Telefon Tavsiyesi GM 5 Plus almalımıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

AykutKacar03

Üye
    Konu Sahibi
GM 5 Plus almalımıyım ?
GM 5 Plus almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlarımın şu sorunları var sizde de var mı bu sorunlar .

• Cihazın aşırı ısınması
  • Şarj soketinin ve kablosunun bozulması
  • Hoparlörün de bulunan ses seviyesinin düşük olması

Bu sorunlar olmasına rağmen tavsiye edermisiniz ?

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Siyah olanını aldım 1 aydır kullanıyorum, tasarımı iyi 2. Parti cihazlarda sorunlar çözülmüş, sesi ve kamerası önceki cihazıma göre kötü (discovery 2+) , pil 1 günü çıkarıyor bende, soket arızası yok şimdilik.Tavsiye ederim

Buğra

Buğra

Admin
Tavsiye etmem. Onun yerine xiaomi mi5 almalısınız o fiyata ondan iyi f/p cihazı yok :)

Aşırı ısınma sorunu var bende bu kış ayında bile whatsapp tarayıcı ile sadece cihaz bayağı ısınabiliyor.
Pil konusunda biz çok uğraştık işlemci yönetimi düzenleme işlemci hızı düşürme ve çekirdek kapatma denedik ama pile fayda görmedik çünkü gm çok kalitesiz bir pil kullanmış bu cihazda.

Kamera olarak ön kamera memnun eder fakat ön kamera flaşı kötü çok patlama yapabiliyor. Arka kamera günü kurtaracak cinsten.

Onun haricinde yazılım için alınır sadece saf android ve android 8 de alacak seneye zaten.

Ama dediğim gibi o fiyata xiaomi mi5 bakın derim.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Xmiomi Mi5 de garanti sıkıntısı var yoksa alırdım

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
xiaomi mi5 de garanti sıkıntısı var 5plusun garantisi iyi fakat 5 plusu düzgün kullanmaz isen sorunlar doğurabilir

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
ne gibi garanti sıkıntısı var ?
delta garantili mi5 alacaksınız :)
en iyi paralel teknik servislerden bir tanesi delta :)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 5 Plus tavsiye ederim 6 Aydır kullanıyorum ilk kullandigimda isiniyordu ama bu sorun yazılımsal olduğu için bir kaç guncellemede tamamen ısınma sorunu ortadan kalktı Bu fiyata Tamamen Saf Android ve Android'in en yenisini hiç Bir yerde bulamazsiniz.
Şarj soketi arızası falan da şehir efsanesi ne alakası var Şarj soketi falan Tek farkı USB Type C mevcut bu da yeni nesil bir teknoloji bir kaç yıl Sonra tüm cihazlar Type C'ye geçecek onun haricinde yaygın olmasa bile zaten GM size ayrı bir Alternatif de sunuyor kutu içeriğinden cikan Micro USB'yi Type C'ye çeviren bir aparat mevcut.
Seçim sizin bir kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Üst Alt