google maps 4.1.1 s60v3

Sponsorlu Bağlantılar

akrep_81

Üye
Emeğine sağlık kardeşim. Bir sorum olacak. Ben n73me kullanıyorum. Programı indirip kurdum. Güzel çalışıyor ama merak ettiğim şey internet bağlantı ücretinden başka bi ücret ödeyecekmiyiz. Eğer ödeyeceksek programı silicem. Eğer cevap yazarsan mutlu olurum. Teşekkürler. Tekrar emeğine sağlık.

husam_1453

Üye
Paylaşım için teşekkürler.
E63 cihazımda gps navigasyon özelliği yok , fakat bu program ssayesinde konumum ile gideceğim yer arasında yol tarifi alarak ayrıntılı bir yol haritası çıkartabiliyorum.
Buna da şükür :)
Program internetten dosya indirerek tarif yapıyor, internet paketi olmayanlar için tuzlu olabilir. Fakat benim işimi gördü.
Emeğinize sağlık

okkes2700

Üye
eline sağlık

namsoy

namsoy

Üye
teşekkürler arkadaşım eline sağlık çok güzel bir program bunda olduğumuz yerde hareket ettiğimizde bizim yerimizi gösterme özelliği varmı

namsoy

namsoy

Üye
bu program yerimi tam olarak göstermiyor yaklaşık 3300 metrelik hata payı ile konumunuz benim sokak haricin de heryeri gösteriyor bununla ilgili yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
şebeke üzerinden yer tespiti yaptığı için yaklaşık olarak konumu gösteriyor.yerinizi 10-20 metre hata payıyla göstermesi için telefonunun gps'i desteklemesi, açık alanda bulunman ve ayarlardan gps'i etkinleştirmen gerekiyo.

namsoy

namsoy

Üye
telefon gps programını destekliyor açıkalanda bulundum denedim enfazla 70 metre hata payı verdi

mahferer

Üye
bunu sıtesınden ındırebılıyorduk. M.google.com/gmm yazınca ınıyordu. Inmıyor atık neden

nazif41

nazif41

Üye
belle'de çalışmıyor arkadaşkar :(

ospiriiik

Üye
çok teşekkür ediyoorum.

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Bunun daha günceli yok mu? Ben bunu kullanıyorum da , Google Gmaps'ı kaldırdı sanırım üretimden :D Yenisi gelmiyor...

goodman977

Üye
tesekkurler

serinaga

serinaga

Üye
Bende zaten bu sürüm yüklü ama yinede tşk.

sempozyum

Üye
Tesekkùrler

PainKilleR-X

Üye
işe yarıyor teşekkürler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

hacked42

Üye