Gm 5 plus mi iphone 5s mi

Sponsorlu Bağlantılar

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Gm 5 plus mi iphone 5s mi
Beyler daha oncede olusturdugum konu param var ama hata yapmaktan korkuyorum 1 hafta daha sizden mesaj beklicem lutfen yorum yapiniz. Bu iki telefondan hangisi
Oyun oynayan biriyim perfonmans onemli özellikle oyun konusunda onerileriniz onemli

GT-I9301Q ile uygulamasından gönderildi.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
İkisininde Senin İçin + ve - yönleri var .
Apple alırsan ekran küçük olucak ve jailbreak yapmadığın sürece oyunu para ile alman gerekecek .
5s güzel bi cihaz performans olarak çok yüksek donma kasma yaşamazsın .
gm5 ise ekranı büyük oyun için daha iyi ama ondada kasma ve donmayı yaşarsın .
Satmak istediğinde çerez parasına gider .
apple Daha ağır basıyor benim gözümde .

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah ozaman sana kalirsa gm 5 plus kasar dogru muyum

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
General Mobile ın Serisinde Genel olarak fabrikasyon sorunlar çıkıyor kamera pembeleşmesi donma ısınma ölü pixel bence apple al başın ağrımasın

• Beğen
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
EyvAllah

franklinda

franklinda

Üye
sadece iki model ile sınırlı tutuyorsan apple almanı öneririm pişman olmaktan iyidir :)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence 5S Filan Gereksiz BU Saatten Sonra 4" Ekran 8 Mp Kamera Ne Bileyim

• Beğen
Tepkiler: snapdroid ve ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Tesskeurler simdi sunu belirmek isterim fazla fazla oyun oynayan biriyim iphone alirsam oyunlarda kasma yasamayacagimi biliyorum ama ekran kucuk bi de iphone 5s en fazla 10.0 da sikintisiz yasatr önerilerinizi bekliyorum

franklinda

franklinda

Üye
Xiaomi Mi 4 bul istersen yada zenfone 2 de işini görecektir ki laser modeli ile 6.0 gelmeye başladı asus telefonlara :)

ayrıca bir çok model var bu sınıfta oyun için kullanabileceğin inceleme yapmanı öneririm kendini iki seçenekle sınırlama :cool

Son düzenleme:
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Asus düşünmüyorum yinedr saol

franklinda

franklinda

Üye
farklı marka model ürünler var asus şart değil :)
Xiaomi Mi 4 bin lira altı fiyatlara denk gelmişti bana bulma şansın var özellik olarakta gayet iyi :)

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Farkli degilde lenovoyu p1 icin ne dersin

franklinda

franklinda

Üye
gayet makul bir ürün alınabilir bence bende selfie var donanım olarak tek fazlası parmak izi okuyucu genelde aynılar ama çok akıcı bir telefon yalnız oyun için snapdragon 800 serisi bir işlemci öneririm minimum daha performanslı olacaktır en yeni oyunlarda :)

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Sen mi kullaniyosun lenovo p1 i

franklinda

franklinda

Üye
bende asus zenfone selfie var donanım aynı tek fark parmak izi okuyucu bendeki telefon ile ama bir kaç kullanan arkadaşım var gayet akıcı oda benim telefonda ama dediğim gibi oyun için snapdragon 800 üstü işlemci şart lg g flex serisini bir incele istersen g flex 2 de snapdragon 810 işlemci olması lazım :)

• Beğen
Tepkiler: zemcom
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Lg flex 2 ye baktim da oda olmuyo acaba general mobile 5 plus icin fifa 16 nova 3 falan kasar mi ve general de dikinti olacagini söylüyorlar ama bana kalirsa sonuçta arkasinda google var ve arayiz saf android uabi discovery launcher kullanilmafigi icin ven pek sikinti olacağını düşünmuyorum siz ne dersiniz

franklinda

franklinda

Üye
sonuçta gm nin arkasında google yok google kendisi bir ürün ürettirirse arkasında olur ki oda çinde kaynağı çinli bir firma olan telefonu al getir bana damgamı vurup satayım demez gm ürünlerinde sorun yaşama olasılığın yüksek :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Anladım

franklinda

franklinda

Üye
alacağın üründe marka güvenilirliği olmalı ve işlemci yeni nesil olmalı mutlaka :)

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Ozellikle iphone ve gm5 plus arasinda yogunlastigimi söyleyebilirim sanki ikisinde arti ve eksi yonlerini bulup bi ustunluk kurcam ama 1000-1300 arasi onerebikceginiz tel varsa buyrun