GM5 kulaklık düşük ses sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SITR4PON

SITR4PON

Üye
    Konu Sahibi
GM5 kulaklık düşük ses sorunu
Merhaba arkadaşlar,

GENERAL MOBILE GM5 DUAL kullanıyorum. Öncelikle telefonun kendi oynatıcısından, youtube'dan falan ses kulaklığa çok düşük geliyor. Biraz araştırdım 'kulaklığın filtresini çıkar' gibi saçma sapan önerilerden başka bir şey yok internette. Yüksek ses müzik dinlemeye seven birisiyim ve bu durum canımı baya sıkıyordu ta ki Soundcloud uygulamasını indirene kadar. Bangır bangır bir ses vermeye başladı kulaktıktan ama sadece soundcloud'dan alabiliyorum bu sesi. Youtube falan hala düşük ses veriyor. Soundcloud'la idare ediyordum ama soundcloud'un müzik arşivi çok geniş değil. O yüzden Spotify satın almaya karar verdim ama düşük ses veriyor Spotify diğer uygulamalar gibi. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefon yüksek ses verebiliyor Soundcloud sayesinde bundan emin oldum. Özellikle telefonun kulaklık sesi düşürülmüş gibi bir durum var.

Gokhaniletisim

Kapalı Hesap
dostum özel pm yolladım

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorun sadece Kulaklık'dan olabilir.

SITR4PON

SITR4PON

Üye
    Konu Sahibi
Aynı kulaklığı başka cihazlardan deneyin.

Yazdığım şeyleri okudun mu? Soundcloud'ta çok iyi ses veriyor diyorum. Yani kulaklık iyi. Pc'de de kullanıyorum zaten aynı kulaklığı. Sorun kulaklıkta değil. Telefon kulaklığa yüksek ses veriyor Soundcloud'tan ama diğer hiç bir uygulama Soundcloud gibi ses vermiyor. Sorun bu! Spotify düşük, Youtube düşük, MxPlayer düşük.

Üst Alt