GM 5 Çift Çıklama Ekran Açma Özelliği Varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Steam.pL

Üye
    Konu Sahibi
GM 5 Çift Çıklama Ekran Açma Özelliği Varmı
Selamın Aleyküm Kolay Gelsin Bugun kendime gm 5 plus aldım ve asuslarda lg lerde olduğu gibi çift tıkla açıp kapatma özelliği varmı bilmediğim için size sorma gereği duydum acaba telefonun ekranını çift tıkla açıp kapama özelliği varmıdır ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar ..

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Selamın Aleyküm Kolay Gelsin Bugun kendime gm 5 plus aldım ve asuslarda lg lerde olduğu gibi çift tıkla açıp kapatma özelliği varmı bilmediğim için size sorma gereği duydum acaba telefonun ekranını çift tıkla açıp kapama özelliği varmıdır ?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar ..

kardeş öncelikle yanlış anlama ama bu tarz gereksiz konular pek hoş olmuyor ( benim kendi düşüncem ) öncelikle 2 dk ayarlara bakarsan böyle bir ayarın olmadığını göreceksin 2. da aratarak da bunu bulabilirdin 3. ve en basiti çift tıklayıp açılıp açılmadığına bakabilirdin sorunun cevabına gelirsek HAYIR YOK

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kardeş öncelikle yanlış anlama ama bu tarz gereksiz konular pek hoş olmuyor ( benim kendi düşüncem ) öncelikle 2 dk ayarlara bakarsan böyle bir ayarın olmadığını göreceksin 2. da aratarak da bunu bulabilirdin 3. ve en basiti çift tıklayıp açılıp açılmadığına bakabilirdin sorunun cevabına gelirsek HAYIR YOK
Bunu sormasında bir mahsur yoktur sorabilir, belki bir yöntemle yapılabiliniyordur onu söyleyen olabilir belki program vardır paylaşılır, bu durumda sadece bilgin yok ise "bilgim yoktur" denilir.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bunu sormasında bir mahsur yoktur sorabilir, belki bir yöntemle yapılabiliniyordur onu söyleyen olabilir belki program vardır paylaşılır, bu durumda sadece bilgin yok ise "bilgim yoktur" denilir.

hocam burda cevap beklemek yerine GOOGLE da 10 sn lik bir arqaştırma ile çözülebilecek bir şey demek istediğim bu...

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Tavsiye edeceğiniz böyle bir uygulama varsa söyleyebilir misiniz ? hoş olur

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
nova launcher kullanıyorsanız paralı sürümünü kapatma varda açmak için donanım yoluyla açılıyor sanırım

furyzer0

furyzer0

Üye
Çift tık ile açmak için kernel düzeyinde kodları değiştirmek gerekir(güç tüketimi vb. sorunlardan dolayı) uygulama ile yapılacak iş değil ya

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

forever_zest

Üye
Arkadaslar eger boyle seyleri google hallediliyorsa sitemizin amaci nedir. Maxicep her konuda yardimci olmaya hazir olmalidir.

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Kapatmak için Nova Launcher kullanıyorum açmak için de Smart Screen On Off Auto kullanıyorum ama sadece sensör ile açabiliyorum

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Tavsiye edeceğiniz böyle bir uygulama varsa söyleyebilir misiniz ? hoş olur

ROM veya Kernel denemelisin ayrıca bu tarz bir uygulama hatırlıyorum ama ismini hatırlamıyorum ayrıca çalışma şekli de pek hoş değildi ekranı kapattığında gerçekten kapatmak yerine siyah bir perde indirip kapatmış gibi gösteriyordu ama ekran sürekli açık kalıyordu

Üst Alt