belediye binasına kadar gösteriyor. Çok memnunum ben.

erquin

erquin

Üye
nokianın kendi ovi maps de tüm türkiye var mı yoksa bende mi yok anlamadım :) çankırı yok mesela bende :S

nokia beta labs a gir oradan symbian ^3 e uyumlu ovi maps 3.06 indir telefona kur telefondan wifi ile internete bağlan dosya yoneticisine gir cities dosyasını sil tabi favorilerini de yedekle önceden, haritalara gir güncelle secenegini tıkla avrupa> türkiye secenegini seç tüm türkiyeyi yülker türkçe dili de var en yeni sürümü dikkat et wifi olmadan baglanma yoksa kontür dayanmaz 89 mb olması lazım tr haritasını

balkonkusu

balkonkusu

Üye
75 mb biliyorum onu yükledim ama harita aynı harita :D şöyle bir şey var alt sokakta cami var :D cami simgesinden yan sokağa da koymuşlar bazı yerler yanlış :) aslında navitechin kullandığı gibi igo veritabanı olsa güzel olurdu :) garmine bi ara bakarım tşk casper18

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
Tşkler

Sarperhan

Üye
arkadaşlar sesli arama yapmak için ne yapacağız.

Üst Alt