Telefon Tavsiyesi General Mobile Discovery II

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Apple ayrı bir dünya hocam. Yani Android de kullandım az çok IOS da ama IOS hoşuma gidiyor. Kaliteli yani. Bu arada bütün videolarda General Mobile Discovery 2'den 2 Ghz bahsediliyor ve alışveriş sitelerinde de açıklama olarak yine 2 Ghz yazmışlar. Yani Türkiye'deki de 2 Ghz olur gibime geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Apple ayrı bir dünya hocam. Yani Android de kullandım az çok IOS da ama IOS hoşuma gidiyor. Kaliteli yani. Bu arada bütün videolarda General Mobile Discovery 2'den 2 Ghz bahsediliyor ve alışveriş sitelerinde de açıklama olarak yine 2 Ghz yazmışlar. Yani Türkiye'deki de 2 Ghz olur gibime geliyor.

zaten öle olacak içindeki işlemci MediaTek' in Qualcomm a kafa tuttuğu dünyanın ilk gerçek 8 çekirdekli işlemcisi MT6592T ( Model kodunu tam hatırlamıyorum ) 2.0 GHs saat hızında çalışıyor işlemcisi güzel ama MediaTek yani sonuçta şu an Türkiye piyasasındaki Kore malı diye tabir ettiğimiz tüm cihazların işlemcisi MediaTek

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
zaten öle olacak içindeki işlemci MediaTek' in Qualcomm a kafa tuttuğu dünyanın ilk gerçek 8 çekirdekli işlemcisi MT6592T ( Model kodunu tam hatırlamıyorum ) 2.0 GHs saat hızında çalışıyor işlemcisi güzel ama MediaTek yani sonuçta şu an Türkiye piyasasındaki Kore malı diye tabir ettiğimiz tüm cihazların işlemcisi MediaTek
Yani almaya değmez mi ? Bildiğim kadarıyla MediaTek kötü değildi.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Yani almaya değmez mi ? Bildiğim kadarıyla MediaTek kötü değildi.

Onun yerine HTC M7 gözüm kapalı alırım ancak yinede alınmaz değil şu an o özelliklere o fiyata Türkiye de ki sayılı telefonlardan

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Onun yerine HTC M7 gözüm kapalı alırım ancak yinede alınmaz değil şu an o özelliklere o fiyata Türkiye de ki sayılı telefonlardan
Aynen hocam şuan içimde bi heves var. Almak istiyorum açıkçası ama biraz şüphelendim. İşlemcisi sıkıntı olur mu acaba ?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Aynen hocam şuan içimde bi heves var. Almak istiyorum açıkçası ama biraz şüphelendim. İşlemcisi sıkıntı olur mu acaba ?

Rahat ol sana sıkıntı çıkarmaz RAM kurtarır seni merak etme ama yinede M7 yi düşün derim

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
ANIL

ANIL

Admin
Discovery II 2GHz saat hızında çalışıyor. 1.6GHz olan Asus'un Zenfone 6 modeli arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

hevesle iş yapma pişman olursun ben bi ara heves yaptım Xperia U alacaktım teknosa'da görünce iğrendim sonrada bi daha hevesle iş yapmadım :) :) :)

Buğra

Buğra

Admin
Discovery 2

MTK6592T model bir işlemci barındırıyor 2ghz hızında 8 çekirdek
2gb ram
Full HD ekranı var

• Beğen
Tepkiler: Dede ve ghstr
enterneoll

enterneoll

Üye
16 çekirdeklide olsa mediatek tercih etmem

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Discovery II 2GHz saat hızında çalışıyor. 1.6GHz olan Asus'un Zenfone 6 modeli arkadaşlar.
Hocam sizce nasıl iyi mi ? Yani işlemcisine kötü yorum yapıyorlar. Sizin görüşünüz nedir hocam ?

007wolverine

007wolverine

Üye
Discovery de = yazıp mesaj atarsan telefon yeniden başlıyordu :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Hocam sizce nasıl iyi mi ? Yani işlemcisine kötü yorum yapıyorlar. Sizin görüşünüz nedir hocam ?

bence islemci guzel ancak zaman icinde @kavr in dedigi gibi bir hata bulunursa o kotu olur ancak bunda oyle bi sorun cikacagini zannetmem MediaTek bu kadar iddali ise ince eliyip sık dokumustur

@kavr dostum o hata guncelleme ile kapatildi ;) ;) ;)

007wolverine

007wolverine

Üye
bence islemci guzel ancak zaman icinde @kavr in dedigi gibi bir hata bulunursa o kotu olur ancak bunda oyle bi sorun cikacagini zannetmem MediaTek bu kadar iddali ise ince eliyip sık dokumustur

@kavr dostum o hata guncelleme ile kapatildi ;) ;) ;)
evet giderildi

Üst Alt