Tavsiye General Mobile Discovery Elite

Sponsorlu Bağlantılar

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Elite
Arkadaşlar 1 gün önce tavsiye konusu açmıştım 1000 tl civari bütcemiz var sevgilim görüntüsünü çok beğendi illaki elite olsun illlaki elite olsun diyor ben diyorumki ya g2 yada z1 alalım diyorum ama z1 de ısrarcıyım çünkü malzeme kalitesi falan güzel ya bu elite dandik telefon değilmi allah aşkına daha soket için 50 tl isteyen bir markanın neyine güveneyim ben ? Elite gelmeden önce çok konuşuldu en iyi telefon olcak diye özellikleri iyi fakat güvenemiyorum sevgilim çok düşüp kırıyor dayanıklı telefon olduğunu zannetmiyorum helede durduk yere problem çıkarcak bir telefon markası sanki yardım edin arkadaşlar lütfen

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
buradan bizim birşey yapmamız çok zor :) elite kullanıcısı bulup karşılaştırırsan belki fikri değişir

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
buradan bizim birşey yapmamız çok zor :) elite kullanıcısı bulup karşılaştırırsan belki fikri değişir
Hocam bakmış kullanıcılarınada çok iyi diyor bana kalsa z1 aldırtcam sizin tavsiyeniz varmıdır ?

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
z1 iyi bir cihaz hala alınabilir bence ve özellik bakımından da karşılıyorsa, siz kötü örneklerini bulmaya çalışın ama normal bir kullanıcı ise o telefonda yetebilir tabi karar sizin :)

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
z1 iyi bir cihaz hala alınabilir bence ve özellik bakımından da karşılıyorsa, siz kötü örneklerini bulmaya çalışın ama normal bir kullanıcı ise o telefonda yetebilir tabi karar sizin :)
Tamam teşekkür ederim ya biraz parayı zor buldu almışken kaliteli alalım diyorum inatla general diyor paraya yazık z1 en azından malzeme kalitesi güzel bendede z2 var gayet memnunum gidipte ne olacağı belli olmayan bir telefon almakta istemiyorum sizde eliteye kötü diyorsanız kesinlikle aldırtmam teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tamam teşekkür ederim ya biraz parayı zor buldu almışken kaliteli alalım diyorum inatla general diyor paraya yazık z1 en azından malzeme kalitesi güzel bendede z2 var gayet memnunum gidipte ne olacağı belli olmayan bir telefon almakta istemiyorum sizde eliteye kötü diyorsanız kesinlikle aldırtmam teşekkür ederim.
kötü demem de ki sebep z1 karşısında iyi olmayışı, hemde dediğiniz gibi biraz da kalite farkı, iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: cdgfo567
byAndroid

byAndroid

Üye
Z1 çok mu iyi anlamıyorum o kadar para veriyorsun ekran milattan kalma kasa cam düştüğü an çatlar her tarafı. Elite yada g2 önceki konuda firkrimi belirttim ama z1 kafaya takılmış sizin birkere

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Z1 çok mu iyi anlamıyorum o kadar para veriyorsun ekran milattan kalma kasa cam düştüğü an çatlar her tarafı. Elite yada g2 önceki konuda firkrimi belirttim ama z1 kafaya takılmış sizin birkere
Kardeşim ne milattan kalmasından bahsediyorsun daha birkaç gün önce gidip baktım sen öyle dedikten sonra o kadarda abartılacak kadar lanet bir ekranı yok görende 360p ekran sanar ya kardeşim sony kötülemessen sevinirim xperia z kullanan arkadaşım bile vardı onun ekranı bile kötü değildi abartmayalım bazı şeyleri gerçekten zar zor telefon alcak olupta buraya tavsiye için konu açanlar var parasını çer çöpe yedirmiş olursun Z1 varken G2 alınmaz bence GMD elitede alınmaz çünkü blue diye amerikan firması yapıyor. Mesela sen her zaman yörsan peynir yiyiyorsun diyelim türkiyeye yeni bir firma geliyor diyelim ki adıda XXX olsun bazıları diyorki iyi bazıları kötü yani %50 sen gidipte riske atarmısın herzaman yediğin peynirden tabikide hayır mantıklı olalım lütfen

byAndroid

byAndroid

Üye
G2, s4, elite ekranıyla yan yana baktın mı hiç? G2 neden kötü z1 den bi yazar mısın? G2 fark atar be z1 e

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Güzel kardeşim sen ekranla kafanı yemişsin bak G3 neden kötü bir telefon bunu biliyormusun sırf 4K ekranından dolayı neden sarj çok yiyiyor. G2 işlemcisi ile Z1 aynı.Geriye kaldı kamera ses kalitesi ve malzeme kalitesi kaldı resmen eşit telefonlar diyebiliriz ama işin içine kamera ses(müzik deneyimi) ve malzeme kalitesi girince işler değişiyor ben malzeme kalitesi taraftarıyım zaten sony'nin sunduğu müzik deneyiminden söz bile etmiyorum kameraya gelince zaten bütün kameraları sony üretiyor bunun için herzaman z1 tercih ederim ben olsaydım ama genede LG G2 de fena telefon değil tabikide asla kötülemem adı üstünde LG evde bile televizyonun markası LG neden çünkü ekranı mükemmel derecede canlı gösteriyor tabi ekran diyipte diğerlerini kenara atarsan çok şey kaybedersin benden demesi bu arada buyur bakabilirsin videodaki ekran arasında ne kadar fark var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

byAndroid

byAndroid

Üye
Güzel kardeşim sen ekranla kafanı yemişsin bak G3 neden kötü bir telefon bunu biliyormusun sırf 4K ekranından dolayı neden sarj çok yiyiyor. G2 işlemcisi ile Z1 aynı.Geriye kaldı kamera ses kalitesi ve malzeme kalitesi kaldı resmen eşit telefonlar diyebiliriz ama işin içine kamera ses(müzik deneyimi) ve malzeme kalitesi girince işler değişiyor ben malzeme kalitesi taraftarıyım zaten sony'nin sunduğu müzik deneyiminden söz bile etmiyorum kameraya gelince zaten bütün kameraları sony üretiyor bunun için herzaman z1 tercih ederim ben olsaydım ama genede LG G2 de fena telefon değil tabikide asla kötülemem adı üstünde LG evde bile televizyonun markası LG neden çünkü ekranı mükemmel derecede canlı gösteriyor tabi ekran diyipte diğerlerini kenara atarsan çok şey kaybedersin benden demesi bu arada buyur bakabilirsin videodaki ekran arasında ne kadar fark var
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
g3 teki ekran bir kere 2k .4k lı cihazlar bu sene satışa çıkacak sanırım. Önerdiğim cihazlarda 2k ekran bulunmuyor z1 gibi 1080p ve güzel ekranları olan cihazlar. Sonuçta tüm günün o ekrana bakmakla geçiyor SUPERAMOLED kullansan beni anlarsında neyse . bi kaç ss de ben atayım buraya . Yanlışlıkla z1 i tercih ettik tühh

Son düzenleme:

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
g3 teki ekran bir kere 2k .4k lı cihazlar bu sene satışa çıkıcak bir kere. Önerdiğim cihazlarda 2k ekran bulunmuyor z1 gibi 1080p ve güzel ekranları olan cihazlar. Sonuçta tüm günün o ekrana bakmakla geçiyor SUPERAMOLED kullansan beni anlarsında neyse . bi kaç ss de ben atayım buraya . Yanlışlıkla z1 i tercih ettik tühh

Pardon 4k yazmışım 4k çekim yapabiliyor yazıyordum bir arkadaş z2 alcaktıda düzelttiğin için teşekkürler. Sen öyle sitelere baktıysan çoktan sen bitmişsin kardeşim bazı şeyler kağıt üzerinde güzel gözükür. Dalga geçecek bir konu yok bence yanlışlıkla tercih ettik z1'i diye gerçekten senin hangi telefon kullandığını merak ediyorum ama sormicam dediğim gibi gerçekten zar zor para biriktirip buraya konu açan insanlar var onlarada yanlış kendi bilgilerinle yönlendirmessen sevinirim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Yanlış bilgi falan vermiyorum doğruları söylüyorum orda kaç kişi oy vermiş gördün mü senin benim gibi insanlar s3 mini kullanıyorum ne yanlış yazdığımı gördün

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tartışma olmaması için "önerimizi" yaptık gerisi kullanıcıya kalmıştır..

• Beğen
Tepkiler: cdgfo567

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten aman tanrım o zaman o zaman !! O zaman buda gerçek olmalı aman tanrım ! Hemen elite alıyorum hemen koşuyorum z2 satıp elite alcam ahahahaha

byAndroid

byAndroid

Üye
İyi yerden yakaladın ama bak konu aç g2 mi z1 mi diye sonra gör bakalım ne çıkıyor sonuç

andezitt

andezitt

Üye
kuzenimde z1 var ablamda g2 var ikiside hemen hemen aynı telefonlar fark yok denicek kadar az dayanıklılık konusunda z1 bi tık daha önde gibi g2nin ekran parlaklığı güzel ama sıkıntı şu ısınınca ekran parlaklığını açamıyorsun g2nin şarjı çok güzel gidiyor ikisininde güncelleme desteği hala devam ediyor ikiside nerdeyse aynı alıcak olan kişi tasarıma bakmalı bana kalırsa ben köşeli tasarıları sevdiğim için gittim z3compact aldım memnunum. boşuna tartışmayın bence gereksiz. elit dersende almanı önermem ya z1 almalı yada g2 elitten daha güzel olucaktır eminim

yeumyang

yeumyang

Moderator
eliteyi tavsiye etmem diger iki telefondan birini alabilirsiniz

cdgfo567

Üye
    Konu Sahibi
Napacan General Mobil Discovery Elite'nin problemlerini , hayat bunları düşünmek için çok kısa
Kesinlikle katılıyorum teşekkürler daha fazla yorum yaparsanız sevinirim General Mobile Discovery Elite hakkında sevgilime yorumları göstereceğimde yaptığının yanlış olduğunu anlasın

Üst Alt