gokhan we arkadslarına

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yok caine yanlış bişe yazmadın bence...gayet normal ve doru şeylerdi...

msw

msw

Üye
şimdi teta arkadaşımız devamlı konu açıp duruyordu ama ilgisiz ve gereksiz konuşmalar yapıyordu..siyasetten bahsediyordu...yönetici arkadaşta dewamlı kapatıyordu...ondan başladı..

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Arkadaşlar teta bence hata yapmış ve affınıza sığınarak özür diliyor bu kadar üzerinde durmayalım. İnsanlık hali herkes hata yapabilir, önemli olan hatalardan ders alıp dönmek değil midir ?

emreakcali

emreakcali

Üye
hani teta yokki piyasada yazmis kacmis

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teta arkadaşımızın özür dilemesine birşey demedim ben, diğer konuda sarfettiği laflara alındım doğrusu ama kendisini affediyorum tabiki o lafların en ağırını gökhan arkadaşımıza sarfetti sanırım oda affedecektir.

Yukarda yazdım ama yine yazim, bazı arkadaşlarımızın yazdığı özür dilemekle büyüklüğünü gösteriyor lafını ben bize karşı büyüklük gösterdiği şeklinde anladım ve o an sinirli olduğum için (sinirim arkadaşlara değil) biraz ters çıktım, ister istemez arkadaşlarımızın kalbini kırdıysam kusuruma bakmasınlar.

iOS Developer

iOS Developer

Üye
eee gökhan nerdesin sen yahu bi yorum da sen ya....bak özürdiliyor işte!!!

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Gökhan offline şu anda arkadaşım..

teta

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslarımn nıyetınımı anlaması benı cok sewındırdı ben sıyaseti norml bı sekılde konusmak ıstemıstım negatıvenın ılk once kabul etmesı daha sora zeronun konunun kapanması we yonetıme ıntıkal etmesı sonucunda o esnasında ben negatıvenın kabulu sebebıyle gokhanın konuyu sebebsız we bence bıraz bana hakaret seklınde gelen kapatma seklı benı uzdu we bende ınsanlık halı yazdım kotu seyler yaws yawas anlıcan dedım olay budur sora anladıgım kadarıyla yonetım sırasında galıba nenı negatıve we surfer sawundu cunku oınlar benı acık dawet mesajımda destekleyen onlardı onların yuzunu de kara cıkardığım ıçın özur dierım olay budur hepinize sewgiler maxicep kardaesliği eywlllah ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
1. Forum Kuralları'na göre ;

5 • Politik ve dini konuların konuşulması, tartışılması yasaktır.

2. Bu kurala uymayan her topic , her kişi bir şekilde uyarılırı veya cezalandırılır.Topiğin ceezalandırılması da tabiki konuyu silerek veya kapatılarak olan cezadır.

3. "dawet" adlı konuyu kapattığımda , sana karşı hiç bir hakaret söz konusu değildi.Malesef benim doğru kararım , o anda yanlışlığa dönüştü ve ortada suçlu bulundum ki suçlu olmama rağmen.

4. Negative ( Admin ) 'in müdahelesini , konuyu açmasını , bana avantaj olarak kullanıp , küçük düşürürcesine bana hakaret ettin.Hiç bir üye , bir moda veya herhangi üyeye hiç bir şekilde hakarette bulunamaz.! Ama sen , "yavaş yavaş anlıyacan" lâfını sarfederek , beni kaç bin kişninin içinde , haklı olduğum hâlde küçük düşürdün.Bu cezasız kalmayacaktır.

5. Ayrıca bu topiği açmandaki sebebi de biliyorum.Bazı kişiler dedi diye , topic açmana gerek yoktu.Bunu senin düşünmen gerekirdi. :nono:

ÖZÜR DİLEYECEĞİN DAVRANIŞLARI YAPMAYACAKSIN !

Yukarıda yazdığım sözü de unutma. !

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hımm ben konuyu bilmiodum ögrendim...arkadasta forum kurallarını bilmiomus oda ögrenmiş özürde dilemiş bi daa yapmaz heralde ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bana affetti gözüyle bakmayın hiç ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bana affetmiş gibi geldi öle göz kırpmalar filan...ölemi gökhan...

teta

Üye
    Konu Sahibi
bak guzel arkadsım gokhan senden af faln dılmedım medenı manada ozur dıledım o kadar bunu da benı sawunan arkadaslar içiin onlara werdıgım degerden yaptım bu arada bana sen terbıye wermezsın ne demek ole ozur dılecegın seyı yapma konu uzdıkca daha da konusulur bu bence benım anltmak ıstedıgım seylerı ınsanlar bı dınleselerdı belkı de bı yorum gelırdı ben sıyset yapccak bı topic acmadım sadece dawet ettım ok?bı onerı bu sen konusma serbestısını kısamazsın doğrudur sıyaset konusmak yasaktır ama konusabılmek ıcın onerı getrmek yasak degıldır bu eger yasakksa bende derım ok durum bu benı anlamanız dılegıyle TUM ARKADASLARA ANLAYISLARI IÇIN TESEKKURLER BENI ANLADILAR BIU KONUDA :artı: ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ha siyaset konuşulmuş , ha siyasete davet edilmiş.

Düşün bakalım.Dawet adlı konuda da siyaset konuşulmayacak mıydı ?

Forum Kuralları gereğince böyle her konu kapanır ve bi daha da adı anılmaz.

Ayrıca sana emir veren yok.Sadece bir tavsiye.Nasıl anlarsan anla ama o lâfı sok kafana. ;)

Ayrıca bu olayın cezasız kalmayacağını da unutmayın. !!

teta

Üye
    Konu Sahibi

Ayrıca sana emir veren yok.Sadece bir tavsiye.Nasıl anlarsan anla ama o lâfı sok kafana.

Ayrıca bu olayın cezasız kalacağını da unutmayın. !!

arkadslar sadece yorum yapın gokhanın sozlerı cezamı beklıyorum :angry:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by teta@Aug 30 2005, 02:13 PM

Ayrıca sana emir veren yok.Sadece bir tavsiye.Nasıl anlarsan anla ama o lâfı sok kafana.

Ayrıca bu olayın cezasız kalacağını da unutmayın. !!

arkadslar sadece yorum yapın gokhanın sozlerı cezamı beklıyorum :angry:
[post=149242]Quoted post[/post]​
teta forumda yeni olduğun attığın mesaj sayısından belli. Daha fazla ileri giderek milleti Gökhan a karşı kışkırtmaya çalışma. Senin ne yaptıpta Gökhan dan bu kadar tepki aldığını bilmiyorum ama ceza alıp almaman konusunda bizler bir şey diyemeyiz. Bu yönetimin bileceği iş. Lütfen daha fazla kırıcı ve kışkırtıcı davranışlardan kaçın ;) ;;)

S1FR3K1R1C1

Üye
analamadım ama :D ben iyilikden yanayım :D hatalar affedilsin yohksa yazdığım şeyler konu dışındamı :( :'( :wacko: :P :haha:

CooL'n'Quiet

Üye
yaaa ne cok kavga cıkar oldu maxicepte?

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bu ara kimse ne dediğini bilmiyor...yada herheş çok gergin...

Zero

Zero

Üye
Arkadaşımız site gündemini fazlasıyla işgal etti, Konuyu hakettiğinden fazla gündemde tutmanın anlamı yok, sürekli yanıtlar-yorumlar yazarak bu duruma katkı yapmayalım lütfen..

Siteye yeni üye olan arkadaşımız, Malesef Yönetimce kendisine tanınan fırsatı olumlu yönde kullanamamıştır. Konunun açılmasını olumlu yönde değerlendirmek yerine, bu durumu konuyu kurallar gereği kapatan Mod arkadaşımıza saldırı malzemesi yapmıştır.

"İkinci müdahaleyi kendisine destek olarak algılaması ve buna dayanarak diğer bir yöneticiye saygısızlık yapması" ilgili üye hakkında bizlere yeterince fikir vermektedir.

Sanırım yeterince konu aydınlandı.. gereksiz yorumlarla uzamasın lütfen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt