Gold black series themes by a21a

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetali_426

mehmetali_426

Üye
sevgili arkadaşım tema mükemel ben 3 gündür kullanıyorum yanlız sadece bir kusuru var karşı taraftan aranınca arama ekranı beyaz gözüküyor onuda bizim arama yaparken gelen ekran gibi yaparsan sevinirim başarılar dilerim sen bir ustasın

musder

Üye
teşekkürler

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Eline emeğine sağlık sağol teşekkürler

aslan@hotmaill.

Üye
teşekkür

yuXeXescaner

yuXeXescaner

Üye
MUSTAFA KEMAL ile GOLD tema karışık nası olacak süüper olur..

blackwhite_52

blackwhite_52

Üye
temaların hepsi güzel iyi iş devamını bekleriz

necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
renkler süper

pynsthkn10

pynsthkn10

Üye
cok güzel ellerine sağlık tşklerrr

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eline saglık saolasın.

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Teşekkürler....:)

raisler_19

Üye
iyide hocam bunu nerden indirecez ben anlamadım :d

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

HarryPersy

Üye
tşk ahmet abi super tema..nasılsın?bende gold ve siyah seviyorum fakat malzemem kısıtlı yinede iyi temalar yaptım abi sana söz verdigim gibi tema yapmayı öğrendim tanıdın mı ben sinan

--------------- Ekleme ---------------

abi "tdf" gold fakat her yeri gold olan icon paketin var mı?forumdaki değil icon rengi komple gold olan

mafya007

mafya007

Üye
2005 üyeliğim şifresini unuttum yeni üye oldum foruma fakat a21a 2005 den beri takip ediyorum mükemmel bir insan , şahsen temalara ağzım açık kaldı :) Allah senden razı olsn dostum ,

N95 te simgeler değişmiyor malesef :( Orjinal menu ile aynı :( değişse süper olacaktı

HarryPersy

Üye
Ahmet abi nasılsın?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tşk ahmet abi super tema..nasılsın?bende gold ve siyah seviyorum fakat malzemem kısıtlı yinede iyi temalar yaptım abi sana söz verdigim gibi tema yapmayı öğrendim tanıdın mı ben sinan

abi "tdf" gold fakat her yeri gold olan icon paketin var mı?forumdaki değil icon rengi komple gold olan

teşekkürler.. her yeri gold olan icon paketi yok ne yazikki..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2005 üyeliğim koduni unuttum yeni üye oldum foruma fakat a21a 2005 den beri takip ediyorum mükemmel bir insan , şahsen temalara ağzım açık kaldı :) Allah senden razı olsn dostum ,

teşekkür ederim... :) fırsat buldukça ancak tema yapabiliyorum.. elimden bu kadar geliyor.. :oke:

Üst Alt