Gmail hesabına Android Cihaz Nasıl Tanımlanır?

Sponsorlu Bağlantılar

ozan2020

ozan2020

Üye
boşa ugraşmayın genclik samsung için kapalı android markete cihazı tanıtmak sadece türkiyede HTC telefonlarda tanıta biliyosunuz yani biraz daha bekleyelim gecen gün aradım samsungu bu konuda bana bunun için ugraşıyoruz bazı sorunlar var dedi okadar :)

wolf_man_z

Üye
bütün telefona yüklü olan programlarım herşeyim gitti
bilip bilmeden garanti vererek yazmayın şimdi nasıl geri getirmem mümkün mü?_???

DİKKAT! Bunu yaptığınızda ayarlarınız sıfırlanır,yüklediğiniz programlar silinir.
Öncelikle aşağıdaki numaralıları yapın.

1. telefonumuzdan *#06# yazarak ime numarasını alıp bir kenara not ediyoruz. (mutlaka doğru olmalı)
2. Arama tuşlarını açıyoruz ve sırasıyla *#272*XXXXXXXXXX# tuşlayın. (xxxxxx olan yere ime numaranızı yazın)
3. secim menüsünden ETC yi secip tamam diyorsun.
4. Telefonun kapanıp açılacaktır. market yüklemesi yapacaktır.
5. telefonun açılacak ve ilginizce olduğunu göreceksiniz panik yapmayın settings yazan yerden keyboard and language kısmını bulup Türkçeyi seçip telefonu Türkçe yapabilirsin

Şimdi telefonunuzda market ve youtube da olacak ama tüm ayarlar sıfırlanmış olacak.Hemen senkronizasyona girin ayarlardan.Sonra oradan gmail hesabınızı girin.Bunu yaptıktan sonra masaüstünden Market'e tıklayın.Bu orjinal Android Market'tir.Yani internetteki marketin aynısı.
İnternetteki marketten indirmek için ise internetten android markete girin telefondan senkronize ettiğiniz gmail hesabıyla giriş yapın.Artık telefonunuz kayda geçti.Güle güle marketi kullanın.

abucabbar

Üye
gardaşlar emeklerini ze sağlık sonunda bu olayıda başardım sayenizde yalnız şu telefondan işlem olayını bi unutun.zaten galaxy fit te (s5670) android market mevcut. telefondan yapacağınız tekşey bir gmail hesabı aktiv etmek. sonrası arkadaşların da yukarıda anlattığı gibi IMAP ayarını yapın gmailden sonra android marketten bi uygulama indirmek içinb mail hesabınızı (telefonunuza kaydettiğiniz) aktif hale getirin olay çözülüyo.. kolay gele:)

zaman121

Üye
arkadaşım saolasın dediklerini aynen uyguladım markete girebiliyor ve uygulama indirebiliyorum,etc yi seçtim daha sonra d,l ayarını t
rkçe yaptım sorunum haloldu teşekkürler...

anti-apple

Üye
Arkadaşlar 3 gün önce Samsung Galaxy Ace GT-5830 aldım.Ücretsiz uygulama yüklemek için adresine giriyorum.İndirmek için bir uygulama seçtiğimde Hesap Aç uyarısı alıyorum.Gmail hesabıma bu site üzerinden giriş yapıyorum ama uygulama indirmek istediimde bu sefer bana "Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın." uyarısını veriyorum.Bu sorunu nasıl çözeceğim.Yardımlarınızı bekliyorum.

telde kullandigin gmail hesabini ''gmail'' uygulamasinda kaydet ondan sonra dene .telefonuna kullandigin e-posta hesabini kaydetmezsen marketde teyit edemez.

avcı59

Üye
ben ayni sorunla 15 gun ugrastim sonra servisi aradim garanti kapsaminda yeni yazilim yuklediler telefona uzerinde canta resmi olan market uygulamsi yoktu o yuklu geldi ona gmail adresini girince sorun cozuldu market uygulamasi yoksa hemen servise gonderin

asrin1

Üye
Bunu yaptigimda baglanti sorunu yada gecersiz MMİ kodu diyor.imei dogru.telefon LG OPTİMUS ONE.ne yapmaliyim..

gulefeda

Üye
arkadaşlar, önce arkadaşların verdiği com.android.vending.v2.3.4.apk

indirip cebinize kurun, ben direk cepe usb ile kopyalayıp launcher den marketi kurarak yükledim. ancak, Marketi açıp direk yükleme yaparken kitliyor market cebi.

sonra; cep telinizde gmail hesabı oluşturun (cepte yüklü kısayola tıklayın) ve bunu ayarlar-hesaplar ve senkronizasyon dan,(samsung galaxy S) dan arka plan veri çekli olsun oto senk. da açık olacak böylece aşağıda hesapları yönetin kısmında varsa gmail hesabınız hatta facebook hesabınız varsa görünecektir. gmail hesabınız senkronize oluyor der internetiniz de açıksa.

Bundan sonra android markete girip oturum açın, profile girip, şifrenin karşısındaki şifre kurtara girin, burada cep tel kısmındaki yere cebinizi yazın ve kaydede basın. Bu kadar tekrar marketten (pc ile) dosya indirmek istediğinizde hemen eşleşen telefonu buldu ve yükleme yapılacağını belirtti. İyi g
ünler herkeze...

simurgidil

Üye
Merhaba,
Ben tabletimi aldığım gün gmail hesabı açtım kendime ve sonra (yanlış hatırlamıyorsam) tabletten markete giriş yaptığımda orada tanımlandı.
Market sitesine girdiğinizde sayfanın en altında hesabım kısmında da tanımlanıp tanımlanmadığını görebilirsiniz.

huorancalimon

Üye
Samsung Galaxy Ace için bilgisayarda kies programını çalıştırdıktan sonra telefonu usb ile bilgisayara bağladıktan sonra sürüm yükseltme çıkıcak,
android sürümünüzü yükseltince android market otomatik kurulu oluyo,
giriş yapıp google kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde telefonunuz tanımlanmış oluyor.

Not: kies'in son versiyonunu indirmeniz lazım samsungn sitesinden,
güncelleştirme %0'da kalabiliyor uzun süre, olması halinde kies'i bilgisayardan silip yeniden kurun, tekrar deneyin.

yuxel_kocer

Üye
yok demekki aynı sorun bendede var apk olarak yukluyoruz artık napalım :D

alperburdur

alperburdur

Üye
sonuç mükemmel kesinlikle işe yaradı. yav wolf_man_z arkadaşım sanırım sen becerememişsin benim telefonum galaxy mini yazanları aynen uyguladım 1 dakika önce ve sonuç mükemmel yargılamadan önce talimatları tam olarak yerine getirip getirmediğini kontrol edersen iyi olur, ben 2 aydır arıyor ve uğraşıyordum ama sadece bu yöntem işe yaradı MBrkA arkadaşımıza binlerce teşekkürler ederim...

Ali279

Ali279

Üye

arkadaşlar buradakini uygulayın daha hala cihazını ekleyemeyen arkadaşlar varsa kesinlikle çalışıyor aynı sorun bendede vardı şu an telefonu görüyor

winphone

Üye
Arkadaşlar android marketin windows phone'lar için uygun sürümü var mı? APK dosyasını telefonuma indirmek istiyorum ancak desteklenmiyormuş. Android marketi başka türlü nasıl elde edebilirim?

Üst Alt