Gnctrkcll 30 dk konuş 1kontör

Sponsorlu Bağlantılar

bjknemesis

Üye
Originally posted by dimitradon@Sep 23 2005, 08:51 PM
yaw arkadaslar benim turkcelle konur yukleyince 1 haftada 80 knt gidiyor. neden yaw hiç konusmuyom bişiyede üyeligim yok alla ala.
[post=175462]Quoted post[/post]​

kardeş bi üyeligin olmadıgına emin ol ben bi ara turkcell msn beleş diye üye olmuşum farkında degilim 5günde 25kontör gidiyodu turkcelli ara ;;)

bjknemesis

Üye
güzelde normal hazır kartlılarıda arabiliyoruz dimi illa gnctrkcll olcak degil :rolleyes:

barabelli

barabelli

Üye
benım bılgıgım kampuscellden oluyor

asuuuk

Üye
ya ben de üyeyim ama bu kampanyadan faydalanamıyorum. 8den sonra 30 dakikası 1 kontör mü :bilmem: hiç tanık olmadım böyle bişeye. olsa ne iyi olurdu:agla koşulları neler bunun ya? bi ilgilenirsen benimle çok mutlu olucam. kontör dayandıramıyorum da :)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
arkadaşım bu kampanya 2005te yapılmıştı ve şuan da bitmiş durumda. konu da 2005te açılmış. şu an öle bişi yok, 2007deyiz...:oke:
ayrıca 2 senelik konuyu hortlattığın içinde saol...:@

ByMobil

ByMobil

Üye
yaw arkadaslar benim turkcelle konur yukleyince 1 haftada 80 knt gidiyor. neden yaw hiç konusmuyom bişiyede üyeligim yok alla ala.

usta daha önceden 1haftalık bedava haber paketine felan üye oldunmu ? valla bendende alıyorlar online işlem merkezine bakıyorum abonelik felan yok turkcell i aradım sonunda iptal ettiler

danger03

danger03

Üye
çok güzel kampanya olmuş değerlendirmek gerek :)

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Çok Güzel Bişey...Saolasın

karakantus

Üye
yıllanmıs konu

muratti54

muratti54

Üye
hımm ii oLdu örendiimiz ;)

fatal19ty

fatal19ty

Üye
bilmiyorum ama herhald 2.kez yazıyorumm iyi oldu buu

youngprogrammer

Üye
teşekkürler

ugur_1234

Üye
ya kardeş nasıl bu uygulamayı yapıcam ya sana zahmet bana msn den anlatırmısın kardeş msn adresim [email protected] kardeş sen eklersen iyi olur bana uygulamayı gözterissen çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim kardeş

Üst Alt