General Mobile Discovery 2 Orjinal Recovery İmg

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 2 Orjinal Recovery İmg
Recover mod orjinal recoverydir sp flash tool ile yüklenecektir scatter dosyasını seçin dowloand agent dosyasını seçin recover ye tıklayın ordan bu recover img dosyasını seçin dosya indikten sonra adını recovery.img yapın
dowloand da basın 5 saniye sonra usb kablo ile bağlayın telefonu bilgisayara yükleme tamamlancak driverlarının kurulu olması gerekiyor cihazın
Link=

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler roottan sonra çince menü yerinee bunu yüklersek root gidermi ki hala rootlayamadim :)

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler roottan sonra çince menü yerinee bunu yüklersek root gidermi ki hala rootlayamadim :)
rootu çince recovery üzerinden atacan supersu zipi flashlyacan sonra orjinal recoveryi yükle farketmez root gitmez

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
tamam sagol

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
birşey soraacam senin tel beyazmı siyahmı güncelleme sonrası bazı kişiler dokunmatik iyi olmuş yazmış bazılar kötü ne farklar oldu sence
benim tel servisten gelsin güncelliycem

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
birşey soraacam senin tel beyazmı siyahmı güncelleme sonrası bazı kişiler dokunmatik iyi olmuş yazmış bazılar kötü ne farklar oldu sence
benim tel servisten gelsin güncelliycem
benımkı beyaz dokunmatik ve sarz çok daha ıyı

• Beğen

seytanazapta666

Üye
benim telde beyaz ama guncelemeler gelmeden once tam bi fiyaskoydu dokunmatik meaaj yazamiyordum guncelleme geldi dokunmatik duzeldi bu seferde cihaz isininca dokunmatik islemiyor birbyeri ihlestiriyolar bir yeri bozuyolar anlmadiim gitti ne olacak bole guncellemeleri begliyoruz bagalim ne olacak telpaya mesaj attim

• Beğen
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Dogru düzgün bi yazılım yapsalar saşcam zaten

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
clean masterla gereksizleri kapatin isinmaz, bende sadece candy saga isıtıyor

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Tel geldi son yazılım yüklü çatlak düzelmiş dokunmatik daha iyi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
@lordmaxcake71

Dowloand agent diye recovery dosyasını seçcen adını recovery.img yap scatteri de seçcen sonra download de telefon kapalı olcak usb yi tak telefona kapalıyken downloada bastıktan 5 saniye sonra kabloyu tak yuklucek olcak zaten

lordmaxcake71

lordmaxcake71

Üye
Yaptim ama dedigin gibi degil download agent de mtk yi secip scatterde normal txt yi sectim siralandı yuklenecekleri alt alta verdigin recoveryi sp flash tool icine attim siralanan yuklenecek sisteminin icinde recovery yaziyor oraya basip senin recoveryi sectim olay tamamlandi.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Yaptim ama dedigin gibi degil download agent de mtk yi secip scatterde normal txt yi sectim siralandı yuklenecekleri alt alta verdigin recoveryi sp flash tool icine attim siralanan yuklenecek sisteminin icinde recovery yaziyor oraya basip senin recoveryi sectim olay tamamlandi.
Kafam karışmış zaten orda recovery falan işaretli olcak recoverye tıkla yinca secebiliyodun neyse ok

lordmaxcake71

lordmaxcake71

Üye
Bildigimiz orjinal oylemi gmd 2 nin ? Ya da gmd 2 plus icin yani varsa at indirip denerim.

Üst Alt