Google chrome geçmişi geri getirme?

Sponsorlu Bağlantılar

eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Google chrome geçmişi geri getirme?
Merhaba arkadaşlar iki telefonum var biri android biri de iphone 8 plus ikisindede chrome kullanıyorum ve ikisindede aynı hesabım açık ancak bütün geçmişim silindi.. bilgisayarım yok geri getirmem lazım önemli benim için varmıdır bir yolu acil destek bekliyorum.. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

Ozan

Ozan

Admin
bu adrese giriş yaptığınızda, geçmiş aktiviteleri görüntüleyebiliyor musunuz? Orada geri getir seçeneği olması gerek eğer görüntüleyebiliyorsanız.

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
bu adrese giriş yaptığınızda, geçmiş aktiviteleri görüntüleyebiliyor musunuz? Orada geri getir seçeneği olması gerek eğer görüntüleyebiliyorsanız.
O sayfaya giriyorum ancak geri getir yok😞

Ozan

Ozan

Admin
Geçmiş ziyaretler orada görülüyor mu ? Eğer görülüyorsa yapacağınız aksiyon, telefondaki chrome da giriş yaptığınız hesaplardan çıkış yaparak senkronizasyonu durdurun hatta profili kaldırın. Sonra yeni bir profil ile tekrar giriş yaparak senkronizasyonu açın, muhtemelen geçmiş dahil herşey tekrar geri gelecek. Kafası karışmış olmalı :)

Hala gelmiyorsa detaylıca bir bakalım, google hesabı ile alakalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: eysan10
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş ziyaretler orada görülüyor mu ? Eğer görülüyorsa yapacağınız aksiyon, telefondaki chrome da giriş yaptığınız hesaplardan çıkış yaparak senkronizasyonu durdurun hatta profili kaldırın. Sonra yeni bir profil ile tekrar giriş yaparak senkronizasyonu açın, muhtemelen geçmiş dahil herşey tekrar geri gelecek. Kafası karışmış olmalı :)

Hala gelmiyorsa detaylıca bir bakalım, google hesabı ile alakalı olabilir.
Bazı sayfalar gözüküyor ama 2 ay öncesi yok mesela yakın tarihler var .. Deneyeceğim umarım olur🙏🏽 Olmazsa rahatsız edeceğim🙏🙈

ANIL

ANIL

Admin
Bazı sayfalar gözüküyor ama 2 ay öncesi yok mesela yakın tarihler var .. Deneyeceğim umarım olur🙏🏽 Olmazsa rahatsız edeceğim🙏🙈

My Activity sayfasından silinenleri Google'ın aktardığına göre getirmeniz mümkün değil.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Ozan
eysan10

eysan10

Üye
    Konu Sahibi
  • Üzüldüm
Tepkiler: ANIL

Üst Alt