Püf Noktası GM Discovery Recovery Açamayanların Çözümü ve Boot Fix

Sponsorlu Bağlantılar

fatihergun1977

Üye
Fafu kardeş ilk önce stock rom yükle sonra kitkat room sonra iroot yap kesin olacak ben yaptim
Fafu kardeş ilk önce stock rom yükle sonra kitkat room sonra iroot yap kesin olacak ben yaptim 1hafadir uğraşiyorum

fafu

fafu

Üye
Fafu kardeş ilk önce stock rom yükle sonra kitkat room sonra iroot yap kesin olacak ben yaptim
Fafu kardeş ilk önce stock rom yükle sonra kitkat room sonra iroot yap kesin olacak ben yaptim 1hafadir uğraşiyorum
Şuan stock rom JB yüklü zaten ama CWM den açılıyor. Orjinal recovery olmuyor.

fatihergun1977

Üye
Fafujb nedir

fatihergun1977

Üye
Google arat orjinal room diye

fatihergun1977

Üye
Kitkat yükledinmi

fatihergun1977

Üye
Kitkat yükle ondan sonra iroot yani rootla internet olmasi gerekiyor driver yüklemek için ondan sonra mobiletouch dan philiz recovery tanit

03ramazan

03ramazan

Üye
    Konu Sahibi
Sende demi aynı sorun vardilYani Orjinal recovery açılmıyormuydu

Hayır
Ben gectigimiz yaz ayında orjinal recovery i yanlis hatirlamiyorsam sp flash tool ile bilgisayrdan yuklemistim ve sorunsuz şekilde açimisti indirdigin orjinal recovery dosyalarini bilgisayrda dene bi de.

c3yt

c3yt

Üye
Adamsın valla çok işime yaradı ...

• Beğen
Tepkiler: 03ramazan
OFFCENT

OFFCENT

Üye
discovery Air olumsuz :(

OFFCENT

OFFCENT

Üye
kardesim olmuyor hiç bir yontemle 5 gündur bulamadım bi çözüm discovery air in orjinal romu bile yok :(
Lütfen konuma bi bakın yardımcı olun çözelim sunu
general mobile sistem modifikasyon bölümüne bi toplanın Lütfen arkadaslar

03ramazan

03ramazan

Üye
    Konu Sahibi
kardesim olmuyor hiç bir yontemle 5 gündur ki ulamadım bi çözüm discovery air in orjinal romu bile yok :(
Lütfen konuma bi bakın yardımcı olun çözelim sunu
general mobile sistem modifikasyon bölümüne bi toplanın Lütfen arkadaslar
Kardeşim disco air kullansam araştır bulabilirdim hem de deneyerek yurtdisindakinismi neydi ki bunun elife s5.1 miydi? Oradanbulabiliriz

OFFCENT

OFFCENT

Üye
peki kardesim elinde MT6592_Android_Scatter.txt varmı
bide flash tool ile deniyicm recovery atmayı ama MT6592_Android_Scatter.txt dosyası farkedermi air modelin dede 6592 discover 2 dede mt6592

03ramazan

03ramazan

Üye
    Konu Sahibi
peki kardesim elinde MT6592_Android_Scatter.txt varmı
bide flash tool ile deniyicm recovery atmayı ama MT6592_Android_Scatter.txt dosyası farkedermi air modelin dede 6592 discover 2 dede mt6592
Sen recovery niye atacaksin ? Cwm kursan henüz cihaz yeni olduğundan rom yoktur

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Kardeşim disco air kullansam araştır bulabilirdim hem de deneyerek yurtdisindakinismi neydi ki bunun elife s5.1 miydi? Oradanbulabiliriz
kardesim sagol hakketten elife s5.1 recovery böyle yazınca cıktı sagol vallahi :) BİR UMUT :)
Sen recovery niye atacaksin ? Cwm kursan henüz cihaz yeni olduğundan rom yoktur
amacım oda degil artık rom kurmucm vazgeçtim recovery acılmıyor onu geri getirsem yeter :D

03ramazan

03ramazan

Üye
    Konu Sahibi
kardesim sagol hakketten elife s5.1 recovery böyle yazınca cıktı sagol vallahi :) BİR UMUT :)

amacım oda degil artık rom kurmucm vazgeçtim recovery acılmıyor onu geri getirsem yeter :D

cKcni-4bOtM
Buna bak hepsi var yalniz cihaz s5.5 mi s5.1 mi tam bilmiyorum ona gôre indir modelini iyi ögren telefon elinde kalmasin :D

cKcni-4bOtM
Buna bak hepsi var yalniz cihaz s5.5 mi s5.1 mi tam bilmiyorum ona gôre indir modelini iyi ögren telefon elinde kalmasin :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ver garantiye gitsin garanti kapsaminda hala uğraşma vip servisle en geç 4-5 gine elinde olur

OFFCENT

OFFCENT

Üye
onlar recovery linki vermiş ama çince gibi onu yuklesem sonra burdan cmw kursam olur heralde demi :D

Üst Alt