Telefon Tavsiyesi GMD yi içimiz rahat alabilir miyiz?

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
.

Son düzenleme:

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaş sanki bu işin 10 yıllık adamı gibi yazmış ama yazdıklarını okurken epey güldüm valla.İyi sıkılamış.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve The Shadow
Invoke

Invoke

Üye
Abooo

Invoke

Invoke

Üye
Nasıl?

Invoke

Invoke

Üye
Pcde ***** yapıyoruz virüs gibi görüyor, öyle bir şey olmasın? :D

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
arkadaslar dun öyle sinirimden yazdim ozuur dilerim hakkinizi helal edin yok millet nedense gmd diyince hic kullanmamis eline almamış adamlar yorum atiyo bu telefonun kameraya 2mp Rami 100mb diyen duydum :) hep bi onyargili eleştiriler mevcut ama tel kagit üzerinde kalmıyor hakkini da veriyor yani bazilari beyaz leke olu piksel demiş ekrana ekrana hayvan gibi bastirilirsa Birak olu pikseli ekranda morarabilir belkide insanlar aldiklari gün yapiyo beyaz leke olu pikseli nasilmi çok gördüm adam telefonun ekrani ipsmi bak diyor nasil anlasilir deyince ekrana olaganustu bastir diyor dalgalanma yapmiyosa IPS diyor galiba bunu 1000 1500tl s3 s4e veripde bu telefonu karsisinda gören çekemeyen hasit adamlar diyodur doğrusu IPS ekranmi degilmi parlak ligi AC sağdan soldan bak renk bozulmuyorsa ipsdir he bu kamera sorunu var pembelesme oda kitkatla cozulecek yani yazilimsal bunun GM de farkında daha net poz ciksin diye onlar yapmışlar şarj soketine gelirsek sakina. sakin kutusundan cikani kullanmayin amca oğlunun s3unun soketi bozdu o kablo agzi geniş ondan galiba telefon dayanikliligi orta bi Nokia iPhone ve hayatta sony Ericsson gibi dayanikli değil ama golete düşüp kurutup calisani var 1mt yukseklikten düşürüp te hicbisey olmayani var biraz düşme acisina bagli Samsung s3un batarya bitme siralarinda ekran dalgalanma 45cm den düşünce ekran çatlaması isinma gibi kronik sorunlar var nedense hic gündeme gelmiyo Samsung rüşvet mi veriyo napiyosa

PriZm

PriZm

Üye
Alakası yok.O bastırıpta ekranın dalgalanması olayı önündeki koruyucu panel eğildiği için oluyor.Gorilla glass camlar eğilmediğinden dolayısıyla ekranda dalgalanmada görülmez.Önünde eğilebilen bir koruyucu panel olan amoled ekranda aynı tepkiyi verecektir.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
arkadaslar dun öyle sinirimden yazdim ozuur dilerim hakkinizi helal edin yok millet nedense gmd diyince hic kullanmamis eline almamış adamlar yorum atiyo bu telefonun kameraya 2mp Rami 100mb diyen duydum :) hep bi onyargili eleştiriler mevcut ama tel kagit üzerinde kalmıyor hakkini da veriyor yani bazilari beyaz leke olu piksel demiş ekrana ekrana hayvan gibi bastirilirsa Birak olu pikseli ekranda morarabilir belkide insanlar aldiklari gün yapiyo beyaz leke olu pikseli nasilmi çok gördüm adam telefonun ekrani ipsmi bak diyor nasil anlasilir deyince ekrana olaganustu bastir diyor dalgalanma yapmiyosa IPS diyor galiba bunu 1000 1500tl s3 s4e veripde bu telefonu karsisinda gören çekemeyen hasit adamlar diyodur doğrusu IPS ekranmi degilmi parlak ligi AC sağdan soldan bak renk bozulmuyorsa ipsdir he bu kamera sorunu var pembelesme oda kitkatla cozulecek yani yazilimsal bunun GM de farkında daha net poz ciksin diye onlar yapmışlar şarj soketine gelirsek sakina. sakin kutusundan cikani kullanmayin amca oğlunun s3unun soketi bozdu o kablo agzi geniş ondan galiba telefon dayanikliligi orta bi Nokia iPhone ve hayatta sony Ericsson gibi dayanikli değil ama golete düşüp kurutup calisani var 1mt yukseklikten düşürüp te hicbisey olmayani var biraz düşme acisina bagli Samsung s3un batarya bitme siralarinda ekran dalgalanma 45cm den düşünce ekran çatlaması isinma gibi kronik sorunlar var nedense hic gündeme gelmiyo Samsung rüşvet mi veriyo napiyosa

Kronik sorunlar ? Sizin = mesaji ne kronik sorun degil mi ? Veya olu pixeller ? Neden samsunglarda yok ? Kendinizi birsey gibi gostermeyi biliyorsunuz ama etrafi elestirmeden once kendinize bir bakin. Birakin fanlik yapmayi. Batarya bitme sirasinda dalgalanmayi ilk kez senden duydum. Ki o kadar arkadasim s3 kullaniyor. 1 m den dusurunce kirilmamasi sadece bir tesaduf. Bizde de vardir oyleleri az da olsa. Bir telefon icin durduk yere insanlarla kavga etmeye deymez. Bugun biz yarin baskalari forumu kirletmekten baska bir sey yapmayiz sadece. Alt tarafi siradan bir telefon icin kalp kirmaya degmez. Simdiye kadar gmd ye karsi bi tane tarafli yorum yazmadim. Ama birileri size cevap yazmiyor diye her yerde fanboylugunuzu gostermek zorunda degilsiniz...

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Şarj soketi sorunu bence kullanıcıya bağlı. Çoğu kişi gereğinden fazla sokmaya çalışıyor usb aparatını deliğe, zorlamamak lazım zaten şarj ediyor niye zorluyorsun :D

bide gmd lerde şöyle bi bug var galiba MediaTek işlemciden kaynaklanıyor : birine = şeklinde sms attığınızda telefonu reset atıyor :ehe

• Beğen
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ben kimsenin kalbini kirmak istemedim sadece doğruları yazdim eğer kalp kirdiysam özür dilerimpeki s4minilerin 3gun Acik kaldiginda dokunmatik sapitma sorunu var niye kimse dile getirmiyo benim discovery 5gun acik kaldı hicbir sorun yasamadim RAM sismesinden başka bizim arkadaşın s4e olmuştu s4miniye ekrani sağa getiriyon asagi basiyo yukari getiriyon yukarıya basiyo taki bataryayi çikartana kadar devam etti iyi dalga gecmistim o sira BMM gmd ye laf atip duruyodu

The Shadow

The Shadow

Üye
ben kimsenin kalbini kirmak istemedim sadece doğruları yazdim eğer kalp kirdiysam özür dilerimpeki s4minilerin 3gun Acik kaldiginda dokunmatik sapitma sorunu var niye kimse dile getirmiyo benim discovery 5gun acik kaldı hicbir sorun yasamadim RAM sismesinden başka bizim arkadaşın s4e olmuştu s4miniye ekrani sağa getiriyon asagi basiyo yukari getiriyon yukarıya basiyo taki bataryayi çikartana kadar devam etti iyi dalga gecmistim o sira BMM gmd ye laf atip duruyodu
O cihazları kullanmadığım ve elime almadığım için hiçbir bilgim yok o yüzden dile getirmedim. Ama şu konuyu herkes kabul etmeli her cihazın farklı farklı kronik sorunları var :) Eğer kendi telefonu hata doluyken senin telefonu kötülüyorsa cevabını o kişiye vermelisin genel olarak s3 cüler veya gmd ciler demek hatalı bir genelleme olur :oke:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Tabi ki görüşünü belirtebilirsin ona bir şey demiyoruz sadece üslubuna dikkat et yeter. İyi forumlar...

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Konu garip hal almış:D
GMD'nin fiyatı düşerse alınır mağlum Moto G2 ve Disco2 çıkacak
Bana göre hayatını fiyatı belirleyecek:P

0343434

0343434

Üye
Bence de Discovery 2'yi bekle derim ben

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
aynen moto g2ve discovery 2 çok iyi cihaza benziyorlar zaten bidahada aman aman Nokia dan basta telefon almam Nokia dişi cihazlar kesmiyo beni hele tasarimlarina bayiliyorum 630un flan bakalım bu discovery ne kadar idare etcek beni sanıyorum bi 3yil götürür inşallah sonra nokiateam :)eğer çok oyun uygulama ugrasmam dersen lumia 630 uygulama oyun root ROM isleriyle haşir nesirim dersen GM discovery telefon güncel ve yazilim problemi olmasın gmd buuyuk küçük olsun dersen moto g t50alma pil sorunu varmis ve asiri turkcell uygulaması yüklü olması custom romun az olmasından şikayetler. var eğer butcem 1000tl diyorsan elite gmd2 yada moto g2 al derim

• Beğen
Tepkiler: 0343434

Üst Alt