Alınık general mobile discovery 16GB siyah

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discovery 16GB siyah
Öncelikle hayırlı Ramazanlar arkadaşlar sony xperia miro telefonumu bi arkadaşa satacam bana bi tane temiz tamir görmemiş siyah renkli general mobile discovery 16GB siyah lazım garantili, faturalı,kutulu temiz bi şey lazım fiyat olarak 400 - 450 tl fiyat aralığında lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.bi tane discovery bulamadım gitti.

tugsahh32

Üye
O fiyata zor kardesim ben 650 çekiyorum.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
yapma yav bulamıyacaz galiba dün bi telefoncuda bi tane gördüm discovery 16GB mavi renkliydi çok temizdi garantili kutuluydu 500 tl istiyordu fakat bi sıkıntı var telefonda şarz girişi tamir edilmiş telefon tamir edildiği için garanti kapsamından çıkmış başka bi sıkıntısı da yok bilmiyorum alıyım aceba

tugsahh32

Üye
Kesinlikle al garanti bi işe yaramiyo zaten.

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Ramazan bayramınız kutlu olsun arkadaşlarbi arkadaşım da bana dediki samsung s3 al 2'ci el yada kaçak sıfır al dedi samsung s3 nsl sanki biraz eskidi o telefon gmd biraz daha güncel sanki arkadaşlar gm discovery oyun performansı nsl yüksek boyutlu oyunlarda kasma oluyormu ram yetiyormu bide internet hızı nsl ben malum vodafone aylık cepnet sınırsız abonesiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt