GM 4G LTE SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
    Konu Sahibi
GM 4G LTE SORUNU
Arkadaşlar telefonda LTE seçmeme rağmen 4.5G ye gecmiyor 3G bağlantısı devam ediyor sorun ne olabilir??

boran9999

boran9999

Üye
Arkadaşlar telefonda LTE seçmeme rağmen 4.5G ye gecmiyor 3G bağlantısı devam ediyor sorun ne olabilir??

Bulunduğunuz yerle ilgili bir sorun olabilir farklı bir cihazla deneme yaptınızmı? Eğer farklı bir cihaz lte bağlantısı yapıyor ise oreatörden yardım alabilirsiniz.

kralberk13

kralberk13

Üye
bencede bölgeyle lte yazıyor 4.5 g yazmıyor hatta 3g bile yazdığı oluyo bölgeyle ilgili

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
    Konu Sahibi
3G yaziyor arada bi LTE oluyor sözde turkiyenin her yerinde cekecekmis

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oparatör Sitesinden Giriş Yapıp Sorgulat

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
Sorunun cevabı hakkında bir bilgim yok ama ben de sana bir soru sormak istiyorum sim kartını değiştirip ayarları öyle mi yaptın yoksa esi kullandığın sim kartı ile mi ayarları yaptın ?

4G yi kullanabilmek için kesinlikle yeni sim kartı almamız gerekiyor mu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sorunun cevabı hakkında bir bilgim yok ama ben de sana bir soru sormak istiyorum sim kartını değiştirip ayarları öyle mi yaptın yoksa esi kullandığın sim kartı ile mi ayarları yaptın ?

Oparatörünün Sitesinden Giriş Yap Numaran İle Zaten Cihazinın ve SIMının Ne Durumda Olduğunu Öğrenebiliyorsun

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
Oparatörünün Sitesinden Giriş Yap Numaran İle Zaten Cihazinın ve SIMının Ne Durumda Olduğunu Öğrenebiliyorsun
şimdi operatörün sitesine giriş yaptım da keşke operatör de senin kadar açıklayıcı olabilse :) ,

3G destekliyor yazıyor altta da 4,5G desteklemiyor yazıyor e ben 4,5Gyi desteklemediğini zaten biliyorum benim öğrenmek istediğim şey telefon ayarlarından LTE ' yi seçsem 4G yi kullanabilir miyim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
şimdi operatörün sitesine giriş yaptım da keşke operatör de senin kadar açıklayıcı olabilse :) ,

3G destekliyor yazıyor altta da 4,5G desteklemiyor yazıyor e ben 4,5Gyi desteklemediğini zaten biliyorum benim öğrenmek istediğim şey telefon ayarlarından LTE ' yi seçsem 4G yi kullanabilir miyim
Desteklemiyor Diyorsa Kullanamazsın Tabi Telefon İçin Diyorsa SIM İçin Diyorsa Değiştirirsin Kullanırsın Tabiyki

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
    Konu Sahibi

Sim kartta bi sorun yok değiştirip yenisini aldım telefon zaten destekliyor
bi çoğu 4.5Gde istenilen hızlara ulaştığını söylüyor 75 & 90 & 115Mbit görenler var daha biz tanışamadık ..

bydadaloglu

Üye
Bende GM 4G kullanıyorum daha ilk gunden Turkcell de 4G yi gordum hatta zaman zaman yaptığım hiz testinde 110 mb kadar ciktim. Eğer sim kartin uyumlu ise muhtemelen bulunduğun bölgede 4.5 g yoktur

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi