GM Discovery Kitkat sonrasındaki Wifi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

APKndroid

APKndroid

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery Kitkat sonrasındaki Wifi Sorunu
GM Discovery'e gelmiş olan 4.4.2 kitkat güncellemenin sonrasında wi-fi ile sıkıntılar yaşıyorum.

Wifi yi açıp modemime bağlandım. Telefonu kullandığım sürece birşey yok. Ekran 1 dk gibi kapalı durduğunda wifi açık olmasına ve modeme bağlı olmasına da rağmen internet bağlantısı olmuyor. Bazen oyun oynarken (clans of clan) ortasında bağlantı kopuyor. Yada mesaj gönderirken (whatsapp) mesaj gitmiyor. İnternete hiç girmiyo zaten.

Herhangi bir pil uygulaması yada güç tasarruf modu da açık değil.

Ancak wifi'yi kapatıp açmam lazım. Kapatıp açınca düzeliyor. Ama geçici olarak yine de bağlantı kopabiliyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Kitkat güncellemesinden sonra oldu. Bunu başka modemlerde de yapıyor yani modem ve internetim de sorun yok.

Bunun artık çözmek istiyorum ne yaptıysam olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Umarım derdimi anlamışsınızdır.

• Beğen
Tepkiler: lordmaxcake71

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Orijinal romu yükle eski romu

aniyasaa

Üye
GM Discovery'e gelmiş olan 4.4.2 kitkat güncellemenin sonrasında wi-fi ile sıkıntılar yaşıyorum.

Wifi yi açıp modemime bağlandım. Telefonu kullandığım sürece birşey yok. Ekran 1 dk gibi kapalı durduğunda wifi açık olmasına ve modeme bağlı olmasına da rağmen internet bağlantısı olmuyor. Bazen oyun oynarken (clans of clan) ortasında bağlantı kopuyor. Yada mesaj gönderirken (whatsapp) mesaj gitmiyor. İnternete hiç girmiyo zaten.

Ancak wifi'yi kapatıp açmam lazım. Kapatıp açınca düzeliyor. Ama geçici olarak yine de bağlantı kopabiliyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Kitkat güncellemesinden sonra oldu. Bunu başka modemlerde de yapıyor yani modem ve internetim de sorun yok.

Bunun artık çözmek istiyorum ne yaptıysam olmadı. Yardım ederseniz sevinirim. Umarım derdimi anlamışsınızdır.

ARKADAŞIM O SORUN BENDEDE VARDI. SORUNA ÇÖZÜM BULDUM VE SİZİNDE BU SIKINTIDAN KURTULMANIZ İÇİN GİRİŞ YAPTIM
AVG WİFİ ASİSTANT UYGULAMASINI YÜKLE PLAY STORE'DEN. UYGULAMAYI ÇALIŞTIR VE BU SORUNDAN KURTUL.

APKndroid

APKndroid

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞIM O SORUN BENDEDE VARDI. SORUNA ÇÖZÜM BULDUM VE SİZİNDE BU SIKINTIDAN KURTULMANIZ İÇİN GİRİŞ YAPTIM
AVG WİFİ ASİSTANT UYGULAMASINI YÜKLE PLAY STORE'DEN. UYGULAMAYI ÇALIŞTIR VE BU SORUNDAN KURTUL.

Çok Çok teşekkürler. Gerçekten çok sinir bozucu bir sorundu. Hemen Denecem :))))

SHS

SHS

Üye
Bende de sorun vardı bakalım uygulama işe yarayacak mı

APKndroid

APKndroid

Üye
    Konu Sahibi
Çok Çok teşekkürler. Gerçekten çok sinir bozucu bir sorundu. Hemen Denecem :))))
Dediğiniz uygulamayı yükledim. Ve sorun hala devam ediyor. VPN'yi de açmamız gerekiyor mu?
Sorun hala devam ediyor ! başka bir çözüm yok mu ?

lordmaxcake71

lordmaxcake71

Üye

Wİ-Fİ girip menü tuşundan gelişmiş tıklayıp açılan sayfada uyku sırasında Wi-Fi açık sekmesine bir bakın orası muhtemelen uyku modunda kapanmaya aktif edilmiş. Orayı her zaman olarak değiştirin sorununuz düzelecektir.

APKndroid

APKndroid

Üye
    Konu Sahibi
Wİ-Fİ girip menü tuşundan gelişmiş tıklayıp açılan sayfada uyku sırasında Wi-Fi açık sekmesine bir bakın orası muhtemelen uyku modunda kapanmaya aktif edilmiş. Orayı her zaman olarak değiştirin sorununuz düzelecektir.

Ona da baktım. "Her zaman" o zaten. :s Format mı atsam

kralberk13

kralberk13

Üye
ata bilirsin ama yedek almadıysan hepsi gider

yiğit bey

Üye
yok olmuyo evde 1 gm 4g var wifi sorunu yok 1 4.2.2 gmd var ondada sorun yok 4.4 custom romlu gmdde aynı sorunu yaşıyorum

nereye1325

Üye
Arkadaşlar ben sorunu çözdüm biraz konu hortlatmak gibi olucak ama, bende bu sorun dün bşalamıştı. GM Discovery 16GB Kitkat kullanıyorum. çözümü şu: KitKat güncellemesi ile telefonumuza "Sistem Yöneticisi" adında bir uygulama geliyor. bu uygulama bir nevi 3.parti bataya uygulaması gibi işlem görüyor tasarruf modu v.s ama ne kadar ayarlarsanız ayarlayın bir işe yaramıyor bende bu uygulamayı kaldırmaya karar verdim fakat sistem uygualması oldugu için root atarak kaldırmanız gerekli. bende sorun böyle çözüldü umarım yardımcı olmuşumdur.

Üst Alt