GittiGidiyor Üye Girişi Yapamıyorum Çözülmedi Sorunum

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
GittiGidiyor Üye Girişi Yapamıyorum Çözülmedi Sorunum
Ben

Üye girişi yapmak istediğimde giriş yapmıyor üyeliğim eski sürekli alışveriş yaptığım üyelik ama hata veriyor.

Geçersiz Kullanıcı adı ve/veya Şifre. Lütfen bilgilerinizi kontrol ediniz. Bu e-posta ile kayıtlı olan kullanıcının üyeliği kapatılmış. Lütfen yeni bir e-posta deneyin.

Yardım merkezine yazdım müşteri hizmetleri ile görüştüm sorunum hala çözülmedi.

-------

GittiGidiyor Temsilcisi

Değerli kullanıcımız,

Üyeliğiniz, farklı kullanıcılar tarafından kullanılmak istenmiş ancak güvenlik kriterlerimiz bu duruma izin vermemiştir. Herhangi bir risk almamak için yine de üyeliğinize müdahalede bulunduk. Farklı bir e-posta adresiyle yeni bir üyelik açarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Herhangi bir sorun halinde linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır.

Saygılarımızla,

---------

Ben

Telefon ve mail adresim üzerinden hesabımı doğrulayıp üyeliğimi bana tekrar vermeniz gerekir hesabı kapatmanız değil bana hiçbir şekilde bu konu hakkında bilgi vermeyip hasabımı nasıl kapatıyorsunuz bunu da anlamış değilim ben hesabıma giremeyip sizinle uzun uğraşlar sonucu iletişime geçip öğreniyorum bu durumu. Kurumsal bir firma olarak yakışmadı size.

Bu kadar ugraşmamım sebebide kapatılan hesabım üzerinden yaptığım alışverişteki üründen tekrar alacaktım hangi satıcıdan aldığımı bilmediğim için bana özel-siparişler bölümüne bakmam lazımdı ama sayenizde hesabıma giremediğim için bakıpta alamadım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kendilerince bir önlem almışlar bence bu doğru bir yaptırım olmuş sonuçta sizin ne düşünerek bu işlemleri yaptığınızı bilemezler ama hesap üzerinde farklı girişler olduğunu görünce şüpheli bir durum algılamışlar. Bu durumda yardım merkezi ile sürekli iletişimde olarak durumunuzu daha ayrıntılı anlatırsanız bu şüpheli gibi gözüken girişleri açıklarsanız hesap için yardım edebilirler sanırım.

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Kendilerince bir önlem almışlar bence bu doğru bir yaptırım olmuş sonuçta sizin ne düşünerek bu işlemleri yaptığınızı bilemezler ama hesap üzerinde farklı girişler olduğunu görünce şüpheli bir durum algılamışlar. Bu durumda yardım merkezi ile sürekli iletişimde olarak durumunuzu daha ayrıntılı anlatırsanız bu şüpheli gibi gözüken girişleri açıklarsanız hesap için yardım edebilirler sanırım.

Bence dogru bir karar deyil google veya bankalar ne yapıyor maıl dogrulama kodu gonderıyor ne yapıyor arıyor ne yapıyor tel noya şifre gönderiyor ne yapıyor maıl atıyor sizmisiniz diye soruyor hiçbir şekilde giriş yapmadım yanlış şifre girmedim hesabımda hiçbir şekilde farlı anlamlarda oynama yapmadım lazım oldu gireyım dedim giremedim ve bana bilgi dahi verlmedi çokmu lazım yok sadece herkez görsün diye açtım konuyu.

Örnek : Diyelim bu hesapta puan birikti birsürü aldım verdim veya birşeyler kazandım hepsi uçtu yazık deyilmi yeni üyelik açın diyorlar ben bılmıyorum sanki ne olacak kazandıklarım peki.

Yardım merkezi yardımcı olmuyorki kestirip attı kurumsal bir firmaya yakışıyormu ilk önce bana ulaşmaları lazım bu konuda bilgi verilmesi lazım vermediler rastgele ögrendim bu konuyu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Doğru bir hareket derken hesap üzerinde gördükleri şüpheli algılanan durum sebebiyle gelen cevaba istinaden bende onlarla çalışmıyorum sizi de tanımıyorum siz birşey yapmış olabilirsiniz yada onların algıladığı başka birşeydi. Birden çok sebep var onlar ulaşmamışlarsa siz ısrarla bu hesabın durumu nedir diye çok kez sorabilirsiniz, bundan sonraki süreciniz bu olabilir başka bir fikir aklıma gelmedi.

Üst Alt