General Mobile Discovery Android 5.0 Destekliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
Önce şunu söylemek lazım bu FİYATA türkiyede alınabilecek en iyi donanımı sunan tlf. bu ama haberde söylenen 5.0 Key lime pie bilindiği üzere Android 4.4 kit kat olarak bir isim değişikliği ile çıktı, yani 5.0 değil ama 4.4 destekliyor donanım olarak.
Eğer bundan sonra 4.5 değilde 5.0 gelecekse o da zaten "L......" gibi bir isim ile gelir.

• Beğen
Tepkiler: Buğra

partyhard

Üye
Yalnız bu haber söyle bi olay. İşlemci driverları var ama gm'nin keyfi. Exynosun üreticiside samsung ama sürüm vermiyo.

• Beğen
SuSKuN2010

SuSKuN2010

Üye
Bende Aldım daha elime ulaşmadı inşallah yeni sürümde bütün sorunlar ortadan kalkar :)Bende Aldım daha elime ulaşmadı inşallah yeni sürümde bütün sorunlar ortadan kalkar :)

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
  • Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
beyler bu ölü pixel neden oluyor ? markadan markaya mı

lg g2 de çıkma ihtimali nedir? çevremde o kadar xperia z ler note 3 ler var hiç birinde yokbeyler bu ölü pixel neden oluyor ? markadan markaya mı

lg g2 de çıkma ihtimali nedir? çevremde o kadar xperia z ler note 3 ler var hiç birinde yok

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi

lg g2 de çıkma ihtimali nedir? çevremde o kadar xperia z ler note 3 ler var hiç birinde yokbeyler bu ölü pixel neden oluyor ? markadan markaya mı

lg g2 de çıkma ihtimali nedir? çevremde o kadar xperia z ler note 3 ler var hiç birinde yok
markayla alakası yok.ekranda olur fabrika çıkışlı olur genelde sonradan da oluşabilir(telefonu yere düşürürseniz yada uzun yıllar kullandıkça zamanla oluşabilir)

Invoke

Invoke

Üye
markayla alakası yok.ekranda olur fabrika çıkışlı olur genelde sonradan da oluşabilir(telefonu yere düşürürseniz yada uzun yıllar kullandıkça zamanla oluşabilir)

Ama sonuçta discoveryde çok oldu. Ama bence normal olsun o kadar da...

Yani diyeceğim, discoveryde çıkma ihtimali 10sa zde note3de g2de çıkma ihtimali 3dür, mesela... Ama hep vardır. Ben daha hiç karşılaşmadım, inşallah da karşılaşmam :)

Luck Star

Luck Star

Üye

3-4 sene önce çok sevmiştik nokia 6300 . 4-5 tane aldık yani evdekilere nerdeyse her birinde ölü pixel vardı. ondan sonra nokia n73 aldım samsung aldım nokia x6 aldım iphone aldım hiçbirinde yoktu şimdi çıkarsa o telefonu çöpe atarım :D

• Beğen
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Aynen zaten 650 liralık bir cihazdan daha neler bekleyebilirsiniz ki..

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
3-4 sene önce çok sevmiştik nokia 6300 . 4-5 tane aldık yani evdekilere nerdeyse her birinde ölü pixel vardı. ondan sonra nokia n73 aldım samsung aldım nokia x6 aldım iphone aldım hiçbirinde yoktu şimdi çıkarsa o telefonu çöpe atarım :D

he atarsın, g2 aldın ölü pixel çıktı? Nereye atıyon öyle :D

Demek ki seride sorun varmış...

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
he atarsın, g2 aldın ölü pixel çıktı? Nereye atıyon öyle :D

Demek ki seride sorun varmış...

hacı hiç bi oyunu kaldırmasın ama telefonun bi kusuru olmasın ben çok temiz kullanırım kullandığum her telefonu ilk hali gibi ya birinie veriyorum yada satıyorum . kapak gıcırtısı tuş gıcırtısı . çizik valla kullanmam :D

• Beğen
simaros

simaros

Üye
Destek ayrı bir mevzu önce MTK nin kodları satması lazım malesef kodları alacak kadar büyük firmalar üretmiyor bu firmalar ancak sony Xperia c için 5 çıkarsa - ki çıkmaz- o zaman port edilir yoksa 4.2 de kalırız ki önemli olan versiyon değil stabilite

• Beğen
mert41994

mert41994

Üye
bende almak istiyorum şuan ama kafama takılan bir iki soru var
1. kamerası nasıl pek iyi yorumlar okumadım kamerası hakkında
2. şarjı nasıl gidiyor kullandığım için soruyorum iphone 3gs inkinden daha uzun süre dayanıyormu
3. dokunmatiği biraz geç algılıyo diyorlar bu doğru mu
4. oyun oynamayı pek sevmem interneti nasıl telin flash player var dimi yani bir siteden canlı bişey izleyebiliyoruz
5. bu telefonun parası ile alınabilinecek en iyi samsung tel hangisi

1. Kamerası yeterince iyi. Pembeleşme muhabbeti var ama bende hiç olmadı. Ama bir yazı falan çektiğinizde baya net bir şekilde okunabiliyor.
2.Şarj konusunda yarı yolda bırakacağını zannetmiyorum. Ben 1 günü çıkartıyorum
3.Öyle birşey yok. %100 atmış birisi. Muhtemelen arkada işlemi kalmıştır ondan kasmıştır.
4.Flash Playerı ile ben online maç izlediğim bile oldu. Maxthon tarayıcı ile
5.Samsung Galaxy S3 Mini. Arkadaşımda var S3 Mini lanet ediyor cihaza :D

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar ve Buğra

PYTHONs

Üye
hayırlısı olsun :)

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Android 5.0 iki senedir hep isim değiştirip geliyor. Son olarak da 4.4 oldu. Şu anda da 4.4.1 çalışmalarının başladığı haberleri yayılmaya başladı.

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
abi daha 5.0 yayınlanmadı nerden biliyorlar destekliyeceklerini anlıyamadım doğrusu

06Nurettin

Üye
noldi 5.0 çıkmadı dimi..

Üst Alt