GM 5 PLUS İÇİN KULAKLIK TAVSİYESİ

Sponsorlu Bağlantılar

Mysterious57

Mysterious57

Üye
    Konu Sahibi
GM 5 PLUS İÇİN KULAKLIK TAVSİYESİ
Arkadaşlar selam herkese, konudan da anlıycağınız üzere GM 5 PLUS cihazım var. Kendi orjinal kulaklıkları çalışıyor sorunsuz bir şekilde fakat, ses kalitesi bana göre çok kötü. Herneyse benim önceki telefonumda (LENOVO VİBE P1) kullandığım mikrofonlu JBL T100A kulaklığım bu cihazda fantastik sorunlar çıkartıyor. Mesela 3.5 mm jack takılı ve spotify dan şarkı dinlerken jack'ı sağa çok hafif bi şekilde ittiriyorum şarkı değişiyor, arkaya ittiriyorum play/pause fonksiyonu oluyor kısacası cebimde müzik dinleyerek yürüyemiyorum.

Bikaç yerde görmüştüm general mobile telefonların 3.5 mm jack girişi diğer telefonlardan farklılık gösteriyomuş ve ondan olabilirmiş.
Sennheiser cx200 street II yi alsam sorun yaşarmıyım acaba yardımcı olanınız varsa lütfen cevaplayın. iyi günler

MEHMET NOKİA 701

Üye
Aynı şekilde benimde o sorun var...
Kendi kulaklık sesini beğeniyorum...
Samsung kulaklık kullanıyorum...
Ve çok hassas bir şekilde kulaklık yerinden sağa sola oynayınca müziği değiştiriyor durduruyor..

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

Mysterious57

Mysterious57

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım başka bu problemi yaşayan yok..

Buğra

Buğra

Admin
Kulaklık girişi farklı yapıda olduğu için kulaklık alırken denemeden almayın derim.
Ben memnunum şahsen orj kulaklıktan custom rom kullandığım için yaptığım EQ ayarları ile çok kaliteli sesler alıyorum.

Mysterious57

Mysterious57

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık girişi farklı yapıda olduğu için kulaklık alırken denemeden almayın derim.
Ben memnunum şahsen orj kulaklıktan custom rom kullandığım için yaptığım EQ ayarları ile çok kaliteli sesler alıyorum.
Ben aliexpress den $30/ ₺90 TL ye Astrotec Am-800 mikrofonsuz kulaklık sipariş ettim bakalım ne çıkacak. Çünkü mikrofonlularda yapıyor bahsettiğim sıkıntıyı.
Astrotec Am-800
Style: in-ear
Max. Frequency: 8-25000 Hz
Empedance: 16 ohm
Sensitivity: 112 db (orası iyi benim için)
Line length: 1.2 m (120cm)
Vocalism princible: Dynamic
Connectors: 3.5 mm AUX (none microphone)

Bu şekilde. Özelliklerini okuyarak bilgilendirme yapınız.

+Ayrıca ben spotify kullanıyorum EQ ayarı ile sesi güzelleştirme yapabiliyorum ama bu kez db dusuk kaldığı için ses seviyesi yeterli gelmiyor.

sefket66

sefket66

Üye
Sony kulak içi kulaklık seti uyuyor ama mikrafonsuz uçak bende gm5 plus kullanıcısının Samsung kulaklık aldım mikrafonsuz tam uyum saglamadi