GMD

Sponsorlu Bağlantılar

cuuc

Üye
    Konu Sahibi
GMD
Ben general mobile discovery 16 gb telefon alacam.Herkes bu telefonu eleştiriyor.Biri diyo ölü pixel var,biri dyo şarj yerinde sorun var,biri diyo 3gde sorun var.Biri diyo servisi çok kötü tüketici hatası olmayan sorunlarda bile para alıyolar.Açıkçası telefonu almaktan vazgeçtim bu yorumlar sayesinde.Sizce içim rahat bir şekilde bu telefonu alabilir miyim?

Son düzenleme:

mürteza16

mürteza16

Üye
Bence alma. Onun yerine moto g al.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Ben general mobile discovery 16 gb telefon alacam.Herkes bu telefonu eleştiriyor.Biri diyo ölü pixel var,biri dyo şarj yerinde sorun var,biri diyo 3gde sorun var.Biri diyo servisi çok kötü tüketici hatası olmayan sorunlarda bile para alıyolar.Açıkçası telefonu almaktan vazgeçtim bu yorumlar sayesinde.Sizce içim rahat bir şekilde bu telefonu alabilir miyim?

Bende galaxy s2 var 6 ay önce kuzenime aldirdim 4gb lik modelini bu yazdigin sorunlarin hicbiri yok. Ne olu pixel ne sarj soketi... birde note 3 romu attik ben bile kiskandim
Tek begenmedigim yani ips yerine tft ekran koymuslar o da ölü pixel sorununu ortadan kaldirmak icin

Bence moto g ye o kadar para verilmez 720p video ceken telefona o kadar para vermem ben

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
O sorunlar eski partlarda oluyordu.Yeni partlarda bu sorunlar yok rahatlıkla alınabilir fakat ben incelemedim ama herkes moto g daha iyi diyor ikisini inceleyip seçiminizi yapın.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Moto g nin pili cikmiyor hafiza karti takilmiyor bence daha berbat... sirf guncelleme icin bir telefon alinmaz

The Shadow

The Shadow

Üye
Gmd yerine Moto G alirsan daha iyi olur :oke:

cuuc

Üye
    Konu Sahibi
Peki benim aldığım telefonun yeni part olduğunu nerden bilcem?

Üst Alt