GncTrkcll Günde 5 sms Sonrası Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
GncTrkcll Günde 5 sms Sonrası Ücretsiz
Arkadaşlar müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre artık 500 sms kampanyası kaldırıldı. Onun yerine gün içerisinde gönderilen 5 ücretli sms sonucunda gün boyu kullanılabilecek 1000 sms hakkı kazanıyorsunuz.

Günlük 10 kontöre 1000 sms. :oke:

The_Punisher

The_Punisher

Üye
süper haber :spr :cool

Ozan

Ozan

Admin
Muhteşem :)

Ancak sadece turkcell lilere atılan mesajlar ücretsizdir sanıyorum :oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet zaten ücretli atılan mesajlarda turkcell içinde atılması gerekiyor. :oke:

toygar6

toygar6

Üye
turkcell i olanlar yaşadı :)

safakk

safakk

Üye
aaaaaaaaaah ah avea'nın eli armut topluyor:)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea'da her yöne 39 kontöre 500 sms var (ya da 1000). Bu turkcell'e göre çok iyi bir kampanya ona bakarsak :oke:

safakk

safakk

Üye
iyide ben faturalıyım faturalılara hiç bişi yokki:)

targa911

Üye
günde 1000 sms hakkı yok 5 sms i ücretli attıktan sonra o gün saat 00.00 a kadar atacağınız msjlar ücretsiz

Exalans

Exalans

Üye
hadi be bunada seviniyosunuzya ne diyim adamlar açık açık kazık yapmışlar günde 10 knt ayda 300 knt eder avea 38 knt ye 5000 sms var kendini yırtsan bitiremezsin

__Midas__

__Midas__

Üye
yaz içinde sms hakkı vermesi çok hoştu çok kullandım halada kullanıyorum ,sms hakkı tekrarlanmalı bence, çok iyi olur

Ozan

Ozan

Admin
Nar kampanyalarındaki gibi Faturalı hat sahipleri armut topluyor :polis:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
günde 1000 sms hakkı yok 5 sms i ücretli attıktan sonra o gün saat 00.00 a kadar atacağınız msjlar ücretsiz

Gün içinde derken gün zaten 00.00'da sonlanır. Dolayısıyla ortada bir yanlış yok.

Exalans 20 kontöre 250 sms kampanyaları da var. Bu sadece bir örnekti. Yani tek kampanya bu değil ki :oke:

kelleanj

Üye
tesekkurlerımle

seen_m

Üye
imdat ya! faturalı hatlara olmuyormu bu kampanya fatura gelmedi eylül için dahhaa

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Faturalılarda olmuyor. Sadece Hazır Kart için geçerli. :oke:

hayalet114

hayalet114

Üye
harbıden bu haberın neresı guzel???gunde 10 knt gıdıyor ayda eder 300...sankı o msjların hepsını bıtıyormu???walla turkcellın kökü kazık ama mecburen kullanıyoruz:):)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ya güzel değil evet bisürü kontörüm gitti ama sadece gencturkcellilerle bütün turkcellilerle olsa yine içim gitmeyecek

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10 kontöre 100 sms var şebeke içi tüm turkcell'lilere :oke:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
oo en güzeli yav çünkü bu 5 sms ten sonrası bir günlük şimdi düşünüyorumda bi kaç gündür öyle yapıodum salak mıyım neyim :@ versene 10 kontör bir hafta kullan smsleri :S ( tabi sen diğer operatörlerede attıgında kendiliğinden geliyoduda o şey ben bilerek yapıodum yani neyse karışmasın işte böyle )

Üst Alt