Gmail hesabına Android Cihaz Nasıl Tanımlanır?

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Gmail hesabına Android Cihaz Nasıl Tanımlanır?
Arkadaşlar 3 gün önce Samsung Galaxy Ace GT-5830 aldım.Ücretsiz uygulama yüklemek için adresine giriyorum.İndirmek için bir uygulama seçtiğimde Hesap Aç uyarısı alıyorum.Gmail hesabıma bu site üzerinden giriş yapıyorum ama uygulama indirmek istediimde bu sefer bana "Bu hesap ile ilişkilendirilmiş hiçbir Android telefon yok. Lütfen farklı bir hesap ile oturum açın." uyarısını veriyorum.Bu sorunu nasıl çözeceğim.Yardımlarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

ayhan2000

ayhan2000

Üye
Arkadasim ayni sorun bendede mevcut fakat cevabi bilen yok sanirim

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
ya aynı sorun bendede var ne yapacam bı yardımcı olurmusunuzzz

yakuparikan

Üye
bilen varsa yardım etsin lütfen yoksa çıldıracam

musty0300

musty0300

Üye
Allah rızası için yok mu bilen bir Allah'ın kulu yahu... Aynı konudan müzdarip kaç tane insan var...

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki kimsenin bu konu hakkında bir bilgisi yok.Belki de olmuyordur.

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
yok bole bıse yaa sabah berı arastırıyorum ama yok kımsede bılmıyormu bukadar az kısımı kullanıyor yoksa bu sıstemıııı yazıkkk

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar birsey buldum belkı yardımcı olur telefonum aksama elımde olacak denıcem onagore kesın bılgı verırım oke

AMA BILGISI OLAN YARDIMCI OLSUN LUTFENN

KontDRACULA_win

Üye
Bende konu başlığını görünce süper. bende öğreneceğim dedim ama cevap yokmuş. Bulursam yazarım :)

• Beğen
Tepkiler: hayricik
selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
yokmu kımse alooo bir fikirrr

Lacrymosa

Üye

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye

nasıl yanı anlıyamadım actım en az 3-4 hesap olmadı yaptıysan bı yardımcı olurmusun

ARKADASLAR OLAYI COZDUM SORUN SU TELEFONUMUZDA com.android.vending_2.2.6.apk PROGRAMINI YUKLEYIN OLAY COZULECEK OKE OKADAR 2 SAAT ARADIKTAN SONRA DOGRU YOL SU

NETTEN com.android.vending_2.2.6.apk INDIR KUR TELEFONA SONRA BIR G MAİL HESABI ACIN VE TELEFONA YUKLEDIGINIZ PROGRAMLA BU MAİL ADRESINI EKLEYIN OAKDAR ARTK TELEFONU USB ILE ILE BAGLAYIP MARKETE GIRINCE PROGRAMI YUKLE DEYINCE TELEFON GOZUKMEKTE OKE KOLAYGELSIN..........

• Beğen
Tepkiler: characterr

KontDRACULA_win

Üye
Teşekkürler. Yöntem çalıştı.
Benim zaten telefonda ayarlı bir Gmail hesabım vardı. Ayrıca tanıtmaya ihtiyaç duymadım.
Sisteme bir Android Market uygulaması açıyor. market.android.com'a da web browsera dan girebiliyorsunuz. Yükle deyince sorun çıkartmıyor (ama apk dosyasını sisteme indiremedim)

Nette programın linkini buldum. Yalnız çok stabil değil. Bende birkaç defa çöktü.

Paylaşım için tekrar teşekkürler.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi için teşekkür ederim.Akşam denerim inşallah.

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
ya sımdı sole bendede cokuyor yuklerken hata verıyor cozum dogru da bıyerde daha hata yapıyom heralde yukluyemıyorum program buna bır cozum varmıı

nachuge

Üye
arkadaşlar cihazınızda market var ise ve root olmuş iseniz market access ve market enabler aktif durumda iken market.android.com adresinde cihazınız otomartik olarak tanımlanır. Gmail için sitemde güncelleme yazısı yazacağım. takipte kalın

buyrun arkadaşlar sisizn için kısa bir makale hazırladım umarım faydalı olur

panaitouos

Üye
dediğiniz programı yükledim. programı açıyor uygulamaları da görüyorum fakat yüklemek için tıkladığımda telefon 1-2 saniye titriyor sonra bu uygulamada beklenmedik bir hata oluştu kapanmaya zorla uyarısı çıkıyor. anlamıyorum bu iş nasıl olcak.

nachuge

Üye
dediğiniz programı yükledim. programı açıyor uygulamaları da görüyorum fakat yüklemek için tıkladığımda telefon 1-2 saniye titriyor sonra bu uygulamada beklenmedik bir hata oluştu kapanmaya zorla uyarısı çıkıyor. anlamıyorum bu iş nasıl olcak.

eski sürüm olan market dosyalarında bu sorun mevcut. Öncelikle benim sitede verdiğim dosyayı indirin içerisinde her türlü gereken uygulama mevcut (market,market access ve market enabler) Aşağıda yayınladığım makalede yer alan aşamaları yaptığınız takdirde sorunsuz market erişimine ulaşacaksınız fakat eklemek istediğim şu tüm işlemleri sırasıyla yapıp

adb push com.android.vending.v2.3.4.apk /system/app

işlemini yaptıktan sonra root explorer ile telefonunuzun system/app dizinine girip buraya az önce gönderdiğiniz com.android.vending.v2.3.4.apk programını elle manuel görüp kurmalısınız sonrasında market access ve market enabler kuurulumu yapıp sitede anlattığım gibi kurulumu bitirir iseniz market sorununuz ortadan kalkacaktır.

panaitouos

Üye
teşekkür ederim ama o verdiğiniz android isimli rar dosyası bozuk çıkıyor. açmıyor dosyayı. boyutu ne kadar dı onun. ilk indirdiğimde 9 mb idi. 2. defa indirmeyi denedim bu sefer 4 mb oldu.

nachuge

Üye
teşekkür ederim ama o verdiğiniz android isimli rar dosyası bozuk çıkıyor. açmıyor dosyayı. boyutu ne kadar dı onun. ilk indirdiğimde 9 mb idi. 2. defa indirmeyi denedim bu sefer 4 mb oldu.

tekrar tekrar denedim 26.4 mb dosya ve açarken problem olmuyor aşağıdan indireinblirsiniz..

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
eski sürüm olan market dosyalarında bu sorun mevcut. Öncelikle benim sitede verdiğim dosyayı indirin içerisinde her türlü gereken uygulama mevcut (market,market access ve market enabler) Aşağıda yayınladığım makalede yer alan aşamaları yaptığınız takdirde sorunsuz market erişimine ulaşacaksınız fakat eklemek istediğim şu tüm işlemleri sırasıyla yapıp

adb push com.android.vending.v2.3.4.apk /system/app

işlemini yaptıktan sonra root explorer ile telefonunuzun system/app dizinine girip buraya az önce gönderdiğiniz com.android.vending.v2.3.4.apk programını elle manuel görüp kurmalısınız sonrasında market access ve market enabler kuurulumu yapıp sitede anlattığım gibi kurulumu bitirir iseniz market sorununuz ortadan kalkacaktır.

adb push com.android.vending.v2.3.4.apk /system/app işlemini yaptıktan sonra... demişsin.Önce bunun nasıl yapıldığını anlatırsam memnun olurum.

Üst Alt