GMD II+ Şarj Su Gibi Akıp Gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
GMD II+ Şarj Su Gibi Akıp Gidiyor
Başlıktaki gibi hele mobil veriyi açtığım zaman şarj %100 ken mobil veriyi açtım parlaklık ortalardaydı 3-4 saate şarj 20 civarına indi. Normalde mobil veri açık değil ikende oyun oynarkende hıphızlı şarjı bitiveriyor ve çok ısınıyor bazen elimi bile deydiremiyorum. Bu yüzden telefonumdan aşırı derecede soğudum aldığıma binpişmanım

Miui rom kullananlar şarjları nasıl gidiyor bir artış var mı?
Önerileriniz var mı? Ne yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Gmd2 pismanliktır

ecel227

Üye
Başlıktaki gibi hele mobil veriyi açtığım zaman şarj %100 ken mobil veriyi açtım parlaklık ortalardaydı 3-4 saate şarj 20 civarına indi. Normalde mobil veri açık değil ikende oyun oynarkende hıphızlı şarjı bitiveriyor ve çok ısınıyor bazen elimi bile deydiremiyorum. Bu yüzden telefonumdan aşırı derecede soğudum aldığıma binpişmanım

Miui rom kullananlar şarjları nasıl gidiyor bir artış var mı?
Önerileriniz var mı? Ne yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler
Senin bataryada sikinti var muhtemelen ben oyunda oynuyorum her seyi yapiyorum butun gun internetim acik hemde 3G tam bir bucuk gunu dolduruyorum. Discovery pismanlik degildir kullanmasini bilirseniz canavar bir telefondur saygilarla..

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Senin bataryada sikinti var muhtemelen ben oyunda oynuyorum her seyi yapiyorum butun gun internetim acik hemde 3G tam bir bucuk gunu dolduruyorum. Discovery pismanlik degildir kullanmasini bilirseniz canavar bir telefondur saygilarla..
Hocam GMD2 kullandığıza emin misiniz? Yanlışlıkla s5 falan kullanıyor olmayasınız? :D

kaganakbdk

kaganakbdk

Üye
Bende asus zenfone 5 kullaniyorum ayni sorun var

xvoldemortx3

xvoldemortx3

Üye
Kardesim şimdi google playe gir battery calibration indir şarjı %100 yap programla kalibre et rootluysa eğer çok faydası oluyor

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Abi tarihi eserlik konu başka romla çözdüm olayı :D

Üst Alt