Google Maps Mobile 3.3 (en son versiyon-symbian) indir

Sponsorlu Bağlantılar

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
teşekkürler

ameddiyar

Üye
ya arkadaşlar ben telefo sinyali takip ve yerini bulma bölümüne nasıl gireceğimi bilmiyorum yardım edermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

:islik
ya arkadaşlar ben telefo sinyali takip ve yerini bulma bölümüne nasıl gireceğimi bilmiyorum yardım edermisiniz

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi

:islik

Arkadaşım cümleni biraz daha açarsan daha iyi anlaşılır.telefon sinyali ve takip yeri bölümü diye bir konu veya bölüm yok.zaten bu durum yasal olarak SUÇ.forum kurallarına aykırı.program için diyorsan seçeneklerden latuidie gibi bi şey vardı.arkadaşlarının konumunu görebilirsin fakat arkadaşlarının konumunun gösterilmesine izin vermesi gerekir.

srallı

Üye
bunu internete bağlanmadan kullanabiliyor muyuz??

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Hayır.internet olmadan kullanamazsın.

talipmercan

Üye
tşk

murat3702

murat3702

Üye
Arkadaşlar yazılımı telefona yüklüyorsunuz wifi, gprs, wap ile bağlanabiliyorsun. Seçenek var. Ancak wifi olmayan yerde haritayı göremiyorsun. Hariyı görebilmeniz için internete bağlanmanız ve harita bilgilerini telefonun web aracılığıyla download etmesi gerekiyor. Bu durumdada kontörlü olarak gprs, wap gibi seçenekle bağlanacaksınız. Buda kontör harcamak demek. Bence hiç kasmayın bu uygulamalarla. Eğer tümleşik GPS varsa telefonunuzda direk navigation yazılımlarından birini, ( Garmin ) tavsiye ederim.

elif2066

Üye
benim tel vodafon 840. bu google maps i kabul etmiyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ona uyumlusunu bulacaksın.

albaybektas

Üye
Bakalım methedildiği kadar varmı? Olmasa bile elinize saglık,bizim için uğraşıyorsunuz.teşekkürler.:nono:

navara

navara

Üye
Teşekkürler. Nokia e66 da çok güzel çalıştı. Program hem dahili GPS ile hem de Wi-Fi üzerinden çalışabiliyor.

onurksk

onurksk

Üye
E72'de wifi üzerinden mükemmel çalışıyor ama yoldayken buna 3g falan dayanmaz :) acaba ovi maps gibi bununda TR haritası yokmudur toptan yükleyip internet bağlantısını kapatsak mükemmel ayrıntılı bir haritası var

abuzer_42

Üye
bende N 95 8gb var programı yeni yükledim gps baglantısı yapacakmı ?? şimdiden teşekkürler..

teşekkürler arkadaşım n95 8gb yükledim gps çalışıyor fakat harita yı nasıl yükleyebilirim yardım ederseniz sevinirimm

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
haritayı, gezdiğin yerleri internet üzerinden indirip görüntülüyon

herkulyasar

Üye
samsung f480 spot var çalışırmı acaba bide nasıl indircezzz yardım ltfn :):):):)

spot f480 var çalışırmı bide nasıl indircem bi yardım ltfn

ipekyolu_46

Üye
teşekkürler eline sağlık

fonder

Üye
Teşekkürler

RoGue34

RoGue34

Üye
türkçesı yokmu