Gm 5 plus mi iphone 5s mi

Sponsorlu Bağlantılar

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Şaşırttı sonucta lg gibi bi dunya markasi boylr bi hata yapaliyorsa gm den de bikac ufak hata beklemek vr bunlari görmezden gelmek mumkun mu

GT-I9301Q ile uygulamasından gönderildi.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben gmd kullandım ilk patladığı zamanlarda. GPS kalitesi iyi değildi. Soket arızası vardı. Başka aklıma gelmiyor. Ondan dolayı gm pek hoşuma gitmez oldu. Senin de böyle sorunlar yaşamanı istemem Hocam. Ama şu an değişme ve gelişme oldu mu bilmiyorum

iPhone 6 İle Gönderildi

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
EyvAllah

snapdroid

snapdroid

Üye
Android olduğu için general mobil
Arkadaşım da gmd vardı. Kalite 0 dökülüyor cihaz

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Peki bisi daha sorim lg g4 ithalatçı garantili alsam sıkıntı yasar miyim

blastx

blastx

Üye
Kağıt üstünde yazılanlara çok inanma. Piyasadan senden daha çok haberim olduğu kesin bu Yaptığın yorum ile
Kimi özellik kağıt üzerinde doğru ama bir çoğu tecrübe ile sabit iPhone un yazılımsal tarafı üstündür şüphesiz ama eski yanları var batarya boyut ppi değeri vs siz telefonu yerden yere vurdunuz ben de bildiklerimi yazdım o kadar kibir e gerek yok
Peki bisi daha sorim lg g4 ithalatçı garantili alsam sıkıntı yasar miyim

Yaşarsınız
Neden bilmiyorum ama duruma birde i Phone severlerin tarafından bakmak istiyorum kamera çekimi GM den daha iyidir diye tahmin ediyorum zira bir çok 13 MP gordum sanirsin 5 MP bu da öyle çıkabilir emin değilim ram a bakarsak ios ile kiyaslNdigi için GM 3 GB ram olması ios karşında birşey ifade etmiyor ios döver ekran tarafından bakınca ekran küçük fakat küçük olduğu için ppi değeri yetiyor doygun bir görüntü var batarya bir günü zor çıkarır fakat bi bataryalı kılıf işi çözer garanti daha iyidir eee olsun okadar koca apple değil mi dizayn daha iyi kesinlikle premium hissî uyandırıyor :)

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
zencibitc

zencibitc

Üye
Lg flex 2 ye baktim da oda olmuyo acaba general mobile 5 plus icin fifa 16 nova 3 falan kasar mi ve general de dikinti olacagini söylüyorlar ama bana kalirsa sonuçta arkasinda google var ve arayiz saf android uabi discovery launcher kullanilmafigi icin ven pek sikinti olacağını düşünmuyorum siz ne dersiniz

saf android süper olur ama işlemci orta seviye olduğu için şahsen biraz kararsızım ama keyif olarak kesinlikle gm5 ekranı büyük.

mterzy

mterzy

Üye
sonuçta gm nin arkasında google yok google kendisi bir ürün ürettirirse arkasında olur ki oda çinde kaynağı çinli bir firma olan telefonu al getir bana damgamı vurup satayım demez gm ürünlerinde sorun yaşama olasılığın yüksek :)

Arkasında Google olmadığı çıkarımı biraz hatalı gözüküyor.
Nexus projesini orta segment telefonlara uyarlayan Google şuan Android One projesinde General Mobile üzerinden yalın Android çıkarıyor.

O telefonun gelecek Android N güncellemesini de öncelikli alacakların arasında olduğunu düşünürsek. Bence GM 5+'ı küçük görmemek gerekir.
Bu 2 telefonu kıyaslamak hiç olmamış. Gm nedir ya Donanım desen kötü, yazılım desen kötü, destek desen yok, satarken bedavaya gider. Kasma donma bilmem ne açısından zaten apple bu konuda kendini ispatlamış. Sonuç Apaçık ortada

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak
16gb'lık bir cihaz almaktansa mevcut cihazını kullansın değerli kardeşimiz :)
Şimdi geçmiş projelerle Android One projelerini bir tutmak bence çok realist bir yaklaşım olacağı inancında değilim.

Şöyle ki bu firma 2.Android One Cihazını çıkarttı ve Tavsiye edilebilir cihazdır.
He şunu dersen katılırım IOS & Android iki farklı platform karşılaştırılmaz. Saygı duyarım.

5s model olarak 3 üst modeli bulunan cihaz olduğunda ben tercih etmem.
Android One proje telefonu olduğundan yalın android ile mevcut işlemciyi çok kastırmayacak ve oyun performansı bence güzel olacaktır.

Şuna da katılıyorum Apple ürünleri çeyrek altın gibidir değer kaybetmez ancak 5s'i satarken piyasa da iphone 7s olursa o 5s'te para etmez. Bugün için çok mantıklı yatırım olmaz diye düşündüm.

snapdroid

snapdroid

Üye
Çeyrek altın eminmisin? İphone 5 n11 de 999 tl hadi benden de 1 tl toplam 1000tl oldu.
Bu arada s5 1200 tl bence o cihaz o fiyata tambi f/p cihazı

mterzy

mterzy

Üye
Çeyrek altın eminmisin? İphone 5 n11 de 999 tl hadi benden de 1 tl toplam 1000tl oldu.
Bu arada s5 1200 tl bence o cihaz o fiyata tambi f/p cihazı

Evet çeyrek altın bahsettiğimiz cihaz 5s , 5 değil
Bu cihazın piyasaya çıkış tarihi 20 Eylül 2013
2,5 sene önce çıkan kaç tane android cihaz var ki fiyatı 1000 TL altına düşmesin. Yada piyasadan kalkmasın.

Analiz yaparken bu modelin üzerine kaç tane seri geldi bunu da eklemeli

s5 Nisan 2014 çıkışlı bir cihaz ve tam 2 seneyi devirmiş.
IOS kullanmaya alışık insan s5 yerine 5s i tercih etmesi kadar doğal bir şey yoktur.

Ya da şöyle izah edeyim;
1.2 arka 8 mp ön kameraya sahip kaç tane android cihaz bu fiyatla şuan satılabiliyor. Bırakın 2.5 seneyi cihaz bu özelliklerle yeni çıksa 700 Bandını geçemez.

Bu yüzden altın değerinde ve günün koşullarına göre android cihazlara nispeten daha az düşmektedir.

Hatta s5 lerde artırılabilir hafıza varken apple modellerinde hafıza kartının olmadığını biliyorum.

Bu kadar handikaplı durumlar mevcut ancak fiyatlar kafa kafaya sayılabilir.

snapdroid

snapdroid

Üye
5s şuan 1300tl ye var. Ben yanlış anlamadıysam siz iphone değer kaybetmez diyorsunuz. Bende öyle olduğunu deiginiz için direk 5 i söyledim. Hatta 5 e baktım tekrardan 750 ye bile var. Bide soruyu soran kişi tercihen ios mu yoksa android mi istiyo bilmiyorum. Vede s5 bana 5s ve gmd den daha mantıklı geliyor. 2.5 seneyi devirip halen üretilen android cihaz da var. 6 ay sonrada s5 2.5 yaşına girip yoluna 5s gibi devam edecek. Çok uzattım ama 5s ios 10 almayacak felan diyorlar. S5 android 6 yı aldı 7 yide cyanogenmod felan çıkarır

• Beğen
franklinda

franklinda

Üye
Gm Nexus projesinde olması sıfırdan telefon üretip sattığı anlamına gelmesin yıllardır işin içindeyim ürünü çinden alır damga basar satar bende bu işin içindeyim diyen varsa bir açıklasın gelen yedek parçanın kimin üretimi olduğunu bu en basit örneği ayrıca bu günlerde motorola lansman yapacak lenovoda yeni ürünlere kavuşacak bu yolla istediğin fiyat aralığında olacak az beklersen alırsın pişmanda olmazsın donanım olarak iyi bir ürüne sahip olursun :)

• Beğen
blastx

blastx

Üye
Konu almış yürümüş arkadaşın kafası dahada karismistir allah yardımcısı olsun

• Beğen
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
gm 5 plus al. yalın android olduğundan fazla kasma olmaz.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar eyvallah ama cogu kisin dedigi gibi general mobile in korinik sorunlarından korkuyorum acikcasi bi baska telefonla gelicem ama kusura bakmayin peki lg g4 ithalatçı alsam ne kadar mantikli bi is yapmış olurum. İthalatçı olması sıkıntı cikarir mi. Teşekkürler

interka

interka

Üye
ithalatçı garantilide garanti servisini araştırın bende lg g2 ithalatcı garantili aldım 2 defada servise yolladım herhangi bir sorun yaşamadım. Delta servis garantiliydi benim telefon.

franklindanin önerdiklerine bakma anlamaz o telefondan :D

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Peki delta servis veya evo servis olsa.. Nasil olur

interka

interka

Üye
evo servisi bilmiyorum ama delta servis ile bir sorun yaşamadım ben. ekran donma yapıyordu servise yolladım 1 hafta içinde ekranı değiştirip yolladılar. en son garantinin bitmesine 2 ay kala yine yolladım ekran donuyor dedim yine değiştirdiler üstüne bataryayıda yenilemişler

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Saol