Göğüste şişlik

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Başka bir şeyde olabilir kıl dönmesi falanda olabilir belki eğer gerçekten kötüyse orası doktora görünsün
Sertlik var ama elleyince sağa sola aşağı yukarı doğru hareket ediyor kolayca
Yağ tabakasıda birikmiş olabilir
Doktora gitmek en iyisi yinede

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

mürteza16

mürteza16

Üye
İnternette araştırma yaptın mı?

clgnkral

clgnkral

Üye
Sertlik var ama elleyince sağa sola aşağı yukarı doğru hareket ediyor kolayca
hocam konuya hakim değilim sadece eğitim aldığım kadarını biliyorum. Ama diğer göğsünde aynı tür sertlik yoksa bir sorun olabilir. ben sana annen kanser demiyorum. sadece bu konuyu ertelemeden hekime başvurmanızı öneririm.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Başka bir şeyde olabilir kıl dönmesi falanda olabilir belki eğer gerçekten kötüyse orası doktora görünsün
Dokunuyorum hissetmiyor bile tepkisi yok 2 gün önce baktığımda acıyor demişti simdi acımıyor diyor bazen canı yanıyor ağrı yapıyor galiba ama pek değil

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Uzun lafın kısası bu konuya burda açıklık getiremezsin
Doktora gidin !

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
hocam konuya hakim değilim sadece eğitim aldığım kadarını biliyorum. Ama diğer göğsünde aynı tür sertlik yoksa bir sorun olabilir. ben sana annen kanser demiyorum. sadece bu konuyu ertelemeden hekime başvurmanızı öneririm.
Diğerine demenizle baktım aynı sertlik var inşallah kötü birşey değildir.

clgnkral

clgnkral

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Belirtilerine baktım allahıma şükürler olsun ki hiçbir belirti tutmuyor. İçim rahatladı

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 6-7 aydır iki göğsümdede şişlik dokununca acı ve sert bir şey elime geliyor 7 aydır geçmedi.
Sizce doktora gitmelimiyim yoksa normal midir?

Ve birkaç gündür başım dönüyor ve halsizim ve ayağa birden kalkınca her yer kararıyor bazen ayakta da oluyor bunun kansızlıkla alakası varmıdır?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
aramızda doktor var mı acaba ve durumun kötüye gitmesinin tek sebebi de "acaba doktora gitsem mi" demek oluyor

clgnkral

clgnkral

Üye
Ayağa kalkınca başının dönmesi ve gözünün kararması ortostatik hipotansiyondur. Yani her insanda olan bişey. Ama diğer durumlar için doktora gitmek en iyi çözümdür.

Son düzenleme:
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Arkadaşlar 6-7 aydır iki göğsümdede şişlik dokununca acı ve sert bir şey elime geliyor 7 aydır geçmedi.
Sizce doktora gitmelimiyim yoksa normal midir?

Ve birkaç gündür başım dönüyor ve halsizim ve ayağa birden kalkınca her yer kararıyor bazen ayakta da oluyor bunun kansızlıkla alakası varmıdır?
Geçen sene benim göğsümde de şişlik ve ağrı oluyordu baya surdu bu doktora gittim onemli birsey yok normal birsey felan birselyer dedi ama sen en iyisi doktora git baska bir problemde olabilir

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yaş kaç?

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Yas daha küçükse ergenlikten gelen belirtilerdir ;)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Endişelenmene gerek yok. O sertlik, şişlik ve acı ergenlik döneminde herkeste olur. En uzunu bir yıl sürer, eğer bir yılda geçmezse güvercin göğüs dedikleri kalıcı küçük bir rahatsızlık oluşur. Güvercin göğsünden kasıt meme uç kısmındaki kahverengi bölgenin hafif şiş görünmesidir.

Üst Alt