google maps 4.1.1 s60v3

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
google maps 4.1.1 s60v3
google mapsin yeni sürümü

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: zekiak, sekmen, handsome_10 ve 31 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler...

casper77

casper77

Üye
mersi....

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

aft123

Üye
Google maps için harita nerden indirebilirim teşekkürler.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
teşekkürler...

OSAY

Üye
güzel paylaşım teşekkürler;) çevrimiçimi çalışıyor bu. haritadan yararlanmak için telefondan internete bağlanmak gerekiyomu yani

Lacoste

Lacoste

Üye
Google mapsin iğrenç yanı maalesef nete bağlanmadan uydu görüntüsünü alamıyoruz

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
evet google mapsle internete gps olmayan telefonlarda internet üzerinden bağlantısı istemesi kötü ama güzel yanı ise her telefonun kaldırabileceği boyutta olması ve sürekli harita güncelleme ile uğraşılmaması.internet bağlantısı olmadan en son gezilen yerler gezilebilmekte.

draligus

draligus

Üye
google maps v4.0 kullanıyordum. bir sorun yoktu. şimdi google maps 4.1 kurdum ancak "Google Maps Yükleniyor" yazıyor orada donup kalıyor. Enaz 20 defa heriki versiyonu kaldırdım ve tekrar kurdum. Ancak hatayı bir türlü gideremedim. Yardım rica ediyorum

not: ilk defa su sekilde bir hata verdi:
Şebekeye Erişilemiyor
Bu uygulama bir veri bağlantısı gerektiriyor. Lütfen operatörünüzle irtibat kurun.
(Error: Connection failed; Sistem hatası -3)

oysa bağlantıda sorun yok. başka programlar ve web browser internete girebiliyor!

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
google maps v4.0 kullanıyordum. bir sorun yoktu. şimdi google maps 4.1 kurdum ancak "Google Maps Yükleniyor" yazıyor orada donup kalıyor. Enaz 20 defa heriki versiyonu kaldırdım ve tekrar kurdum. Ancak hatayı bir türlü gideremedim. Yardım rica ediyorum

not: ilk defa su sekilde bir hata verdi:
Şebekeye Erişilemiyor
Bu uygulama bir veri bağlantısı gerektiriyor. Lütfen operatörünüzle irtibat kurun.
(Error: Connection failed; Sistem hatası -3)

oysa bağlantıda sorun yok. başka programlar ve web browser internete girebiliyor!

Sorun youtube'un ip üzerinden yasaklanması ve aynı ip numarası kullanan diğer servislerini de etkilemesinden dolayı google maps te nasibini almış.aşağıdaki linkte sorunun çözümü anlatılmış dene istersen.
www.maxicep.com/symbian-destek/5800-google-maps-e-girebilen-varmi-356993.html

korkutersan

Üye
çok teşekkür ediyorum..gps programına bıle gerek kalmayabilır.yükledim..çok beğendim..harita biraz eski ama.nokta atışı yapabilixosunuz.

memo23142314

memo23142314

Üye
paylasım ıcın sagolasın

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Teşekkürler !!!

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
tskler